Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. ale zeby sprawdzic czy ciagnie w jedna strone trzeba pasek zrzucic a u mnie moze ciagnie w jedna a w druga nie ale jest glosny wiec i tak do wymiany
  2. >> Amerykański statek kosmiczny dolecial na Marsa... wyladowali... juz >> zbieraja >> sie do wyjscia, az tu nagle podlecialo dwóch Marsjan, takich smiesznych >> zielonych i bzzz, zaspawali im drzwi wyjsciowe. Amerykanie probuja >> wyjsc...10 minut, 30 minut... po godzinie sie udalo. Wyszli, a tam juz >> zebrala sie wieksza grupka Marsjan. No wiec witaja sie i pytaja: >> - Czemu zaspawaliscie nam drzwi wyjsciowe? >> Na co Marsjanie : >> - Zawsze tak robimy nowym, ale to chyba nie problem. Niedawno byli tu >> Polacy, koledzy zaspawali im drzwi, a oni po 5 minutach juz byli na >> zewnatrz... i jeszcze prezenty przywiezli... >> - Prezenty? Polacy? Jakie prezenty? >> - wp***dol to sie nazywalo czy cos, ale wszyscy dostali...
  3. mi mechanik powiedzial po przegladzie ze szumi mi lekko kółko jednokierunkowe alternatora tak dokladnie to ujał wiec mysle ze chodzi i te zasrana rolke.A objawy sa takie ze miedzy 1600 a 2300obr/min jest glosna wyraznie w kabinie ja schlychac a szczegolnie przy butowaniu wiec co myslicie???rolke mial na mysli?? a numer w etce to 028 903 119T
  4. Pani pyta Jasia, kim chciałby być. - Chcę być dużym rockersem. - A co robi duży rockers? - Jeździ na motorze, pije wódkę i używa panienek. - Jasiu, zastanów się, jesteś mały, to nie ma sensu... - Jak to nie ma? Na razie jestem małym rockersem i jest mi dobrze! - A co robi mały rockers? - Jeździ na rowerze, pije mleko i się onanizuje [ Dodano: 2006-09-20, 16:05 ] Mężczyzna już bardzo długo kocha się z niezwykle namiętną i wygimnastykowaną blondynką. Zmęczony i spragniony przeprasza ją na chwilę i wychodzi do kuchni. W lodówce jest tylko mleko. Nalewa sobie szklankę i zaczyna pić. Czuje jednak, że jego kogucik jest rozgrzany niemal do czerwoności, aby więc sobie ulżyć, wkłada go na chwilę do szklanki z mlekiem. W tym samym momencie wchodzi blondynka. — Ach, a ja zawsze zastanawiałam się jak wy go napełniacie.
  5. ja raczej nie wierze ze wymiana oleju ci pomoze ale zawsze mozna sprobowac
  6. czarny do wszystkiego pasuje .slicznaA4
  7. fajna ale jeszcze srodeczek poprosimy
  8. ladne fele.zycze milego smigania po polskich dziurach
  9. Wihajster odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    np. na allegro
  10. szklanki stukaja przy tym przebiegu to juz dopuszczalne ,sproboj wlac mobila 10w/40 powinno pomoc troszke
  11. piekne auto
  12. a pospiesz sie po za 10 dni na swiatlach w ciagu dnia bedziemy jezdzic
  13. pewnie chodzi o intercooler
  14. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    chodzi tylko o sedana bo w avancie jest w bocznym schowku
  15. czasem wystarczy transponder wlozyc do kluczyka do gory nogami i tez nie bedzie banglac mimo ze jest dobrze kod wpisany
  16. a moze z dołozyli mu ocynku mu za doplata :razz:
  17. Policjant wraca z pracy i już od progu woła: - Kochanie, dostałem bilety i wieczorem idziemy na "Jezioro łabędzie". Po obiedzie widzi, ze żona starannie zmiata okruszki chleba i pakuje w torebkę. - Po co to? - No jak to, idziemy na "Jezioro łabędzie", to dla ptaków. - Oj ty głupia, to taki balet, tancerki znaczy się tańczą. - Patrzcie go, jaki mądry się znalazł. A jak szlimy na "Wesele" Wyspiańskiego, to kto wziął pół litra?
  18. Baca chwali się kolegom, że kupił kilka owiec. Koledzy zaraz dopytują: - Ale przeciez ty ni mos zodnej obórki, gdzie bedzies te łowiecki tsymoł? - Jak to gdzie? - zdziwił się baca - W izbie bede je tsymoł. - W izbie? Toz to strasny smród! - No cóz, bedom sie musiały pzyzwycoić... [ Dodano: 2006-09-19, 13:44 ] Wchodzi baba do tramwaju i sobie wzdycha: - Ale wielki tłok! Na co stojący obok facet odpowiada z dumą: - To mój!
  19. http://img213.imageshack.us/img213/3557/samistanelinu7.jpg :mrgreen:
  20. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    8D9 953 503 A
  21. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    zgadzam sie z kolega Pikuś, to juz chyba jedyna pozostala mozliwosc no chyba ze rzeczywiscie przewody podcisnienia sa pomylone
  22. Wihajster odpowiedział(a) na vito temat w Elektryka i Oświetlenie
    sprawdz kostke laczeniowa przy napinaczu
  23. a mowilem ze palenie szkodzi nie tylko zdrowiu ale i niuni :razz:
  24. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    przeplywka uszkodzona nigdy nie powoduje trybu awaryjnego
  25. ladne A4 ale te zdezaki jakies dziwne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.