Treść opublikowana przez Wihajster
-
[B5 1.6] Czy można jeździć z wyjętym bagnetem ?
ciekaw jestem co masz na mysli ze rzadko sprawdzam olej,tzn ile mam sprawdzac 3 razy na dzien??jak nie bierze oleju to co mam sprawdzac??wystarczy 2 razy na miesiac ale i tak nie wiem czy nie za czesto i bede to robil raz na miesiac :razz:
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
ja tez z AKP :mrgreen: i wszedlam na hugo logo
-
[B5 1.6] Czy można jeździć z wyjętym bagnetem ?
a jakim cudem to sie niby ma czesto łamac??
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
PSJ - piz*owaty styl jazdy
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
moze ktos nim jezdzil w wiekszosci PSj-tem i jest zamulony.musisz go przegonic
-
[B5 2.5 TDI 150KM] Problem z odpalaniem
witaj i zapraszam cie najpierw do zapoznania sie z regulaminem
-
Podstopnica - proszę o opinię?
tez mi sie nie podoba :razz:
-
[B6 ALT] Ściąga w prawo
nie strasz kolege :shock:
-
Sucho pod korkiem wlewu oleju
dziwne tam zawsze jest mokro
-
A4 Assistance
rzeczywiscie mam najnowsza liste a ciebie na niej nie ma!!!
-
mocowanie anteny od cb radio
nie zły bajer z tym uchwytem
-
Witam wszystkich.
fajne nie tdi
-
A4 Assistance
bo poszło do ULTI a nie do wszystkich
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
jest wielki a wiem ze bedzie jeszcze lepiej :twisted:
-
[ALL B5] Klimatronic - jak obsługiwać
wpisz w obcji szukaj kody klimatronika i cos na bank znajdziesz
-
Pytanko na temat obrotów
macie tak samo tylko bład w odczycie wystąpił
-
[ALL B5] Obieg zamknięty
tak musi byc bo jak załancza sie obieg zamkniety to szybko ci szybki zaparuja a z klima nie
-
[B6 AWX] Moj A4 AVANT TDI SPORT - kilka modyfikacji wartych wzmianki i odswieżen
super autko ale szkoda ze kiera po prawej stronie :razz:
-
Pytanko na temat obrotów
na bank bylo lekko z gory przynajmniej inaczej by tak nie poszedł :mrgreen:
-
Moja A4
szkoda ze nie tdi ale jest oki
-
[A4 '98] Dziwny dźwięk na pełnym skręcie
no ja juz nie moge
-
[A4 '98] Dziwny dźwięk na pełnym skręcie
stawiam na maglownice tez to mam po rozgrzaniu plynu kiera ciezko pracuje a pompa cicho pracuje.czeka mnie naprawa maglownicy wlasnie za nie dlugo :neutral:
-
dziwne plamy pod znaczkiem audi
moze to sa plamy po smole wiec ropą zejdzie bez klopotu lub benzyna ekstrakcyjna
-
Poszukuje spojleru od S4
klejem do szyb tak slyszalem ostatnio
-
Czy będzie ładnie ?? :)
to wystarczy jak lusterka zostana w chromie :smile: