Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tuńczyk to tylko kawałki w sosie własnym, wylewamy wodę i dajemy majonez + inne dodatki i powstaje ciekawa sałatka:P i nie powinno się go jeść częściej jak 2 razy na tydzień bo zawiera dużo rtęci
  2. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Już do Łodzi wróciłeś czy jeszcze Gdańsk?
  3. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Gryf olimpijski 20 kg, standatd na całym świecie nie może mieć innej wagi
  4. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ten waży 8 kg, długość 180 cm[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 12:50_________________________________________________I to widzę że z nakrętkami waży 8 kg. Mam ten dokładnie: http://www.bcaa.pl/inni/gryf_gwintowany_prosty_28mm_182cm_1016.html
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    fi 50 jest tam gdzie nakładasz obciążenie, tam gdzie trzymasz rękami olimpijski ma też około 3 cm
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakie rozważania wogóle dzisiaj Każdy gryf olimpijski czyli prosty fi 50 waży 20 kg. Gryfy fi 29, 29 ważą różnie w zależności od długości, mój np waży tylko 8 kg
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Były kobitki w tatuażach, czas na sportsmenki na rozgrzanie atmosfery No i moja nowa partnerka treningowa :naughty: :naughty:
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    taaaa dokładnie niech mnie cmokną w d*pę, to niech oni mi udowodnią że mam radio, tv albo komputer, a nie ja mam udawadniać że nie mam. Do mieszkania wejść Ci nie mogą więc sprawa dla mnie prosta.
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  11. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi kolezankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty pozniej'- powiedziałam i wybyłam. Ale impreza byla cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinkow. Było tak fajnie, że zapomniałam o godzinie.. Kiedy wróciłam do domu, była 3 nad ranem. Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wścieklą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowalam, ęe mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Bylam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery d*py, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do glowy - po prostu uniknęłam awantury z męzem... Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha Rano, podczas śniadania, mąż zapytał, o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, że o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. 'Oh, jak dobrze, jestem uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Moj maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: 'Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką'. Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: 'Taaaak A dlaczego, kochanie?' A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O k**wa!' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz -puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać........
  12. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    puść PW do Kimiego - on trzyma rękę na pulsie [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 19:50_________________________________________________ nom peeeeeeeeeeeeewnie tak :slina: :slina: :polew: :polew: :good: ty się nie śmiej tylko użyj swoich znajomości i przywieź ją kiedyś na spot/grilla to potańcujemy :naughty: :decayed: Wiece co najlepsze? My tu gadu gadu ale pupa, ale laska azjatka a ona z Niemiec :polew:
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nom peeeeeeeeeeeeewnie tak :slina: :slina: :polew: :polew: :good:
  14. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bFqCuu219UI#! DOBRAAAA AZJATKAAA
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  16. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :a4fan:
  17. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak dla mnie to sędziowie mieli powiedziane, że jak walka będzie w miarę równa to mają na rzecz pudziana głosować, a że duży szum się wokół ksw zrobił to teraz się tłumaczą że pomyłka. Jak by tak było to czemu dopiero po 2 dniach sędziowie się przyznali a nie na gali
  18. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Słyszeliście jakie jaja z walką Pudziana że została anulowana?
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ok to przypomnij mi po nowym roku to Ci cos fajnego rozpiszę
  20. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimiaszku jakbys chcial jakies plany treningowe czy dietke to mogę Ci ułożyć
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czekam jak zrobicie jakąś sesyjke zdjęciową czy jakiegoś grila, czy nawet zwykły spot w sobotę Bo niedziela mi nie pasuje zbytnio niestety, no chyba że jakąś przerwę od treningów będę miał. Teraz ogólnie rozważam opcje czy nie iść na awf na kulturystyke bo mnie to strasznie interesuje, ale kurcze nie wiem czy nie musiałbym od 1 roku zaczynać
  22. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No w tym roku wróciłem do treningów tak na poziomie hard bo ostatni rok to tak machałem od niechcenia czasem, no w sumie waże z 15 kg więcej niż jak na spocie ostatnim byłem [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 18:49_________________________________________________Seba Ty coś kombinowałeś z hamulcami, sprzedałeś stare tarcze czy już na złom się nadają :>
  23. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kurdee Sebaaa pamiętaj o dobrym rozgrzaniu i rozciągnięciu mięśni bo takie kontuzje czasem się odzywają dłuugo długo, też kiedyś sobie łokieć rozwaliłem to rok bez treningów. Machaj machaj bo ja już doszedłem do 138 na klacie;)[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 18:14_________________________________________________też czasu na spoty nie mam bo w niedziele wieczorami akurat zawsze treningi mam[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 18:14_________________________________________________apropo nie ma ktoś na zbyciu jakiś starych żużytych kół zamachowych, tudzież tarczy hamulcowowych:>
  24. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj odpisz na fb
  25. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.youtube.com/watch?v=-_QSnOsih8s&feature=player_embedded#!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.