Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Acer3

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Acer3

  1. Acer3 odpowiedział(a) na Acer3 temat w Audi A4 B5
    Niestety nie pomogło Jakieś jeszcze propozycje?
  2. Acer3 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam po mroznej nocy odpalalem samochód i licznik zaczą dziwnie sie zachowywac . Po ponownym rozruchu zegary ani drgnely ;/ . Działaja tylko kontrolki benzny, oleju itp . Nie działąja zegary predkosci oraz obrotów . Nie nabijają sie km przejechane . W tym akurat temacie jestem calkowiecie zielony . Dodam , że jestem ambitny i lubie am grzebać przy aucie zamaist dać do fachowca .
  3. Acer3 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Parę dni temu wymieniałem amortyzatory z tylu i przez 3 dni ok . po tym czasie z prawej stronie na wybojach pojawiło się (ciężko określić - stukanie razem z obcieraniem ) Szlag mnie już trafia. przed wymiana amorow szpec stwierdził ze belka i tuleje ok .
  4. dziekki chlopaki za pomoc radyjka gra co prawda odpala sie z kluczyka tylko ale poslucham sie rad:)
  5. kostka blaupunkt http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d64af50d19833bb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93b453a75a29ba03.html kostka beta cc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a3ee3e4eb54af9d1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79382db8b453936c.html hmmmm i pytanie czy nie bede musial kupic separatora do radyjka . czy ma w sobie juz wbdowane wzmacniacz sygnalu ? sorki ze tak po malu odp ale obowiazki w domu , maly bobas itp
  6. Ale liczba pinow sie rozni;/
  7. Blaupunkta bermuda mp36 bede chcial wstawic.dzis zrobie fote pinu.
  8. Witam. Chciałbym zamienić u siebie ori radio na pioniera . Z elektronika u mnie kiepsko ale lubie sie uczyć . Pytanie : Czy mam dokupywać dodatkowe kostki czy wystarczy to co miałem dołączone do radyjka pionier ?! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef780c7e77189109.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31cd270551aa3749.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/651ce0d508cc440e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc63090157c48699.html
  9. Acer3 odpowiedział(a) na Acer3 temat w Audi A4 B5
    hehe miedzy parkingiem a mechanikiem przechodzi droga miedzy miastowa:P
  10. Acer3 odpowiedział(a) na Acer3 temat w Audi A4 B5
    Cała mi sie wylje . wymieniałem króciec wody i sruba mi sie urwała .trzyma mi sie tylko na jednej .
  11. Acer3 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam.Mam Pytanko. Czy da rade podejechać te 100 metrów do mechanika, bez plynu chlodniczego ? Oczywiście , żeby nie było żadanej awarii głowicy itp ?????
  12. Acer3 odpowiedział(a) na symbioza temat w 1.6
    popieram cie neoxpl . podsufitka i pajak do d*py !! ale skrzynia biegow , kocham ją
  13. objawy podobne jak u ciebie , przeciscilem przewody i ok bylo . warto sprubowac
  14. Acer3 odpowiedział(a) na Chadury89 temat w Audi A4 B5
    I ja sie podlanczam . Dałes rade ? Kupilem juz nowy kruciec ale nie wiem czy sam wymienie . Ze mnie mechanik uczacy sie na swoich bledach . Najgorzej bedzie chyba z odpowietrzeniem ukladu ;/ NIgdy tego nie robilem .
  15. Acer3 odpowiedział(a) na Acer3 temat w Audi A4 B5
    Źle poskładana manetka. Jak u siebie robiłem to za n-tym razem złożyłem poprawnie. Kiedyś znalazłem w internetach jak to złożyć, w moim przypadku okazało się, że blaszki były minimalnie zgięte, naprawiłem i śmiga do tej pory. ok.Ale pytanie gdzie popełniłem bład??? przy dwoch blaszkach w 2 czesci manetki czy pogielem przez przypadek pojedyncza blaszke w 1 czesci odpowiedzialna za wlaczenie krotkich swiatel . Nie chce sie poddawac i podarowac tej cholernej manetce ! Po kolejnym skladaniu kierunki ok juz dzialaja dlugie tylko na krotko . poddaje sie i kupuje uzywke. Wydaje mi sie ze przelacznik ktory napiera na dwie blaszki od dlugich jest troszke stopiony i w tym tkwi problem .
