Treść opublikowana przez Wihajster
-
gwiazdka na wyswitlaczu do czego słuzy??
no nie mow ze nie wiedziales co to lub ze nie wiesz ze masz klime
-
osłona skrzyni biegów
czyli wychodzi na to ze tdi zawsze maja lepsze dodatki od benzyny bo ja tez mam komplet osłon a dotyczy to rownierz wygłuszenia maski gdzie tdi zawsze maja a benzyniaki tylko wybrane
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
pewnie ze by zaszkodzilo nawet benzynie chodzi mi o to ze lubia wysokie obroty np jechac autostrada nonstop 160-170 lub przyspieszajac krecic go do wyzszych obrotow to zaden problem dla tego silnika
-
Jak rozpoznać czy mam w aucie centralne otwieranie na pilota
w twoim roczniku raczej na bank byl kluczyk sterujacy centralem
-
[ALL B5] Centralny zamek, pilot w kluczyku - programowanie
raczej nie powinno sie rozpragramowac z powodu slabej bateri
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
poczytaj posty wyzej i sam sobie napraw :razz:
-
Turbina za mało pompuje
co masz na mysli??dziure??bo jak tak to by strasznie dymil i syk tez by byl a kolega nic nie pisze o tym wiec chyba nie to
-
osłona skrzyni biegów
wydaje mi sie ze kazda wersja powinna miec
-
Stan oleju!!!!!!!!!
tez obstawiam uszczelke pod glowica
-
Turbina za mało pompuje
a co ma gruszka do przeplywki??przeplywka nie daje powietrza tylko mierzy je regulujac dawke paliwa widocznie jest zla przeplywka i dlatego tak jest
-
[ALL] Ubytki w lakierze po kamyczkach
chyba calą maske pomalował
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
na bank
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
tdi uwielbiaja wysokie obroty chyba ze masz na mysli stare diesle to moze
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
co masz na mysli
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
kolejne głupoty i farmazony
-
luzy w fotelu
to typowy objaw w B5 ale raczej wydaje mi sie ze na prowadnicach fotela jest luz niz w srodku jak mowisz
-
[ALL B6] Parowanie przednich reflektorów
wlasnie to chcialem napisac a tu mnie kolega ubiegł :razz:
-
Wymiary oslony pod silnik. PILNE!!!!
ori
-
Mandaciki panowie mandaciki
ale ma jedna wade ma tylko 90ps :razz:
-
Mandaciki panowie mandaciki
wlasnie chcialem zapytac jaki szok przezyles a tu widze ze jeszcze cie trzyma wiec nie musze pytac
-
Mandaciki panowie mandaciki
tylko nie mow ze przesiadles sie z malucha do A4
-
Wymiary oslony pod silnik. PILNE!!!!
Pikuś jak będziepasowała to poproszę o namiary i cenę wiem ze kosztowała 180zł
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
ten twoj kolega to chyba za duzo w tedy miał chmielu juz w zyłach ze tak powiem :razz:
-
problem z uszczelka
chyba chodzi o boczne bo gorna nie ma 1cm
-
problem z uszczelka
chyba chodzi ci o listwy które sa po bokach szyby??