Treść opublikowana przez Wihajster
-
Strefa Śmiechu
idiota na torach :mrgreen: http://www.smog.pl/wideo/4497/idiota_na_torach/
-
Wiatrak od klimy cały czas sie kreci.....
wszystko super ale jemu chodzilo o to miedzy innymi a to nie jest normalne
-
Wiatrak od klimy cały czas sie kreci.....
chodzi o podobne dzialanie :razz: w raz ze wzrostem temp. wiatrak kreci sie szybciej
-
Żywotność opony zimowej
odradzam
-
Wiatrak od klimy cały czas sie kreci.....
wisko masz elektromagnesem ale od klimy absolutnie nie
-
[B5 1,8 ADR] rodzaj paska rozrządu
153
-
[B5 ADP] Teraz moja A4
brwi do wyrzucenia i kierunki na biale do wymiany
- Kolejna A4..
-
Wiatrak od klimy cały czas sie kreci.....
napewno masz cos nie tak nie powinien sie krecic on owszem moze sie wlaczyc jak nie masz zalaczonej klimy tylko w sytuacji awaryjnej jak wisko nie dziala lub nie daje rady z chlodzeniem
-
Żywotność opony zimowej
ja mam opony 5-6 letnie i spisuja sie wspaniale
-
[ALL B6] Pierwsze ruszanie i sprzęgło
grabcio, kolego zapraszam najpierw do zapoznania sie z regulaminem i do przedstawienia sie w NEWBIE
-
Bagażnik bazowy na relingi!
witaj i zapraszam do NEWBIE najpierw kolego
-
Strefa Śmiechu
Przychodzi Renata Beger do siedziby PiS i spotyka Lipińskiego. -O! To Renata Beger. Co Pani tu robi? -Przyszłam reklamować wasz nowy rząd. -A powie Pani że załatwiamy stołki? -A załatwiacie? -No tak. -Załatwiają! -I miejsca na listach wyborczych dla rodziny? -A załatwiacie? -Załatwiamy. -Załatwiają! -I weksle spłacamy. -I weksle spłacają! Prawo i Sprawiedliwość. Jak mówią tak robią! a teraz włamanie roku!! http://www.smog.pl/wideo/4441/wlamanie_roku/
-
Piszą o nas w Gazecie Wyborczej !!!!!
byl dodatek o A4 i dlatego :mrgreen:
-
Piszą o nas w Gazecie Wyborczej !!!!!
no to koledzy kolejny mamy sukses w czwartkowej gazecie wyborczej jest rowniez reklama naszego forum!!!tylko pogratulowac :mrgreen: :twisted:
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
no w koncu doszły :mrgreen: pasuja idealnie :twisted: dzieki murzyn
-
Wymiana org. radyjka kaseta na CD
rektor, zapraszam kolego najpierw do newbie
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
to nie wiem czy mam sie cieszyc bo ja zaplacilem 31.08 i wciaz nie mam
-
Strefa Śmiechu
- [1.9 TDI AFN] 17` w Avancie
fajne ale mam jedno pytanko 20 zdjec auta z lewej strony a co z prawa???wstydzisz sie jej?? :razz:- nie leci powietrze na szybe przednia?
tak- nie leci powietrze na szybe przednia?
moze klapka sie przycina i łapło ja- Strefa Śmiechu
- OCENCIE TO .....
jednak masz 90 kucy .. silnik AHU (brat bliźniak silnika 1Z) .... szkoda ... a moglo byc 110 .... :twisted: rzeczywiscie szkoda niby tylko 20 ps roznicy a jednak to przepasc wierz mi- Paliwo (jakie i gdzie)
nie ma sensu zebys przeplacal, 95 w twoim silniku calkowicie starczy - [1.9 TDI AFN] 17` w Avancie