Treść opublikowana przez qwerty12345
-
A4 B7 Sedan felunek, ledy, bixy i inne :)
Ładne autko pozdrawiam
-
[B7 BRB] Moja a4 b7 czarny sedan
Widzę, że w końcu kupiłeś tą A4, co dawałeś do działu zakupu kontrolowanego Ładne auto, oby służyło Pozdrawiam.
-
[B7 BLB] Czy B7 BLB ma DPF-a?
dzięki chłopaki!! :hi:
-
[B7 BLB] Czy B7 BLB ma DPF-a?
To chyba nie mam bo jest: motor BLB --- HOF
-
[B7 BLB] Czy B7 BLB ma DPF-a?
Na niektorych forach piszą, że ma na innych nie... Jaka jest prawda?
-
[B7 BLB] AUDI A4 B7 krajowy, granatowy sedan :)
Witam
-
[B7 BRB] Czy pasuje wyłuszenie maski z B6 do B7?
Witam Tak jak w temacie czy pasuje wygłuszenie z B6 do B7? Pozdrawiam
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dajcie spokój, za niedługo pod koldre te swoje Audice będziecie wkladac Ja rozumiem jakby były mrozy po -30, a nie +5 w grudniu
-
Jak pobrać film z innej strony niż YT, wrzuta?
Dzięki chłopaki za rady, ściągnąłem
-
Jak pobrać film z innej strony niż YT, wrzuta?
Witam Chłopaki pomóżcie jak pobrac film z tej strony http://edudu.pl/video-transport-i-lacznosc,3e6e143439161adc2d82 ? Szukałem w necie i nic nie ściąga go.
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
Tez to kiedys miałem, po wycieciu kata ręką odjął....
-
Jakie rozmiary kluczy nasadek do A4 B6 ?
Maxus24 popraw błędy w poście. Nasadki 10, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 27, 30, 32 pożądny zestaw z grzechotką, przedłużką itd od 250zł w górę, reszta to plastelina.
-
[ALL B5] Audi a4 b5 sedan a wygoda ??
Spokojnie kupi tylko starszy rocznik.
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
Może góry?
-
Świeta i prezent dla niej
podstawowe pytanie Pewnie full zestaw czyli 3 na raz
-
[ALL] Rejestracja karty z punktami na BP
Tu i tu mozesz zamawiac
-
[ALL] Czym wyczyścić pozostałości kleju po odważnikach?
W profesjonalnych sklepach elektronicznych.
-
[B6 AWX] AVANT chyba na Shellu mnie orżnęli ?!?!
Mnie do B5 weszło z odpowierzeniem 67L norma to 62-65L
-
[B6 AWX] Zdarty rant opony
Na stacji diagnostycznej.
-
[ALL] Chinska Podrobka A4 B8
Jeszcze z pakietem S-line
-
225 / 50 / 17 Michelin Primarcy jak nowa no i zonk :) foto
Taa a wulkanizator wystawi ja pewnie na Allegro
-
2.0 TDI biturbo ~200KM
Wychodzi na to, że zmieniają olej w transporterze co 11 dni... 1390km na dzień * 24 dni = 33360km na miech * 12 miesięcy = 400 000km * 3 lata 1,2mln to musli by robic grubo ponad 1400km dziennie
-
To nie zdrada marki, to tylko film :)
Dokładnie szkoda, że to nie wasz film tylko widać profesjonalną robotę chyba, że sie zajmujesz tym na codzień i widać efekty
-
To nie zdrada marki, to tylko film :)
Zrobić prawie identyczny film jak VW i o tym nie wiedzieć to jak wygrać w dużego Gratuluje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam klubowiczów