Treść opublikowana przez tomekhxc
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Poszła bez zbędnego pier....... i januszowania o cenie, konkretny gość, wiedział co brał, w bardzo dobre ręce trafiła, na miejscu, widuję ja co jakiś czas , nawet blachy te same zostały
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Yhy, jednak sie okazało ze bardzo dobra opcja
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Mały aktual, po prawie 17 latach przygody z audi zaczynając od b5, b6, b7 była chęć zmiany . Dużo szukania, czasu nie wspominając o pieniadzach na sprawdzenie samochodów. Jest nowy nabytek Reszte opisze w nowym temacie
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
Osz kurde współczuje, zdrowie twoje i rodziny najważniejsze a blache sie pomału wyklepie
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Życie z dobrych wiadomości to test to że bedę ją często oglądał bo bedzie kilka km dalej
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Klocków nie zdążyłem założyć , ale to już będzie robił nowy właściciel
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Póki co nie szukam nic, auto w wiekszosci stoi w garażu, od czasu do czasu tylko przegonione , jak bedzie troszke cieplej musze sie wziąć za koła letnie, jakaś powłoka na nie czy coś
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Zainteresowanie było, nie mam ciśnienia na sprzedaż, auto nadal wystawione ale robie bieżące naprawy jak dla siebie a nie pod handel
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Odgrzanie kotleta, przyszedł czas na klocki z tyłu więc ida do wymiany, jak zwykle wpada produkt z górnej póły , przy okazji chyba tarcze tez wymienie chociaż stare sa dobre ale to by wrzucił nówki
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
@FroS-t Graty auta, w twoim obiektywie wygląda dużo lepiej
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
O to dobry zawodnik
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Dobry podnosnik ile ma od dołu max ? z 10 cm?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Trochę trzeba odgrzać kotleta, aktualnie po wiekszym serwisie w warsztacie, raczej profilaktyka przepatrzenie zawieszenia i ogólnie wszystkiego ale nie bylo sie do czego przyczepić, zmiana olejów i filtrów jedynie na tym sie skończyła wizyta w warsztacie. Ogólnie auto wystawione na sprzedaż bo w wiekszosci stoi w garażu ale jak nie pójdzie w dobre ręce to na przyszły rok możliwe ze poobszywam kierownice i jakieś dodatki itp . Fota dla odświeżenia tematu na szybko , reszte wrzuce na czasie
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Niezle, nowe serducho, w końcu nie bedzie kopcił
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Trafiło ci sie z tym tunelem
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
I już lepiej leży, na pierwszej fotce widać że szlaki przetarte, chyba tam osłona oberwana co
- B7 Crew
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Żebyś tego 4T nie wlał do gabloty
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Daj deczko niżej i bedzie git
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Opona sie ułoży za jakis czas to podjedz na sprawdzenie, zawsze daje kola drugi raz jak sa nowe opony i troszke zawsze sie zmienia Ważne że powietrze w oponach letnie
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To ja też przejade
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak patrze po fb spot dzisiaj o 20, może by sie zjawił ktoś ze starych wyjadaczy?
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Napisz mi na fb @BestpartsPL , mam porządne kpl
-
[B8 3.0TDI CCWA) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: 338KM, LEDy tył, pakiet QQ1]
Bardzo ładna, gratki i bezawaryjności Czorne dekory na duży plus