Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miroo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miroo

  1. blaszak odpada bo nieciekawie to wygląda przynajmniej mi się nie podoba, ja myślałem o wiacie takiej na 2 stanowiska plus miejsce na drzewo np
  2. dobry temat chętnie będę śledził bo tez mnie to czeka
  3. ma ktoś jakiś opis, poradę jak podłączyć i gdzie moduł kogiela pod wyłącznik z funkcją auto i wyłącznik DRL? Co w końcu z tymi przesłonami w bixie?
  4. ja kupowałem parę miesięcy temu ale na baterie słoneczne jakbyś był zainteresowany dam namiar na aukcje z allegro.
  5. macie jakieś znajomości może w apollo rzeszów?
  6. Jak zobaczyłem temat to stwierdziłem ze zapytam bo mam w barku ale nie było okazji żeby otworzyć coś takiego "glenfiddich" 12 letnia próbował ktoś tego?
  7. Miroo odpowiedział(a) na Luke20 temat w Lifestyle i Hydepark
    ja też jutro tyle że wcześniej bo na 15
  8. 2 miesiące to każda pociagnir moje mam od wiosny ale już co jakiś czas błąd wywala i zaczyna migać czyli nie pociągnie już długo
  9. czyli dalej nie ma co założyć trzeba kupić smd i na chwilę znów będą
  10. Postojówki H6W Blue Vision CAN BUS Lepsze niż LED - te niebieskie bańkowe ma ktoś jak barwa światła ma się do xenona?
  11. No właśnie widzę ja już 2 komplety w ciągu roku wymieniłem ale nie chcę wracać do tych żółtych i tak teraz coś kombinuje bo już czasem mi błąd wywala a czasem nie więc pewnie już niedługo padnie
  12. Postojówki H6W Blue Vision CAN BUS Lepsze niż LED (2842380128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ma ktoś takie jak świeca i jak się sprawują?
  13. Miroo odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    czyli trzeba się podpiąć pod bezpiecznik nr 3 i przeciągnąć kabel pod klapę do spryskiwaczy i dokupić oryginalne wtyczki tak? aha bo ktos pisał że od tt sa lepsze to w końcu które najlepiej pasują te 5m0955986c czy są jeszcze jakieś lepsze?
  14. Miroo odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    ja też bym chętnie coś takiego przygarnął trudno dorobić podgrzewanie? może ktoś się wypowie tylko zasilanie z bezpiecznika nr 3 bo tak wyczytałem czy coś więcej?
  15. Audi A4 b5 w sobotę chyba jak się nie mylę pod Marmaxem
  16. najlepszy kurier na koła do OPEK zawsze tym kurierem dostawałem koła i opony
  17. kolega ustalił że wina modułu komfortu takie pytanie gdzie w b7 szukać modułu bo w b6 jest koło nóg kierowcy a w b7 z tego co doczytałem pod fotelem pasażera tak?
  18. w b6 grzana szyba to rzadkość chyba kolega ma w sharanie fajna sprawa
  19. jeżeli chodzi o przednią szybę to nie jest ogrzewanie tylko max nadmuch na nią i odparowanie nie jest to tak jak w tylnej szybie.
  20. jest ktoś ze Skierniewic i mógłby podejść i zakupić dla mnie telefon bo gość nie chce wysłać kasę przeleje na konto proszę o wiadomość jakby miał ktoś czas i mógłby to zrobić http://tablica.pl/oferta/se-c902-IDT85f.html#33f53cb6
  21. jak wyciągasz lampę to powinieneś jechać co do tej wtyczki to ja nie odpinam szkoda zachodu. wysuwam troszkę lampę i już
  22. Wczoraj jak byłem na myjni chciałem rozłożyć tylna wycieraczkę i wyskoczyła z niej sprężyna nie miałem czasu jeszcze do niej zaglądnąć ale chciałem się dowiedzieć czy coś się tam mogło urwać czy po prostu się wypięła? Która strona ja się wkłada i czy dużo z tym roboty trzeba wszytko demontować? Już zrobione niestety ułamał się plastik który trzyma sprężynę oczywiście trzeba było wszytko demontować ale juz wszytko naprawione
  23. o to poszukam w liroyu torxy zawsze się przydadzą dzięki
  24. to nie bardzo to co bym chciał ja bym wolał taki jak jest na rysunkach w instrukcji taki haczyk.
  25. Koledzy jak się nazywa (numer) ten klucz do podważania plastików itp ten w kształcicie litery U? Kupić można tylko w ASO czy coś na alledrogo też znajdzie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.