Treść opublikowana przez Wihajster
-
zgrzytanie , terkotanie przy nagrzanym aucie !HELP!
masz złe doswiadczenie z delphi??
-
zgrzytanie , terkotanie przy nagrzanym aucie !HELP!
a jakie ma miec niby zawieszenie jak nie wielowachaczowe w koncu to forum A4 a poza tym jak mam dac 300 zł za jeden wachacz to wole kupic komplet 8szt plus łaczniki i sruby za 1050zł http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=121938024
-
Strefa Śmiechu
http://www.bigfun.be/Movie/Ursula+Martinez.htm dobre :mrgreen:
-
Immobilizer naprawa FOTOSTORY
tak
-
Mandaciki panowie mandaciki
policjant wypisze ci mandat jaki chce i jaki ma humor w danej chwili .mi wypisał np złe przechodzenie przez jezdnie nie na pasach a jechalem autem
-
Strefa Śmiechu
http://www.metacafe.com/watch/206849/walking_wildly/ :mrgreen:
-
B8
bedzie cie stac za 15 lat bedzie duzo tanszy :razz: to dotyczy wielu z nas oczywiscie
-
Zmiana oleju
zmien mechaniora no chyba ze powiedzial tak dlatego zebys szybciej do niego wrócił
-
Pedał sprzęgla - czuć jakby pracę silnika na pedale.
nie reguluje sie
-
jak czesto myjecie swoje auto?
ja myje jak jest brudne dobrze ze na srebrnym tak nie widac brudu :razz:
-
[B5 2.5 TDI] nowe felgi w mojej niuni ..
nie dosc ze duzo drozej to jeszcze bez opon zaden interes :razz:
-
jak czesto myjecie swoje auto?
ojej chyba jestes niewolnikiem swojego wozu :shock:
-
[B5 2.5 TDI] nowe felgi w mojej niuni ..
fajne dam ci 1550 za nie :razz:
-
[B5 2.5 TDI] nowe felgi w mojej niuni ..
spoko cena a gdzie??allegro??
-
[B5 2.5 TDI] nowe felgi w mojej niuni ..
ladne ile dales :?:
-
czy orginalny silnik?
powinni za friko przeciez jezdzisz a4
-
Strefa Śmiechu
http://www.metacafe.com/watch/105575/bad_surprise_while_refueling/ przykra niespodzianka
-
Grill MattiG poradzcie
witaj zapraszam kolege najpierw do newbie a pozniej ci jakos pomozemy
-
Mandaciki panowie mandaciki
no to noga w podłoge
-
Witam czy ktos mi pomoże... czy ktos z okolic rzeszowa robił
o tym juz bylo wiele razy nie potrzebujesz lakiernikow a sam to zrobisz
-
Szyberdach i spryskiwacze
i po problemie zostal szyberdach
-
czy orginalny silnik?
a jestes pewien ze masz 1,6 policz dokładnie cylindry :razz: albo sprawdz wydech jezeli masz dwururke to znaczy ze miales silnik 2,6 i ktos wymienil na najtanszy jak koledzy wyzej mowia a jesli normalny wydech tzn pojedynczy owal to wszystko gra
-
B8
bo avant to avant zawsze piekny
-
używana turbina
czyli mam rozumiec ze kazda pasuje 028 145 702 h,c,x,r i nie warzne co jeszcze??
-
Dziwne zjawiasko na górskich drógach.
napewno nie jest to normalne i cos masz nie tak moze przeplywka