Treść opublikowana przez Wihajster
-
Do sprzęgła jest linka czy jakaś pompa albo coś takiego??
to normalne ze drgania czuc lekko na pedale
-
Immobilizer naprawa FOTOSTORY
to czesty objaw w A4 trzeba na nowo wgrac kod do klucza
-
używana turbina
musi byc VNT 15 a poza tym gosciu pisze ze nie pasuje do jego AFN- a
-
Nie świecą przyciski od klimatronic
czyli R5
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
przejedz sie inna 1,6 i bedziesz pewien
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
jak auto smiga i jest wszystko oki to nie ma sensu go wycinac
-
Mandaciki panowie mandaciki
jak by nie wychodzily to by nie robili fotrk nocnych chyba :razz: a tak na marginesie to nie zle tego nakulales w 3 tyg niunia sie spisała??
-
używana turbina
poprostu nie pasuje.Wicior 123 ja mam do sprzedania nóweczke do afn-a wiec wal na priv
-
KLIMATRONIC MRUGA. CO TZN?
musisz sprawdzic kodami klimatronika bledy jakie masz
-
Zdejmował ktoś podsufitkę w B5 sedan ?
skoczna laseczka ciekawe czy po wszystkim tak chetnie skacze :razz:
-
Kody climatronika Audi A4 B5
raczej nie ma
-
[B5 ADP] Wakacyjny lifting mojej A4
ladna zmiana
-
Czarna A4 nowe fele
ladne A4
-
Moje A4 1,8T
nie zła furka graty
-
Czy jest róznica między silnikiem 1,8 A4 2001 a a4 z 97 1,8?
zgadzam sie z kolega wywal kata
-
Pukanie przy skrecie Kierownicy
gorny wachacz do wymiany tez mi pukalo przy skrecie tylko po wymianie cisza
-
Mam już foty Mojego Traktora :)
no to czekamy
-
Końcówka wydechu w dieslu
zeby sadza nie leciala na zderzak,do diesli nie zakladamy koncowek stanowczo mowimy nie!!!,musi zostac dwururka
-
A oto moje "cacko" A4 B5 1.6
dymionym mówimy beee
-
A oto moje "cacko" A4 B5 1.6
cleary :mrgreen:
-
A oto moje "cacko" A4 B5 1.6
dokladnie
-
to moj avancik
kiedys o maly wlos nie kupilem A4 tego koloru,szkoda ze automat :razz:
-
A oto moje "cacko" A4 B5 1.6
fajna, kierunki do wymiany, ale jeszcze srodek prosimy
-
[A4 AFN `97] Rozbiórka i naprawa fotela kierowcy
no to sprawa wyjasniona
-
[B5 2.5 TDi AFB] - spadek mocy, konkretnie brak
bedzie ciezko samo to kupic i pewnie kilka set zeta za to spiewaja