Treść opublikowana przez Wihajster
-
Odkręcanie śrub od osłony pod silnikiem
mi sie nic nie odkreca wiec nie wiem dlaczego u ciebie sie odkrecaja
-
Domykanie szyb z kluczyka
mi to dziala w obie strony z duzej odleglosci bez klopotu
-
Domykanie szyb z kluczyka
ciekawe u mnie dziala w obie strony :mrgreen:
-
[ALL] Sprzęgło wiskotyczne wentylatora chłodnicy
jak silnik jest zimny i zakrecisz śmigłem reka to powinien swobodnie sie krecic
-
[A4 '98] Wymiana Chorusa na Concert
suwmiarka tez łatwo da sie radio wyciagnac
-
[AJM AWX]Który silnik mam kupić 1.9 tdi 115 czy 130 KM ??
ile masz kasy do wydania??
-
Jak użytkować klimę- proszę o rady praktyczne!!!!
to ze sie zalaczy klima jak dasz nawiew na szybe to zadna nowina ale jak masz mroz to nawet jak dasz na szybe nawiew to klima sie nie zalaczy
-
Jak użytkować klimę- proszę o rady praktyczne!!!!
jak jest w minusie to na bank nie dziala
-
Jak użytkować klimę- proszę o rady praktyczne!!!!
dziala ale jak jest w plusie kolo5 stopni :razz:
-
włączający się wiatrak klimatyzacji
mi sie jeszcze 2 bieg nie wlaczyl wiec nie wiem jak glosno chodzi :razz:
-
[A4 '98] Wymiana Chorusa na Concert
uzyj szukaczki bylo o tym ostatnio az do bólu!!
-
włączający się wiatrak klimatyzacji
zdeniu on sie zawsze kreci caly czas :razz:
-
[B5 AFN] czy to tez zaworek n75
Spanky ale kolega nic nie pisze o notlaufcie wiec kierownice raczej nie
-
[B5 AFN] czy to tez zaworek n75
najpierw podmien od kogos i sprawdz a nie kupuj
-
[B5 AFN] czy to tez zaworek n75
stawiam na przeplywke
-
Domykanie szyb z kluczyka
wszyscy to wiedza ale sie tym nie chwala :razz: u mnie to nawet da sie zrobic z pilota.poprostu masz moduł komfortu :razz:
-
1xairbag w A4 ??
moze masz siedzenia z innej a4 :razz:
-
2 pytania
pewnie kupil a4 w polsce :razz:
-
2 pytania
Na 100% były A4 z 1PP zapomnialem ze najubozsze wersje szly na polske wiec u nas mogly byc z 1 jaskiem
-
2 pytania
ja uwazam ze zawsze byly conajmniej 2 jaski
-
KLIMATRONIK PROBLEM
hugo nie da sie tego pisac jak w wordzie bo to sa koszmarne blędy i az sie to zle czyta
-
2 pytania
ojej ale to brzydko wyglada.rzeczywiscie jak byla to na bank jest wystrzelona i masz zaslepke albo jest tak jak hugo pisze
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
mi bierze raczej przed polowa wiec jest narazie oki
-
witam wszystkich
mi tez sie podoba szkoda ze nie turbo albo tdi
-
Swiatla do dziennej jazdy
dla mnie zbedna rzecz zalacz jak chcesz mijania i juz :razz: