Treść opublikowana przez cherry24
-
[ALL B5] Czy radio 4x50W mosfet pociągnie głośniki 16cm POWERBASS
Wielkie dzięki kolego czyli musiałbym poszukać czegoś słabszego jak rozumiem bo prawdę mówiąc nie uśmiecha mi się jeszcze zakup wzmacniacza.
-
[ALL B5] Czy radio 4x50W mosfet pociągnie głośniki 16cm POWERBASS
Witam wszystkich. Długo szukałem jakiś konkretów ale bez efektów dlatego pytam, bo być może któryś z was ma tak podłączone. Chciałbym zmienić nagłośnienie w Audi A4 Avant B5. No i tak zastanawiam się nad zestawem (jest na allegro)POWERBASS 2x16cm, 2x tweter no i 2x zwrotnica. Mam radio PIONEERa o mocy 4x50 na mosfet. No i teraz pytanie czy to radio da sobie radę z tymi głośnikami czy też może będzie konieczny wzmacniacz?
-
[ALL B5] Radio Concert + Ori Głośniki Nokia = słabe tony niskie
Ja tuby czy też skrzyni basowej nie miałem. Po prostu koleś ma Opla Astre 2 z ori głośnikami i jemu gra za***iście, a u mnie kompletnie nie ma basów przecież jakiekolwiek powinny być.
-
[ALL B5] Radio Concert + Ori Głośniki Nokia = słabe tony niskie
Słyszałem jak gra z systemem BOSE no ale to wiadomo jak gra, a ja mam tylko dwa głośniki w przednich drzwiach tzn 4 licząc soprany. No i sądziłem, że na ori sprzęcie będzie to jakoś grało.
-
[ALL B5] Radio Concert + Ori Głośniki Nokia = słabe tony niskie
Witam. Szukam szukam i nic znaleźć nie mogę. Mam Audi A4 b5 Avant radio Concert i teraz dokupiłem ori głośniki sądząc że polepszy się dźwięk tonów niskich. Ktoś zamontował nie oryginalne głośniki efekt był taki że radio jakby nie miało mocy aby poradzić sobie z tymi głośnikami. Dzisiaj kupiłem oro głośniki Noki z myślą iż dźwięk się poprawi a tu LIPA. Jak grało tak gra kompletny brak basów mimo iż opcje bass jest na +6(max). Co może być przyczyną, a może po prostu te głośniki tak grają (wątpię). Czy fakt iż mogą być zamienione biaguny +/-.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
1.9 TDI silnik AFN 110KM. Na pełnym baku rekord to 1180km Normalna jazda 90-130km/h większość trasa. Oczywiście paliwo zostało w baku - do zapalenia się kontrolki rezerwy (KSIĘGOWEGO )
-
[ALL] Zacina mi się Vag-com 311.2N
Ja mam chyba ten sam kabelek na USB od m Viakena i tez mi się tak dzieje, ale nie zawsze czasami jak podłączę to normalnie chodzi i się nie wiesza podłączam się pod temat.
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów. Czy jest OK.
Witajcie mam prośbę do was fachowców. Czy z tymi danymi jest wszystko OK? Samochód dobrze się zbiera max prędkość też OK, błędów nie ma,ale mimo wszystko dla pewności. Z góry dziękuję. AUDI A4 1.9 TDI 110KM AFN
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
Dokładnie tak jak mówi pawelwor, ja co prawda tego nie rozbierałem bo nie było potrzeby, ale wiem że kolega pawelwor to rozbierał tak wiec z nim bądź w kontakcie. Na jednym ze zdjęć z mojej fotorelacji ta zawleczka jest bardzo dokładnie widoczna zresztą ja miałeś rozebrane to wiesz dokładnie o czym mówimy. Jak dla mnie wystarczy zdjąć zawleczkę potem podkładkę i sprężynę i masz wszystko na wierzchu potem tylko złożyć kwestia jest tylko taka czy dasz radę naciągnąć sprężynę bo z tego co widać jest dość mocna.
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
Kolego maciejas002 jeśli mówisz o tej zębatce z której wychodzą przewody to tak da się ją rozebrać. Na górze jest zawleczka, którą trzeba zdjąć i wtedy wszystko schodzi, problem może tylko być z złożeniem tego z powrotem ponieważ sprężyna jest dość silna. Prawidłowo powinno być tak, że jak wyjmiesz silnik oraz ta ośkę z zębatkami to powinieneś bez oporów ręcznie złożyć lusterko.
-
[ALL B5] Schemat podłączenia halogenów z ori włącznikiem. Czy tak jest OK?
