Treść opublikowana przez Wihajster
-
[A4 B5 2,5TDI Tiptronic] Stuki gdzieś z przodu
to ciekawe dlaczego facet w sklepie powiedzial ze to nie ma znaczenia a wiem ze zna sie na tym co robi
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
uwazam ze wypadł wspaniale i jest zdolny jak cholera.jest przyszlosc przed nim [ Dodano: 2006-08-07, 11:23 ] http://sport.interia.pl/news?inf=778175 wspaniale
-
[A4 B5 2,5TDI Tiptronic] Stuki gdzieś z przodu
nie mam ich przed oczami ale o ile pamietam to i dolna i gorna sa jednakowe
-
[A4 B5 2,5TDI Tiptronic] Stuki gdzieś z przodu
czytajac wczesniej na naszym forum o łącznikach byla kłotna mała ze sa lewe i prawe .jak kupowalem powiedzialem ze chce lewy i prawy a gosciu powiedzial ze to jest to samo i ze uniwersalne.patrzac na nie to rzeczywiscie niczym sie nie roznia,kupiłem lemforedra
-
[A4 B5 2,5TDI Tiptronic] Stuki gdzieś z przodu
dokładnie mi tez pukaja te łaczniki jutro sie zabieram za wymiane bo to pukanie mnie juz bardzo flustruje.A jedno co zauwazylem to ze te łaczniki ktore mam juz kupione sa nowszego typu niz te ktore sa teraz załozone Pewnie w aucie sa jeszcze oryginały zapakowane
-
gdzie sie dokładnie znajdują "kierownie turbiny?
jakos nigdy sie nie spocilem przy tym bo oczywiscie nie samymi palcami bo to sie nie uda(za słaba siła)tylko kluczem np nr 15 i bez wysilku rozruszac sie da :razz:
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
sliczna furka
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
do pokazania rezerwy
-
A4 1,9 TDI AVANT 97/98 rok
fajna A4
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów po odpaleniu i na biegu jałowym?
raczej odpada mysle ze krokowiec
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja zrobilem ostatnio 890km na baku w tym wiekszosc po miescie i nie mial czesto lekko
-
Załączenie sprężarki w klimatroniku
przeciez to logiczne do czego sluzy eco nie wierze ze nie zauwazyles ze jak to nacisniesz ne czules ze klima przestaje dzialac albo sniezynka zgasła eco to jak sama nazwa wskazuje sluzy do ekonomicznej jazdy :razz:
-
Wycieka plyn do wspomagania
jak oddasz swoja stara to 700 pewnie je naprawiaja i daja gwarancje jak na nowa
-
Gdzie moge dostac listwe??
w aso to zawsze sie wszystko dostanie ale po jakich cenach,przewaznie kosmicznych i na dodatek zawsze na zamowienie
-
Gdzie moge dostac listwe??
allegro lub aso
-
Wycieka plyn do wspomagania
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=119115450 to sie wydaje atrakcyjne co powiecie :?:
-
Wtryski do 90-tki
jak to sie mówi??ino brać!! :mrgreen:
-
Ile oleju w silniku ??
ja miesci sie miedzy widelkami to jest oki
-
Ile oleju w silniku ??
popatrz na bagnet a nie martw sie na wyrost a pozatym zapraszam najpierw do newbie
-
gdzie sie dokładnie znajdują "kierownie turbiny?
łapiesz za ciegno od gruszki i ruszasz gora dol :razz:
-
Moje AUDI
fajna ale jeszcze kierunki zapomniales wymienic :razz:
-
Kierunkowskaz boczny
tak
-
Kierunkowskaz boczny
podwazyc i zejdzie srubokretem
-
Pomocy, Moja A4 nierównomiernie przyspiesza
turbo dobre wymienili barany .zalosny kraj
-
Przewód olejowy silnik=> turbo
nie wiem o ktora ci chodzi ale jak o rure olejowa to 145 zł 038 145 771 L