Treść opublikowana przez frugodh
-
Spociki Łódzkie
gdzie spot i kiedy ? To coś się dzieje u Dj na działencji?
-
Spociki Łódzkie
można by zrobić jakąś sesyjkę dla uaktualnienia jak najbardziej można połączyć z i z dobrze gada polać jej:banan:
-
Spociki Łódzkie
na 1 stronie tematu Madziu
-
Spociki Łódzkie
no może być, ale dało się lepiej
-
Spociki Łódzkie
:kox:AUTO STOI W GARAŻU WKOŃCU! W poniedziałek tylko trzeba załatwić ubezpieczenie i można śmigać
-
Spociki Łódzkie
No właśnie tiuningiem a nie tuningiem możesz to nazywać też tunikiem
-
Spociki Łódzkie
heheh no nie do konca w wiekszosci aut ktore sa robione z glowa rdza nie jest zwyklym skorodowanym metalem tylko lakierem i stan blachy jest pewnie lepszy niz w naszych autach pozatym sa oryginalne nie mowie ze mi sie to podoba jakos bardzo nie widzialbym swojej w takim stylu niemniej jednak uwazam ze jest to ciekawe ta a4 co wstawilem jest oczywiscie przegieta poniesla kogos fantazja jak kto woli Z całym szacunkiem Seba ale nie m czegoś takiego jak lakier rdza Wiesz jak się robi roosty? szlifierą zdzierasz lakier i farbę do gołego, a później w solance trzymasz ten element- na ten przykład maskę. No i proszę Was, nie nazywajcie czegoś takiego tuningiem...
-
Spociki Łódzkie
Seba jakiej kasy, mnie to rozpierdalają takie tiuningi w stylo roost czy uj wie jak to nazywają, nie sztuką zrobić z auta szrot;/ W co tu kasa niby włożona? W ten silnik od trabanta czy w narzędzia z castoramy żeby tak zdewastować audiczke :facepalm:
-
Spociki Łódzkie
kurde, na początku myślałem ze to jego sobowtór jakiś...nieźle realistycznie takie coś wygląda
-
Spociki Łódzkie
Chyba w niedzielę w końcu będę miał czym przyjechać na spota. Z idczakiem dokłanie tak jak mówiłem, chcieli mnie naciągnąć jeszcze na zwrotnice, jak powiedziałem że w poniedziałek zabieram auto i sam sobie wymienie to już dzisiaj gadka że zamówili zwrotnice i koszty biorą na siebie, a pewnie nawet nie jest skrzywiona tylko próbowali wyciągnąć kasę.
-
Spociki Łódzkie
Tak robię... w poniedziałek zabieram auto, zwrotnica na allegro używana 100-150 zł i Dj mi wymieni. Po prostu załamują mnie. Dziwi mnie najbardziej fakt że niby rzeczoznawca odebrał auto, wysłali ubezpieczycielowi już faktury, tym samym zamknęli z nim sprawę szkody, a nagle jak przychodzi do odbioru to ich podkusiło auto brać na podnośnik i oglądać ile wystaje która końcówka drążka mimo że geometria wyszła ok i auto jeździ prosto....nie wiem czemu ale mam wrażenie że chcą mnie na kasę jeszcze naciąć, tym samym też powiedziałem dzisiaj że proszę żeby przemyśleli koszt tej zwrotnicy i przekładki bo ja wiem ile używana kosztuje, i jak się z ceną nie dogadamy poniedziałek auto zabieram.
-
Spociki Łódzkie
miałem odebrać dziś auto....no własnie miałem... Dzwonią dziś że ustawili geometrie, na wydrukach wszystkie kąty ok, auto jeździ prosto ale że jedna końcówka drążka wystaje cm a druga 2 i zwrotnica musi być skrzywiona. Koszt używanej zwrotnicy z przełożeniem 1500 zł i mam niby sam zapłacić bo sprawa z ubezpieczycielem zamknieta lol
-
Spociki Łódzkie
Byłem u Idczaka obejrzeć auto. Nawet w miarę ale uwag miałem też sporo. Co oni za lakierników mają że zostawiają np pod klamką skórkę pomarańcza i nie widzą tego? MaSAKRA! Mają poprawić to co im wytknąłem i jutro odbiór.
-
Spociki Łódzkie
:hi:no 2 miechy ;/ auto robią tak naprawdę 3 tydzień, wcześniej auto stało nie ruszone bo była walka z ubezpieczycielem;/
-
Spociki Łódzkie
ja pierdyle ;/ auto miało być już do odbioru, to teraz mówią że im się maszyna do ustawiania geometrii zepsuła i w piątek ustawią i będzie do odbioru dopiero lol. Jutro jadę obejrzeć jak to wygląda, ciekawe czy już będzie finito czy będę mieć jakieś uwagi
-
Spociki Łódzkie
:hi:wesołego jaja u mnie na osiedlu teraz grasują debile i kradną koła;/ w tygodniu za***ali sąsiadowi, a wczoraj odkręcili znajomym. Najlepsze że wczoraj tych łepków widziałem o 3 w nocy ale nie wiedziałem że to oni, sobie myślę co za idioci z pienkiem drzewa zapieprzają w nocy a dziś foto od znajomego auto jego na pienkach lol
-
Spociki Łódzkie
siemanderooo, miałem odebrać dziś auto bo niby wszystko już zrobione i okazuje się że mechanik się przejechał i do regeneracji albo do wymiany przekładnia kierownicza jeszcze;/ chyba tego auta nigdy mi nie zrobią eh
-
Spociki Łódzkie
http://www.joemonster.org/filmy/9437/Polska_bedzie_importowac_Polonezy_z_Chin :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
-
Spociki Łódzkie
No naprawiają podobno, coś w zawieszeniu więcej jest jednak do roboty niż widzieli z rzeczoznawcą. Nadal siłuję się z firmą ubezpieczeniową bo teraz takie jaja zrobili że 14 marca zaakceptowali kosztorys i przysłali podpisany i podstemplowany przez rzeczoznawcę a teraz przysyłają znów pismo że szkoda całkowita. Babka mówi że pomyłka zaszła bo jej nie było w pracy i koleżanka to zaakceptowała a nie powinna więc jej mówię że mnie to nie interesuje bo pismo jest prawomocne i warsztat na jego podstawie rozpoczął naprawę, poza tym nie mogą odrzucić kalkulacji która oscyluje w granicach 50% wartości auta powołując się na paragraf z umowy który mówi że szkoda całkowita występuje w przypadku gdy naprawa przekracza 70% wartości auta. Widać było że jej się zrobiło głupio, myślała chyba że takie coś im przejdzie, więc teraz powiedziała że postara się naprostować sprawę w takim razie żeby było dopuszczone do naprawy. Mnie to tak naprawdę już nie interesuje bo idczak w tym tygodniu może skończy naprawę a jak tamci nie wypłacą niech on się ciąga z nimi po sądach- w końcu ma pismo na podstawie którego naprawę rozpoczął
-
Spociki Łódzkie
No ja może też będę, mam nadzieję że idczak zrobi do tego czasu srebrną
-
Spociki Łódzkie
kłysiu łAdna sucz
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie mam auta nadal:kwasny:- Spociki Łódzkie
:hi:ja w końcu ogarnąłem sprawę z ubezpieczycielem, wczoraj ich trochę postraszyłem i dzisiaj przyklepali finalnie kosztorys. Ciekawe ile Idczaką zejdzie teraz z naprawą;/ Tomku ile to u Ciebie trwało?- Spociki Łódzkie
na to pytanie nie znam odp musisz zobaczyc ile bylo warte jak ubezpieczales na ile Ci wycenili ale to przy AC bedziesz wiedzial ja mam swoja na niecale 27 ubezpieczona Haha nieźle, to powiem wam jak te firmy ubezpieczeniowa robią w c**ja Moja jest 3 lata młodsza os sebowej i mam droższą wersje choćby z tego powodu że u mnie jest avf i na kosztorysie wartość auta wycenili 21700. Dzisiaj byłem u agenta mojego bo muszę polisę nową wykupić to ich wyśmiał że zaniżyli wartośc maksymalnie, to nawet nie jest wartość wersji podstawowej, i etraz polise by mi na więcej wystawił i jak to wygląda? AAA idczaki są pipy bo powinni coś z tym zrobić , jakieś pismo napisać przecież orientują się w tych autach jakie jest wyposażenie i wartość.......POLSKA!! Trzeba uciekać stąd czym prędzej bo w tym kraju nic dobrego nas już nie czeka - Spociki Łódzkie