Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomiczka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomiczka

  1. A jest już jakaś koncepcja, co do miejscowości i terminu??? Oczywiście, Drogi Rafale
  2. A może, nad morze, tam gdzie Nowek był. Zamieścił nawet link do strony, z tym ośrodkiem. Jeśli pojechałyby również dzieci, to myślę, że to dobre miejsce.
  3. Evo???? Może miało być: Adamo i Evo. Ale wiesz Reniu jakie te baby są, wszędzie na pierwszym miejscu muszą być :polew:
  4. W tym linku, znajdziesz takie wycieraczki firmy EVO, ale cena lepsza. http://www.allegro.pl/show_shop.php?category=0&country=1&buy=0&shop=0&order=t&p=0&price_from=0&price_to=0&listing=0&pay=0&listing_sel=1&listing_interval=0&redir_to_search=1&string=wycieraczki&shop_id=7446049 Dodam tylko, że mam takie przy A6 i jestem zadowolony
  5. ehhhhhhhhh.............................
  6. Żeby tylko.... w ludzkim ciele
  7. A'propos pracy. Właśnie dzisiaj myślałem, żeby wziąć wolne. Teraz już jestem tego pewien. Daj znać jak Ci przejdzie, to wrócę z urlopu
  8. No cóż "WIELCY BRACIA" mają ZAWSZE rację
  9. Bo byłem niegrzeczny http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afb_lusterko_wsteczne_pytanie-t136876.0.html;msg1643302#msg1643302[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:17_________________________________________________ jak cholera, że przynoszę taki wstyd, mojemu ukochanemu forum kujawsko-pomorskiemu.
  10. Arturze! Zrób proszę grzeczność nam wszystkim i uaktualnij swój profil. Oczywiście w kwestii fotek swojej niuni :gwizdanie: A może to miała być tajemnica? Trudno, najwyżej dzisiaj w robocie dostanę kolejnego "bana". Zaczynam się przyzwyczajać. Wczoraj na forum dostałem, w pracy też, to i kolejnego jakoś zniosę
  11. Mam rozumieć, że wszystko zależy od pogody, tak?
  12. Mam pytanie do starszyzny. Czy organizujecie w tą niedzielę spota w naszym mieście?
  13. A co to jest " CEFKA"? :polew: Bo w normalnym aucie będzie na pewno CEWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. Silikon jest dobry do prac budowlanych, a nie do blach samochodowych. Zawiera kwas octowy!!!! Są odpowiednie masy uszczelniające, do uszczelniania połączeń blach karoserii. Sprawdź w sklepach moto, lub w mieszalniach lakierów.
  15. :polew: A nie lepiej od razu samochód? Maniek, sprawdź to, co napisał Pablo. Mechanizm ręcznego, a do tego rozruszaj tłoczek. Po zimie często się zapiekają.
  16. I jakie dalsze plany związane z pracą?
  17. A witam, witam grillowiczów i nie tylko. Fajne foty z wczorajszego spot-grilla. Już żałuję, że nie mogłem przyjechać, ale musiałem odebrać córkę z W-awy.
  18. Oby razem do sześćdziesięciotysięcznej strony wytrwać
  19. Hej Reniu. Humorek chyba każdemu dopisuje w taki dzionek...
  20. No to kończ, kończ, co będę mógł mówić, że z magistrem współpracuję
  21. witam [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 13:00_________________________________________________Zuzanno, przeleciałem pobierznie neta i znalazłem to: http://www.polskatimes.pl/warszawa/pieniadze/201526,kredyty-w-euro-okazuja-sie-drozsze-niz-w-zlotych,id,t.html
  22. No i ile przydatnej wiedzy zdobędziesz.Tylko patrzeć, jak będziesz nam pomagał na forum, fachowym doradztwem :gwizdanie: Ucz się Kieras ucz............

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.