Treść opublikowana przez Miroo
-
Budowa garażu tanim kosztem
blaszak odpada bo nieciekawie to wygląda przynajmniej mi się nie podoba, ja myślałem o wiacie takiej na 2 stanowiska plus miejsce na drzewo np
-
Budowa garażu tanim kosztem
dobry temat chętnie będę śledził bo tez mnie to czeka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
ma ktoś jakiś opis, poradę jak podłączyć i gdzie moduł kogiela pod wyłącznik z funkcją auto i wyłącznik DRL? Co w końcu z tymi przesłonami w bixie?
-
Lampa z czujnikiem ruchu, jaka?
ja kupowałem parę miesięcy temu ale na baterie słoneczne jakbyś był zainteresowany dam namiar na aukcje z allegro.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
macie jakieś znajomości może w apollo rzeszów?
-
Jakie Whysky na prezent?
Jak zobaczyłem temat to stwierdziłem ze zapytam bo mam w barku ale nie było okazji żeby otworzyć coś takiego "glenfiddich" 12 letnia próbował ktoś tego?
-
Drogówka
ja też jutro tyle że wcześniej bo na 15
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
2 miesiące to każda pociagnir moje mam od wiosny ale już co jakiś czas błąd wywala i zaczyna migać czyli nie pociągnie już długo
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
czyli dalej nie ma co założyć trzeba kupić smd i na chwilę znów będą
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Postojówki H6W Blue Vision CAN BUS Lepsze niż LED - te niebieskie bańkowe ma ktoś jak barwa światła ma się do xenona?
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
No właśnie widzę ja już 2 komplety w ciągu roku wymieniłem ale nie chcę wracać do tych żółtych i tak teraz coś kombinuje bo już czasem mi błąd wywala a czasem nie więc pewnie już niedługo padnie
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Postojówki H6W Blue Vision CAN BUS Lepsze niż LED (2842380128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ma ktoś takie jak świeca i jak się sprawują?
-
Spryskiwacze mgiełkowe
czyli trzeba się podpiąć pod bezpiecznik nr 3 i przeciągnąć kabel pod klapę do spryskiwaczy i dokupić oryginalne wtyczki tak? aha bo ktos pisał że od tt sa lepsze to w końcu które najlepiej pasują te 5m0955986c czy są jeszcze jakieś lepsze?
-
Spryskiwacze mgiełkowe
ja też bym chętnie coś takiego przygarnął trudno dorobić podgrzewanie? może ktoś się wypowie tylko zasilanie z bezpiecznika nr 3 bo tak wyczytałem czy coś więcej?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Audi A4 b5 w sobotę chyba jak się nie mylę pod Marmaxem
-
Jak najlepiej wysłać koła ?
najlepszy kurier na koła do OPEK zawsze tym kurierem dostawałem koła i opony
-
[ALL B7] Pilot nie otwiera c.zamka
kolega ustalił że wina modułu komfortu takie pytanie gdzie w b7 szukać modułu bo w b6 jest koło nóg kierowcy a w b7 z tego co doczytałem pod fotelem pasażera tak?
-
Szybkie pytanie o panel
w b6 grzana szyba to rzadkość chyba kolega ma w sharanie fajna sprawa
-
Szybkie pytanie o panel
jeżeli chodzi o przednią szybę to nie jest ogrzewanie tylko max nadmuch na nią i odparowanie nie jest to tak jak w tylnej szybie.
-
Spociki w Skierniewicach
jest ktoś ze Skierniewic i mógłby podejść i zakupić dla mnie telefon bo gość nie chce wysłać kasę przeleje na konto proszę o wiadomość jakby miał ktoś czas i mógłby to zrobić http://tablica.pl/oferta/se-c902-IDT85f.html#33f53cb6
-
Wymiana żarówki kierunkowskazu prawa strona
jak wyciągasz lampę to powinieneś jechać co do tej wtyczki to ja nie odpinam szkoda zachodu. wysuwam troszkę lampę i już
-
[ALL B6] Tylna wycieraczka - avant 2002
Wczoraj jak byłem na myjni chciałem rozłożyć tylna wycieraczkę i wyskoczyła z niej sprężyna nie miałem czasu jeszcze do niej zaglądnąć ale chciałem się dowiedzieć czy coś się tam mogło urwać czy po prostu się wypięła? Która strona ja się wkłada i czy dużo z tym roboty trzeba wszytko demontować? Już zrobione niestety ułamał się plastik który trzyma sprężynę oczywiście trzeba było wszytko demontować ale juz wszytko naprawione
-
[ALL] Klucz do plastików
o to poszukam w liroyu torxy zawsze się przydadzą dzięki
-
[ALL] Klucz do plastików
to nie bardzo to co bym chciał ja bym wolał taki jak jest na rysunkach w instrukcji taki haczyk.
-
[ALL] Klucz do plastików
Koledzy jak się nazywa (numer) ten klucz do podważania plastików itp ten w kształcicie litery U? Kupić można tylko w ASO czy coś na alledrogo też znajdzie?