Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. i znowu sprawdza sie stare powiedzenie ze najwieksza wada audi jest jego poprzedni wlasciciel :twisted:
  2. zbieraj troszke kapusty i latwo zrobisz z tego duzo wieksza moc
  3. zaraz ci powiedza ze nie maja na pilota tylko otwieraja z klucza
  4. DI to tylko takie oznaczenie silnika 55kW a silnik ma turbo czyli jest to TDI powiedz mi jak sobie radzisz z tak duza moca??panujesz nad nia?? :razz:
  5. http://www.allegro.pl/item117045493_vw_audi_seat_skoda_6cd_zmieniarka_okazja_bcm.html wiecej inicjatywy kolego i sam bys znalazl :razz:
  6. polecam lemfordera
  7. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    no to troszke poszukasz zanim znajdziesz tdi o rozsadnym wygladzie
  8. nie bylo stluczki jak kierowal ruchem??
  9. a on co??taki straszny jest??
  10. niestety zaluje jak zawsze ale naprawde nie mam czasu narazie przynajmniej na takie imprezki za duzo obowiazków niestety
  11. ale mial na mysli chyba dac komus z liscia
  12. roznice
  13. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    ze tez na to nie wpadłem wczesniej brawo za pomysl hugo
  14. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    tak!!!!!!!!!!!!!!! i nie koles kolego.Nie rozumiem jak mozna jezdzic autem 1,5 miesiaca nie wiedzac jakiej pojemnosci auto sie kupilo
  15. http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=773482 co za barany to pisały
  16. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    o matko wystarczy na niego spojrzec i od razu widac czy to silnik 20 zaworowy czy nie!!!nie rób problemu tam gdzie go nie ma
  17. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    super!!!
  18. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    tez uwazam ze avanty sa duzo piekniejsze
  19. jak tu nie zalowac!!!szkoda ze czlowiek nie jest bezdzietnym kawalerem i ma czas na wszystko jak wiekszosc forumowiczow
  20. tak to zostalo zrobione wycina sie stara i wspawuje migomatem nowa A przy okazji jak mial plecionke wycieta kata sprezonym powietrzem przedmuchal z wszystkich paprochow i zostawil go bo jest jeszcze cool
  21. kazdy dobry mechanik ma ja u siebie taka plecionke taka pier**la wydawac by sie moglo a tyle drgan dawala
  22. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    oj pikus ty to jestes zakochany w swojej B5 jednak
  23. jak by mowil o tdi 6,6 to sie zgadza :razz: :mrgreen:
  24. nie wierze ze na trasie przy 130-140 1,8 t spali 6,6 nierealne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.