Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Poszła bez zbędnego pier....... i januszowania o cenie, konkretny gość, wiedział co brał, w bardzo dobre ręce trafiła, na miejscu, widuję ja co jakiś czas , nawet blachy te same zostały
  2. Yhy, jednak sie okazało ze bardzo dobra opcja
  3. Mały aktual, po prawie 17 latach przygody z audi zaczynając od b5, b6, b7 była chęć zmiany . Dużo szukania, czasu nie wspominając o pieniadzach na sprawdzenie samochodów. Jest nowy nabytek Reszte opisze w nowym temacie
  4. Osz kurde współczuje, zdrowie twoje i rodziny najważniejsze a blache sie pomału wyklepie
  5. Życie z dobrych wiadomości to test to że bedę ją często oglądał bo bedzie kilka km dalej
  6. Klocków nie zdążyłem założyć , ale to już będzie robił nowy właściciel
  7. Póki co nie szukam nic, auto w wiekszosci stoi w garażu, od czasu do czasu tylko przegonione , jak bedzie troszke cieplej musze sie wziąć za koła letnie, jakaś powłoka na nie czy coś
  8. Zainteresowanie było, nie mam ciśnienia na sprzedaż, auto nadal wystawione ale robie bieżące naprawy jak dla siebie a nie pod handel
  9. Odgrzanie kotleta, przyszedł czas na klocki z tyłu więc ida do wymiany, jak zwykle wpada produkt z górnej póły , przy okazji chyba tarcze tez wymienie chociaż stare sa dobre ale to by wrzucił nówki
  10. @FroS-t Graty auta, w twoim obiektywie wygląda dużo lepiej
  11. Dobry podnosnik ile ma od dołu max ? z 10 cm?
  12. Trochę trzeba odgrzać kotleta, aktualnie po wiekszym serwisie w warsztacie, raczej profilaktyka przepatrzenie zawieszenia i ogólnie wszystkiego ale nie bylo sie do czego przyczepić, zmiana olejów i filtrów jedynie na tym sie skończyła wizyta w warsztacie. Ogólnie auto wystawione na sprzedaż bo w wiekszosci stoi w garażu ale jak nie pójdzie w dobre ręce to na przyszły rok możliwe ze poobszywam kierownice i jakieś dodatki itp . Fota dla odświeżenia tematu na szybko , reszte wrzuce na czasie
  13. Niezle, nowe serducho, w końcu nie bedzie kopcił
  14. I już lepiej leży, na pierwszej fotce widać że szlaki przetarte, chyba tam osłona oberwana co
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @Damianq zaglądnij do mnie , wypijemy kawke, ogarniemy MTS-a
  16. Żebyś tego 4T nie wlał do gabloty
  17. Opona sie ułoży za jakis czas to podjedz na sprawdzenie, zawsze daje kola drugi raz jak sa nowe opony i troszke zawsze sie zmienia Ważne że powietrze w oponach letnie
  18. @Kajan Pykną fotke na zlocie, dzięki
  19. Tak patrze po fb spot dzisiaj o 20, może by sie zjawił ktoś ze starych wyjadaczy?
  20. Napisz mi na fb @BestpartsPL , mam porządne kpl
  21. Bardzo ładna, gratki i bezawaryjności Czorne dekory na duży plus

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.