Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. A ja odkąd współpracuję z Salonami Keller z Gliwic (zdjęcia na FB) miałem okazję pojeździć w weekendy Tusconem i Koną (jeszcze Clio o którym nie warto wspominać) i miałbym poważny dylemat czy bym został przy Audi. Tucson 2.0 diesel 185 kunia automat a Kona benzyna w automacie. Bardzo przyjemne wozidła jak na koreańce i oba z napędem 4x4 z możliwością załączenia blokady mechanizmu różnicowego.
  2. widze ze chetnych na spota brak
  3. ja mam w piątek na rano wiec mógłbym wpaść też
  4. Ja niestety miałem 2-gie zmiany ? no ale może w przyszły piątek się uda jeśli będzie frekwencja
  5. z tego co mi mechanik mówił to imbus wytrzymuje +/- 200tys. km. Ja zmieniałem przy 210tys. i dostałem info że jeszcze 40tys i by mi go obróciło
  6. Od przyszłego roku ma być obowiązek ponoć. Gdzieś mi się przewineło info o tym
  7. czerwone kółka... są tam wbite aluminiowe sworznie (4 szt. w przypadku dzielonego wałka) które wypadają w każdym tdi na PD
  8. ja pasuje bo mam inne plany
  9. Wszyscy zarobieni... Coś czuję że prędko się nie spotkamy
  10. co za świr. No ale to cały Miron xD
  11. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.6
    hmmm bo też myślałem że może padł ten zaworek co masz na wężu paliwowym przed pompą i że przez to nie trzyma ciśnienia. Czyli co wg. Ciebie pompa do regeneracji?
  12. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.6
    No właśnie czasem mu pomaga kilka razy załączyć zapłon i zapali od strzała ale nie ma na to reguły z tego co mi opowiadał. Właśnie się zastanawiałem czy jak się załączy zapłon to czy pompa też dostaje prąd żeby ciśnienie podbić.
  13. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.6
    Problemy z odpalaniem nadal są. Mimo że pompa wtórna wywalała błąd przekaźnik był ok ale nadal auto źle pali... Podejrzenie jest jeszcze że cofa mu się paliwo do baku stąd kiepskie odpalanie..
  14. ja tam nadal chętny ale jak frekwencja będzie słaba to się nie ruszam na Arenę
  15. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.6
    Dwa dni temu kolega zadzwonił że pompa wtórna włącza się i wyłącza co kilka sekund na wyłączonym silniku. Dziwne rzeczy się dzieją...
  16. Tez powinienem byc żeby zdjęcia porobic nim sezon sie zakończy.
  17. ja bym dał rade podjechac w piątekna spota
  18. A4-Tomek opublikował(a) temat w 1.6
    Siema Piszę w imieniu kolegi z pracy bo ma problem ze swoim 1.6 a mianowicie jak silnik jest odstany to ciężko odpala, krztusi się, trzeba kilka razy go odpalać. Po z czytaniu błędów wyszły problemy z pompą wtórną powietrza i ECU sygnalizuje zbyt ubogą mieszankę i problem z EGR. Jakieś pomysły? Bo mechanicy z jego okolic to łajzy....
  19. Auto kupiłem dwa lata temu z przebiegiem 210k km. Przy rozrządzie został wymieniony imbus. Był mocno sfatygowany. Według mechanika wytrzymał by maks 30k km. Został założony nowy (moja pompa miała wersję z imbusem 77mm) Mimo wszystko nie dawało mi to spokoju bo w głowie mi chodziły słowa mechanika "luz na gnieździe znikomy" Przy kolejnym ściągnięciu michy po 2 latach i jakiś 30k km okazało się że imbus wygląda prawie tak samo jak poprzedni ? Czyli jednak luz na gnieździe nie był taki mały. Wałek został zregenerowany czyli gniazdo na nowo i pogłębione pod ori imbus 100mm. Imbus tak ciasno spasowany że nie szło go z gniazda wyjąć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.