Poniżej jest zdjęcie schematu halogenów przednich i tylnych, no i jeśli chodzi o tylne przeciwmgielne to dobrze mówiłeś. Wspomniałeś o przekaźniku w przełączniku. O co chodzi? Jak to rozumieć? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/729605a966a07223.html Na czerwono zaznaczyłem przełącznik przednich halogenów, a na zielono tylnych. Jeśli chodzi o bezpiecznik to wole dać mniejszy i mieć pewność, że wystrzeli.
-
[ALL B5] Schemat podłączenia halogenów z ori włącznikiem. Czy tak jest OK?
Dzień dobry. Mam pytanie. Czy schemat który przedstawiłem poniżej na zdjęciu jest OK jeśli chodzi o podłączenie halogenów( nie ORI ) z włącznikiem ( ORI ). Wiem, że gdzieś na forum jest temat podłączenia halogenów natomiast nie ma opisu wejść i wyjść z ORI włącznika. Proszę o opinie.
-
[ALL B5] Wymiana/naprawa silniczka krokowego od klapy nawiewu na nogi.
No panowie ja właśnie jestem po tej paskudnej operacji. Cała praca zajęła mi 6 godz. Śrubokręt z przegubem, bit magnetyczny, Torx 10. To jest do zarobienia alee.. trochę ponarzekałem na naszych zachodnich sąsiadów (CENZURA) :>.
-
[B5 AFN] Glosniki 6x9 tyl (bez miejsca na glosnik)
wstaw foto tych ori boczków
-
[B5 AFN] Glosniki 6x9 tyl (bez miejsca na glosnik)
Skromny GŁOŚNICZEK :gwizdanie:
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Na dekoracje mnie nie interesuje bo mam drewno( nie pkastik ale prawdziwe drewno). Tak więc szkoda zakleić coś takiego.
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
No i finito po planach dzięki za info. Na aukcji gościa co to sprzedaje jest napisane że wytrzymuje pod szlifierką itd "cuda nie widy". Handlarze. Dzięki.
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
No nieźle to wygląda. Natomiast ja myślałem nie nad panelem środkowym tylko nad uchwytami do zamykania drzwi tam gdzie są przełączniki szyb elektrycznych no i tak się zastanawiałem czy ta folia na tyle się podda że wypełni mi te otwory pod przyciskami nie przecinając jej.
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Bardzo ładnie wygląda. Tylko teraz dla pełnego efektu musiałbyś okleić listwy ozdobne.
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
Tak dokładnie ta czerwona kropka, tylko w prawym lusterku nie w lewym.
-
[B5 AFN] Potrzebny schemat włącznika świateł przeciwmgielnych przednich
Masz racje bez ringów. Kolego Lukas4334 tutaj masz wszystko dokładnie opisane. Powodzenia. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15032.0
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
No i ekstra. Jeśli chodzi o to jak ciężko powinny się składać lusterka bez trybów to powiem tak. Moje to które działało składało się bez oporów natomiast prawe które pewnie przez dłuższy czas nie działało składało się dość ciężko w porównaniu z lewym. Ja poradziłem sobie z tym w ten sposób: wyczyściłem wszystko ze starego smaru, a następnie popryskałem WD-40 w okolice dużej zębatki odczekałem no i potem się rozruszała. Szczerze mówiąc nie odważyłem się zdjąć zawleczki ze sprężyny bo widziałem że jest dość mocno naciągnięta. Podkładek nie zgubiłeś? Paweł właśnie teraz mi się przypomniało. Czy prawe lusterko składa się tobie bez problemów?? Ponieważ jak zapewne zauważyłeś prawy zuspół zębatek różni się trochę od lewego. Różnica polega na tym, iż oś silnika lewego jest usztywniona plastikiem, a prawego pracuje w takiej dziurce w dnie lusterka. Ta dziurka to nic innego jak plastikowa śrubka wkręcona od spodu lusterka i skontrowana. Jeśli na ośce silnika, a dokładnie na jej końcu będzie rdza to lustro nie będzie pracować jak powinno.
-
Tani sposób na naprawę uchwytów rolety w Avancie A4 B5
U mnie jeszcze są całe ale pomysł z poxipolem ciekawy, prosty i tani.
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
Możesz wyjaśnić tekst powyżej. Powiem Tobie jak było u mnie. Lewe działało od początku kiedy kupiłem auto, a lewe stało jak wryte i ani drgnęło. A rozbierałem Lewe jak i Prawe (lewe profilaktycznie). Żeby wyjąć plastik narożny nie trzeba zdejmować boczka to się zgadza natomiast jeśli będziesz chciał rozpiąć kostkę będziesz miał więcej miejsca.
-
[B5 AFN] Potrzebny schemat włącznika świateł przeciwmgielnych przednich
http://allegro.pl/item1186869139_lampy_przednie_angel_eyes_audi_a4_95_98_depo.html Pomyślimy.