Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Jaka grubość dystansu? Ja mam et 45 ale to niewielka różnica
  2. No i właśnie o to mi chodzi. Na zimę mam 16" a na lato ori 17" i na letnich by problemu nie było. Nie mam za bardzo u kogo przymierzyć moje koło na 320
  3. Dzięki. Początkowo myślałem żeby założyć 320 ale obawiam się że mi nie wejdzie na nie felga Rial 16" x 6,5" et45
  4. Siema. Ktoś kojarzy jakie oznaczenie jest na jarzmie pod 312mm? Numer OE znalazłem 4B0615125C Googlując ten numer wychodzi mi jarzmo z nabitym numerem 569
  5. A4-Tomek odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w 2.0TDI
    Tak jak pisałem może komuś to się przyda. Wymieniłem ciulatą miarkę oleju na inną a dokładnie z 1.9TDI (głównie tam występowała) Oryginalnie w BPW (prod. 09.2005 - 06.2008) występuje miarka 038115611L. Szukając innej miarki sugerowałem się obiemia rurkami prowadzącymi bagnet do silnika i identyczne numery występują w niektórych 1.9TDI a miarka do tych silników ma numer 038115611B (uchwyt pasuje idealnie do 2.0tdi). Miarka 038115611L oraz 038115611B pasuje do rurki górnej "lejka" 038103663B Ważne info! Miarka nowa prawdopodobnie ociera się końcówką o pompę z wałkami wyrównoważającymi (przy końcu czuć opór), bo jest sztywniejsza od plastikowej, stąd wykonana fazka (zdj. 3) żeby lżej wchodziła. Podejrzewam że gdy ktoś ma zmienioną pompę na tą z 1.9tdi która zajmuje mniej miejsca to powinno być ok. Ważnie info 2! silnik BPW do 08.2005 miało napęd pompy na łańcuszku i tam jest inna miarka! Późniejsze roczniki miały napęd zębatkami i bagnet został zmieniony na ten ze zdjęć. Poniżej macie zestawienie obu jaka jest między nimi różnica Tutaj macie dokładne różnice w miarkach Po modyfikacji (tak wiem trochę to pokaleczyłem). Miarka z lewej jest deko dalej stąd przekłamanie na foto. Myślę że można się pokusić o sklepanie na równo miarki metalowej i zrobienie śladów. Oszlifowałem też trochę to "zgrubienie" na nowej miarce gdyż gdzieś się opierała Pomiar na nowym bagnecie. Prawda że wyraźniej widać ile jest?
  6. A4-Tomek odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w 2.0TDI
    Miał być wątek o sprawdzaniu poziomu oleju a tu o czymś innym głównie Dla tych których też wkurza bagnet z kulkami mam pewne rozwiązanie a dokładniej zastosowanie bagnetu o innym kodzie który pasuje do rurki plastikowej i metalowej bagnetu. Wstawię tu zdjęcie z oboma bagnetami i wymiarami oraz numerami OE. Może komuś się przyda bo mnie wpienia to jaki bagnet zastosowano w BPW gdyż kulka nad poziomem maks zgarnia olej z rurki i często zaburza pomiar...
  7. Malowałem u niego parę elementów i dwa elementy po dzwonie w kwietniu i spoko ogarniają temat.
  8. w poniedziałek oględziny Audi i sie okaże czy szkoda całkowita czy sie zmieszcze w wartości auta...
  9. Kolejny udany zlot ? fajnie było spotkać starych znajomych i poznać nowych ludzi ? do zobaczenia za rok a zdjecia na dniach podlinkuje ?
  10. Też lecę na zimie bo na lato i tak się nie ma czym pochwalić więc stawiam na bezpieczeństwo a nie szpan
  11. w tym roku rozpiski pokoi nie ma? ? nie wiem z kim będę w pokoju ?
  12. rozmawiałem wczoraj z Grisza i tak jak dwa lata temu jedzie on ze mną i spotykam sie z nim o 9.30 na 3 stawach pod kfc i stamtąd lecimy na zbiorke na parking za pierwszymi bramkami.
  13. O tej porze roku bez webasto jakoś tego nie widzę ???
  14. O tej porze roku bez webasto jakoś tego nie widzę ???
  15. Ja tam nie narzekam jeżdżąc oska ??
  16. ja również planuję się wybrać do BT w marcu bo w zeszłym roku musiałem odpuścić
  17. Orientuje się ktoś czy łączniki tylnego stabilizatora w 1BV były inne niż w 1BA 1BE? Bo mam do wymiany a nie w temacie jestem. Wiem że sam stabilizator jest mocniejszy w 1BV ale co do łączników to nie mam pojęcia
  18. jacyś chętni dzisiaj na spota?
  19. Po kupnie wymieniłem sam imbus ale nie dawało mi to spokoju i po 1,5 roku miska ponownie zeszła na dół i zostało zregenerowane gniazdo i przerobione na imbus 100mm. Stary imbus już miał ślady zużycia ? Nowy imbus siedział tak ciasno że nie szło go wyjąć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.