Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[B6 AMB] [ALL B6] A4 (B6), 1.8T Quattro, 170KM,
piękna i wersja usa
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
hih 1 maja to ja bede taki pijany ze nie dam rady do samochodu wsiasc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chlopacy takie male pytanko czy jest jakas roznica w b6 miedzy sprezynami do quattro a zwyklym napedem? bo ja slyszalem ze nie ma zadnej ,ze w b5 jest roznica a w b6 nie ma?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
pokazkac prosze zalozone lampy
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
heh dorabia chlopak :>
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dzis kolo godz 11 na rejtana widziany niebieski avant b6 z klubowymi naklejkami i przyczepka reklamowa
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
siema siema sorki za nieobecnosc oj a co tu taki spokoj kiedy nastepny spot?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
nie bylem bo kurde czasu nie mam zbytnio bo ciagle w pracy jestem ale mysle ze tak za tydzien lub dwa to pojade ale tu masz linka do ich stronki i tam wszystko pisze http://www.rs-service.eu/
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
nie smiej sie chlopie bo taka robota i juz a ten dziurawy klosz wymieniony? :gwizdanie:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
spoko ogarniemy temat sorki za chwilowa nieobecnosc ale bylem w delegacji :gwizdanie: kilka fotek prosze
-
[ALL B5] A4 B5 srebrny pazdzierz 1.6 :D
tez moja lecz w b5 nie inwestuje jezdze nia tylko od czasu do czasu zato b6 mam do ostrego rezania
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
no to chlopacy ogarnac sie i nie zawiesc organizatora do zobaczyska juz niedlugo
-
[ALL B5] A4 B5 srebrny pazdzierz 1.6 :D
Niech Ci porzadnie "zadudni" w głowce :polew: :polew: nie pasi to nie ogladaj
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
no i git
-
[ALL B5] A4 B5 srebrny pazdzierz 1.6 :D
raz taki kolo jak stalem na parkingu to sie tak strasznie wpatrywal i byl pelen podziwu
-
[ALL B5] A4 B5 srebrny pazdzierz 1.6 :D
witam wszystkich klubowiczow Caly rok sie zbieram do zrobienie tego watka o mojej a4 ale wkoncu sie udalo oto moja druga a w zasadzie pierwsza A4 98r mizerny 1.6 benzyna el.szyby el.lusterka ABS wspomaganie radio pionieer + wzmacniacz blaupunkt 800w+tuba 600w (jakos to nawet dudni ) alufelgi 15 filtr stozkowy K&N wydech ulter w sumie zwykly standard nic specjalnego ten emblemat sam wymyslilem ale przyznam ze budzi podziw na parkingach a tutaj moje srebrne dwa autka
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
widzimy wszystko ok ale z tym parkingiem moze byc problem bo beda ludzie na 15 w kosciele i pozniej na 17 wiec napewno nie bedzie mozliwosci zaparkowac obok siebie a i czy wogole bedzie miejsce fajne miejsce bo w centrum ale napewno nie bedzie gdzie zaparkowac taka mala uwaga wiec ja bym proponowal na parkingu kolo hurtowni na tej drodze co sie jedzie na dyskoteke bogacz tam jest miejsca w cholere i w niedziele napewno tam nie bedzie problemu zaparkowac bo nikogo tam nie ma przemyslcie czy tam nie lepiej
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
kolego do rzesz tez mozna pojechac ale zrobienie spotu w klb to fajny pomysl i fajnie ze w naszych okolicach sa ludzie ktorzy potrafia sie zmobilizowac i zrobic cos takiego
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ja tez sie pojawie zobaczymy jak to wyjdzie i ile ludzi sie zmobilizuje
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
no wlasnie z tym parkingiem kolo krokodyla to bedzie lipa bo pelno ludzi w kosciele i nie ma gdzie zaparkowac nawet ,trzeba lepsza miejscowke znalesc
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
jak to nie od ciebie przeciez jestes organizatorem
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
13 marzec mozna spocik zrobic a pozniej bujnac sie ekipa na podpromie :gwizdanie: hmmmm? :gwizdanie:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Plugibugi sorki za nieobecnos ale taka praca niestety ze czesto mnie nie ma na miejscu ale dorezam kilka modow w i napewno sie zjawie
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
juz tyle razy bylem w rzesz na spocie i napewno bedzie miejsce a napewno przyjma chlopaki sa im lepiej tym wiecej
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
hmmm mysle ze fajnie by bylo sie spotkac najpierw w klb :gwizdanie: a pozniej cala grupa wybrac sie do rzesz na spota