Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chcesz usa to obrysy w zderzak a nie folia na lampy
  2. Moim zdaniem troche przekombinowałeś, ale jak tobie sie podoba to ok, sam kiedys myslałem nad pomalowaniem w ten sposób ale jakoś nie miałem odwagi
  3. hmmm.... pytanie.... da sie to jeszcze zmyć czy juz za pózno ?
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Pasuje pasuje
  5. samą dolną część nie tak znaleść
  6. A nie chciałeś już samego tego przetłoczenia z razem z dołem pomalować ?
  7. Teraz jest promo na AP mozna cos taniej wyrwać do 8 września
  8. A czarna to nie wiem bo to jest lakier nie folia
  9. bedziesz kiedyś przejazdem to wpadnij na pogaduchy
  10. E pierwsza lepsza http://allegro.pl/folia-do-przyciemniania-lamp-kameleon-niebieski-i6102933593.html?reco_id=5c44046b-8bf1-11e7-b196-246e964e2830&ars_rule_id=201
  11. Wczoraj po placu latała do odcinki Dawaj to ogarniemy gwinta
  12. lampy zostają, takie mi sie najbardziej widzą folie bralem z allegro, ja u siebie nie mam nic do tjuningu
  13. Koło zostaje, mi sie podoba stary oklepany wzór ale kultowy, zresztą to jest auto po popier...... nie do toczenia się
  14. Kierunki w błotniku wrócą z powrotem na białe dzisiaj już nie miałem czasu się tym bawić , folia hmm na razie mi się podoba na żywo fajny efekt jest ale to tylko folia w każdej chwili można ściągnąć Myślałem ale nie wiem czy do końca był by to dobry pomysł
  15. Auto śmiga jak należy, jest kilka poprawek jeszcze , spryskiwacz lampy mi jeden puścił i leje na całego jak widać zresztą, musze jeszcze kupić nowe śruby zderzaka bo obrobiło gwinty w niektórych i zderzak nie siedzi jak należy , ale póki co założony tak na szybko i tak to będzię ściągnięte i do poprawki , kilka fotek. najbardziej ciesze z kolorystyki dachu lusterek i listw No i musze jeszcze gdzieś dać żeby mi to wgniecenie z drzwi wyciągneli
  16. Chodzi o to ze lampa troche odstaje od błotnika, nie przylega tak jak ma byc, zawsze był z nią problem po zmianie na bix strasznie tam ciasno i cieżko ja dopchnąć
  17. Pytanie techniczne, czy po zmianie lamp na bix trzeba zmieniać ślizgi? bo nie siadają mi te lampy tak jak trzeba a strasznie tam ciasno, szczególnie lampa od kierowcy nigdy mi nie siadała tak do końca nie dało się jej dobrze wcisnąć
  18. Po założeniu amorów Bilstein B4 jest mega komfort
  19. B6 już po poprawkach lakierniczych, troche to trwało ale efekt jest jaki chciałem , jako że dach był troche do poprawki bo zaczą wyskakiwać purchel wieć postanowiłem że dach będzie w całości pomalowany No i poszło ale na czarno Do tego listwy i lusterka również na czarno, zderzak z przodu cały malowany , kratki odświeżone, na halo poszła folia kameleon nie widać tego na foto ale to zależy pod jakim kątem się patrzy Póki co kilka strzałów z tel bo mam kupe składania i sprzątania ja auto wyczyszcze i umyje to pykne kilka lepszych fot
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @staniek z ADBL bardzo fajne piany są, jak i inne produkty jak coś to wal i dobierzemy
  21. moge ci Bilstien B4 ogarnąć , polecam bardzo fajne amorki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.