  16. Acer3 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Wyjełem manetke przeczyscilem styki wkladam a tu nadal brak dlugich tylko mruganie a dlugie załanczaja sie przy wlanczaniu kierunku prawym . Juz z 3 razy rozkladalem i skladalem bo myslalem , ze cos zle zrobilem. Dalej w czarnej d*pie !
  17. Nie , nie automat . Manualna.Drugie zdjecie nie jest mojego auta dalem do porowniania bo nie mam jak pojechac na kanal. te czesc co jest na 1 zdjeciu to znajduje sie mniej wiecej tam gdzie pokazalem na 2 foto.
  18. A4 95 1, 6 benzyniak ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- dodac moge ze ta czesc znajduje sie centralnie nad ta cala listwa ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- <br /><br />
  19. Witam od pewnego czasu zauwazam male wycieki pod autem bardziej srodek strona pasazera.Raz jest plama rano na drugi dzien nie ma .nie czaje o co chodzi . Jestem laikiem jezeli chodzi o takie grubsze sprawy . Pomyslalem , trefna przekladnia. Ponad miesiac temu wymiana przekladni byla na regenerowana + nowa pompa. Dodam iz nie widze braku ubutku w zbiorniczku .Dodaje foto choc nie wiem czy duzo da bo bez kanalu jestem. <br /><br />
  20. Acer3 odpowiedział(a) na endriuu temat w Audi A4 B5
    Ja bym szukał przyczyny w pompce paliwa . Miałem podobne problemy i jestem na etapie szukania pompki paliwa
  21. Powiem wam szczerze , że myślałem tak jak wy . Co do mechanika to sam jestem w szoku , bo robię auta u niego od ponad 9 lat i nigdy nie narzekałem wręcz przeciwnie . Zawsze robił szybko tanio i co najważniejsze solidnie! no nic możne jednak przekonam go do swoich racji ; ) pzdr i dam znac jak zrobie
  22. Witam .Potrzebuje pomocy. Na dniach padła mi pompa paliwowa .po oględzinach mechanik zawiadomił mnie abym poszukał pompy tych nr OE 8D0906091A . Co najgorsze nigdzie w mieście nie znalazłem takiej pompy o tych nr . Przeglądałem neta i również nic . Oryginalna pompa z innym nr OE za 700 zł zdaniem mechanika nie będzie pasować.
  23. Acer3 odpowiedział(a) na agusia59 temat w Audi A4 B5
    Witam. Mamy chyba ten sam problem (jeżeli już go nie zlikwidowałaś) Mi tak samo poszła pompa paliwa. Jestem Laikiem w tych sprawach wiec dokładnie nie wiem o co chodzi bo z tego co mi mechanik mówił potrzebna jest pompa o nr OE jakie ma stara .W moim przypadku jest to 8D0906091A . I co najlepsze ?wydzwoniłem całe miasto przejrzałem internet i nie mogę jej odnaleźć . Nawet oryginalna pompa za 700 złotówkę ma inne nr OE .i tak mechanik ja odczuci l .Auto stoi już tydzień i jestem w czarnej d*pie!
  24. Witam. Chciałbym zapytac obytych forumowiczów . Mam problem.Nie dawno miałem stłuczke i do wymiany jest klapa i tylny zderzak. mianowicie chodzi mi o to czy klapa bagaznika a4 z 97 roku bedzie pasowala wymiarami pod moje adui a4 z 95 roku .Segment oczywiscie sedan. szukalem uzywanych czesci i natrafilem akurat na allkegro na taka klape tej a4 z 97 w moim kolorze . Czekam na odpowiedz .
  25. Witam serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.