Treść opublikowana przez Wihajster
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
wymienione 2 poduchy i wciaz drgalo ale mniej dopiero plecionka calkowicie wyleczyla z drgawek moja niunie
-
A4 B6 TDI czy O2 TDI
ale te 16 zaworkow jest wspaniale.jechalem skoda 140 ps i zapie....la wspaniale
-
[B5 AFN] Miękki pedał hamulca
czyli jak mowilem lipa :twisted:
-
[ALL] Jakie felgi
nie zle
-
blokowanie drzwi cz.II
zdejmij tapicerke i sprawdz czy jest w ogole podlaczony
-
[B5 AFN] Miękki pedał hamulca
raczej napewno tak nie powinno byc i radze jak najszybciej sie tym zajac
-
[ALL B5] Blokowanie drzwi od wewnątrz
przeciez to glownie ma dzialac jak auto jest w trakcie jazdy po miescie np.na swiatlach zeby ci nikt drzwi nie otworzyl
-
[ALL B5] Blokowanie drzwi od wewnątrz
w dzrzwiach masz wylacznik wewnetrznego zamykania i otwierania drzwi i on dziala nie zaleznie czy masz kluczyk w stacyjce czy nie.jesli o to ci chodzi
-
To moje ścierwo panowie!!
sliczne auto graty a foty rzeczywiscie nie banglaja :razz:
-
Listwa boczna na drzwi
raczej na bank nie pasuja
-
OIL się swieci !!!
to znaczy ze masz olej do wymiany bo juz minal okres od ostatniej wymiany połaczonej z wykasowaniem inspekcji
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
ale wielkosc auta i waga robi swoje
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
wystarczy sie przesiasc z A4 do A6
-
Wskaźnik paliwa
moze stalo auto lekko przechylone
-
Strefa Śmiechu
bez komentarza
-
[B5 AFF] jaki olej do 55kW?
regenerowac mozna
-
perełka z Konina
fajna fura
-
Pęknięta gumowa opaska między rurą intercoolera a kolektorem
oni pogłupieli kiedys słyszałem ze dla przykladu golf 4 z jakims tam silnikiem nie pamietam juz kosztuje 60,000 a jakby tego samego złozyc z czesci zakupionych w aso to ten sam woz kosztował by 350,000 swiry!!!!
-
zimowki - 225/45 R16 - wziac czy nie?
a zakładajcie nawet 255 co mnie to wasza :razz: sprawa
-
Prędkościomierz na zero w czasie jazdy
tez tak mialem w vw golf 4 raz na jakis czas bardzo rzadko tak sie dzialo ale nic z tym nie robilem wiec stawiam na epizod i nie ma sie co martwic
-
zimowki - 225/45 R16 - wziac czy nie?
a co masz niby w zimie?? w wiekszosci snieg na drodze :razz: jak masz szersza masz duza mniejsza przyczepnosc i dluzsza droge chamowania i gorzej sie rusza
-
zimowki - 225/45 R16 - wziac czy nie?
na zime najlepiej 195/65/15 i szersze tym gorzej sie jezdzi.Zauwazcie jak na rajdach w zimie maja auta zalozone gumy sa bardza waskie :razz:
-
A4 Avant
fajna furka.gratki
-
1xairbag w A4 ??
zaslepka byla
-
Odkręcanie śrub od osłony pod silnikiem
one sa juz z podkladkami