Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. idiota na torach :mrgreen: http://www.smog.pl/wideo/4497/idiota_na_torach/
  2. wszystko super ale jemu chodzilo o to miedzy innymi a to nie jest normalne
  3. chodzi o podobne dzialanie :razz: w raz ze wzrostem temp. wiatrak kreci sie szybciej
  4. wisko masz elektromagnesem ale od klimy absolutnie nie
  5. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    brwi do wyrzucenia i kierunki na biale do wymiany
  6. Wihajster odpowiedział(a) na WojtekA48E temat w Audi A4/S4 B6
    ladne B6
  7. napewno masz cos nie tak nie powinien sie krecic on owszem moze sie wlaczyc jak nie masz zalaczonej klimy tylko w sytuacji awaryjnej jak wisko nie dziala lub nie daje rady z chlodzeniem
  8. ja mam opony 5-6 letnie i spisuja sie wspaniale
  9. grabcio, kolego zapraszam najpierw do zapoznania sie z regulaminem i do przedstawienia sie w NEWBIE
  10. witaj i zapraszam do NEWBIE najpierw kolego
  11. Przychodzi Renata Beger do siedziby PiS i spotyka Lipińskiego. -O! To Renata Beger. Co Pani tu robi? -Przyszłam reklamować wasz nowy rząd. -A powie Pani że załatwiamy stołki? -A załatwiacie? -No tak. -Załatwiają! -I miejsca na listach wyborczych dla rodziny? -A załatwiacie? -Załatwiamy. -Załatwiają! -I weksle spłacamy. -I weksle spłacają! Prawo i Sprawiedliwość. Jak mówią tak robią! a teraz włamanie roku!! http://www.smog.pl/wideo/4441/wlamanie_roku/
  12. byl dodatek o A4 i dlatego :mrgreen:
  13. no to koledzy kolejny mamy sukses w czwartkowej gazecie wyborczej jest rowniez reklama naszego forum!!!tylko pogratulowac :mrgreen: :twisted:
  14. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no w koncu doszły :mrgreen: pasuja idealnie :twisted: dzieki murzyn
  15. rektor, zapraszam kolego najpierw do newbie
  16. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    to nie wiem czy mam sie cieszyc bo ja zaplacilem 31.08 i wciaz nie mam
  17. fajne ale mam jedno pytanko 20 zdjec auta z lewej strony a co z prawa???wstydzisz sie jej?? :razz:
  18. moze klapka sie przycina i łapło ja
  19. jednak masz 90 kucy .. silnik AHU (brat bliźniak silnika 1Z) .... szkoda ... a moglo byc 110 .... :twisted: rzeczywiscie szkoda niby tylko 20 ps roznicy a jednak to przepasc wierz mi
  20. nie ma sensu zebys przeplacal, 95 w twoim silniku calkowicie starczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.