Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. ok nie dales wiecej niz 800euro
  2. widze hugo ze ci sie dobrze powodzi gratuluje A mówia ze bieda w polsce :mrgreen:
  3. ja nie wiem jak mozna w ogole zalozyc lexusy przeciez to jest okropne i nie pasuje do tego pieknego autka :mrgreen:
  4. ok dzieki pobawie sie z tym
  5. a jaki koszt tej przyjemnosci?? a musiales cos przerabiac-lutowac??
  6. hejka.Wiecie moze jak wyciagnac zapalniczke z panelu srodkowego bo mi oswietlenie zapalniczki nie dziala :roll: to trzeba razem z popielniczka czy moze osobno??i jaka tam jest w ogóle zarówka??
  7. hejka.Wszystko pieknie i cacy ale jak widze jakie wy fele piekne i o niskim profilu chcecie załozyć a pózniej popatrze na te nasze po zimowe pseudo drogi to zal mi was bo raczej dlugo nie beda cale Tak fatalnych dróg po zimie jeszcze nie widzialem poprostu horror.
  8. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    pewnie dlatego ze skrzynia biegow daje lekkie obciazenie
  9. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    apropo licznika mam pytanie zwiazane z tym.czy licznik z 98 pasuje bez zadnych przerobek do 97??chodzi mi o zwykly bez fisa.
  10. a do delty jaka zmieniara podejdzie??jakiej firmy tylko??czy moze obojetne??
  11. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    roznica pewnie bedzie miedzy 1,1 a 1,2 w podswietleniu zegarow ale na kontrolke drogowych nie ma znaczenia;)niech razi :mrgreen:
  12. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    no ale jaki one maja symbol??musza sie jakos nazywac??one sa przezroczyste???
  13. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    witam sznowne grono posiadaczy najlepszych aut na swiecie :mrgreen: .widze ze dyskusja trwa i mam w zwiazku z tym pytanko,nie swieci mi kontrolka od swiatel drogowych pytanie dotyczy czy to sa te same zarowki co do podswietlenia zegarow??a jesli nie to jakie sa i jak przyjde do sklepu to co mam powiedziec poprosze.....???? co???
  14. hej.w astrze jest 2000 obr ale na ktorym biegu???jak na 5 to jest niemozliwe.bedzie conajmniej 3500
  15. hej.w ogole o tym nie mysl.Gaz do dechy i do przodu :mrgreen:
  16. tak tez myslalem ze to jakas lipa musi byc a tak na marginesie ile wchodzi oleju do AFNa?? 4,5litra??czy banka 4 litrowa wystarczy bo jeszcze od kupna auta nie wymienilem wiec nie wiem
  17. hej.bylem wczoraj w macro i widzialem ze mobil 1 kosztowal 184 zł za 4 litry.pozniej tak z ciekawosci wszedlem na allegro i widzialem ze tan sam olej mozna miec nawet za 93 zeta wiec teraz zglupialem.myslicie ze na allegro to nie oryginal czy moze przypadkiem z tira komus "spadlo"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.