Treść opublikowana przez Wihajster
-
Po włączeniu klimy ten wentylator od klimy głośno szumi
wentylator od klimy ma zdajesie 2 stopnie obrotów szybko o ganz szybko
-
Klima A4
normalne ze syczy
-
Wycieraczki - Valeo Xtrm, Bosch Aerotwin...
ja osobiscie uzywam bosch areotwin i jestem zadowolony dobrze zbieraja wode i sa w miare ciche
-
[ALL] Klima latem
kupujesz grzybojada i wpuszczasz do wentylacji a on juz sobie poradzi :razz:
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
ale tobie afn silnik jak gasnie i zapala??zatelepie calym silnikiem i tlucze sie czy wszystko normalnie??
-
[ALL] Klima latem
nie wiem jak mozna kupic auto bez klimy :razz:
-
[ALL] Klima latem
stara sprawdzona metoda :razz: :mrgreen:
-
[ALL] Klima latem
ale jak postoi caly dzien na upale to troszke musi czasu minac az w miare przywoicie sie zrobi
-
[ALL] Klima latem
pytanko powiedzcie jak sie spisuje kilma w waszych niuniach w te upaly??
-
Woda przy akumulatorze????
wyciag aku i zobaczysz
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
To nie do naszych autek!!! Niby jest AFN, ale niestety nie do Audi. U nas koło ma numer 028 105 266A i takiego szukajcie. jestes pwny tego numeru???w etce go wpialem i wyswietla sie numer nie znany :roll: sorki zgadza sie przeoczenie
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
a co mógł helmut zapakowac??raczej oryginal bo zwykłe jak by zapakowal to nie mialbys takich problemow z drzeniem
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
a jak jest docisk dobry to nie wystarczy samego koła zmienic czy musi byc komplet??
-
[B5 AFB] Ciekawa przypadłość 2.5TDI
wystarczy wpisac tryb awaryjny lub notlauf i mnostwo sie pojawi :razz:
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
odradzam regeneracji slyszalem zle opinie tzn szybko sie znowu sypnie
-
[B5 AFB] Ciekawa przypadłość 2.5TDI
jak potrafisz sam to zrobisz .troche zabawy jest z tym.moze sprobuj najpierw rozrszac recznie moze pomoze.zreszta uzyj szukaczi znajdzisz mnostwo postow na ten temat
-
[B5 AFB] Ciekawa przypadłość 2.5TDI
zaluzje regulujace cisnienie w turbo sa zapieczone trza czyscic
-
[B5 AFB] Ciekawa przypadłość 2.5TDI
tylko kolego tzn 99% :mrgreen: żaluzje do czyszczenia
-
Małe zmiany mojej A4 ...
jak nie umiesz??podwazasz i same zchodza :razz:
-
Małe zmiany mojej A4 ...
aha jeszcze zapomniales biale kierunki zapodac :razz:
-
Małe zmiany mojej A4 ...
od razu lepiej
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
zapodaj fote!!współczuje ci.ciekawe po co komu ten zanczek pewnie na zlosc i po chwili do rowu go wyrzucil palant :twisted:
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
Mój drogi a4 1.8 ma 10,5 do 100 a 1.9tdi 110 ma 11,3 więc jak widać szanse ma moze do 100 bedzie minimalnie szybszy ale do 150 zadnych szans :razz:
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
1,8 nie ma najmniejszych szans z 1,9 tdi 110 :razz:
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
jest gosc na allegro co za komplet chce 1300 do afn-a tzn koło plus docisk i tarcza nówka!!