Treść opublikowana przez J3rzyK
-
Spociki Łódzkie
Nie, byl tylko wymieniony na "zdrowy". Bo z mojego leciało ;/
-
Spociki Łódzkie
jak na seryjne T to wynik normalny, Uysy coś mało koksu podlał :gwizdanie: Póki co, w zupełnosci wystarczy
-
Spociki Łódzkie
chciałbys, zazdrosniku
-
Spociki Łódzkie
Test 1 - czysta seria Test 4 - seria + nowe TURBO Test 3 - TURBO + VIRUS = [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 22:27_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 22:28_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
nie, ale Turbo sie buntuje :gwizdanie: i trzeba je ustawic do pionu [br]Dopisany: 21 Październik 2011, 22:05_________________________________________________Panie DJ kiedy robiles ta hybryde?
-
Spociki Łódzkie
kruca fak, od niedzieli znow bez to jest jakies fatum ;/
-
[ALL] Wszystko o TURBO
Polecam! http://www.radka-turbo.pl/
- Spociki Łódzkie
-
[ALL B5] Jaką chłodnicę kupić?
Czyli jednak male Chinskie raczki umia zrobic dobra, "Chinska" chłodnice :>
-
[ALL B5] Jaką chłodnicę kupić?
U mnie bardzo dobrze spisuje sie Valeo
-
[B5 1Z] Sprzęgło
O ile sie nie myle, ale nie jestem pewien to ASO sprzedaja orginalne sprzegła z ta roznica ze sa one regenerowane Poza tym, SACHS tez sprzedaje regenerowane sprzegła :gwizdanie: Sachs to koszt okolo 750zł Luk - 650zł
-
[B5 AFN] Jaka optymalna pojemność akumulatora?
Moim zdaniem taki 74Ah powinien spokojnie starczyc. Wiadomo firma tez sie liczy
-
[B5 AFN] Wymiana szklanek zaworów
ceny robocizny wahaja sie w zaleznosci od "umiejetnosci" danego mechanika, takze tutaj niestety nie jestem w stanie powiedziec Ci ile owa przyjemnosc mosze kosztowac ale przyjmijmy ze 500zł to normalna cena
-
[B5 ANA] Pompa wody
Hepu - P545 Ruville - EVR65411
-
[B5 AFN] Wymiana szklanek zaworów
Za kpl. (8 szklanek) Ruvilla zaplacisz cos w granicach 200zł do tego musisz doliczyc robocizne
-
[B5 ACK] Nie pokazuje temperatury na liczniku.
Mam taki sam problem jak Wy wszystko bylo ladnie, pieknie to pewnego dnia... blat pokazywal ze silnik jest caly czas niedogrzany (climatronic i VAG pokazywał ze wszystko jest OK) wiec wyminilem owy czujnik 4-pin (a przy okazji termostat i płych) i ciagle było to samo. Dlatego zaczałem sie zastanawiac czy to nie licznik ale po podlaczeniu innych licznikow było to samo.. wiec sam juz zgłupialem co sie dzieje wczoraj podpielismy znow VAGa i sprawdzilismy poprawnosc dzialania zegarow bo mozliwe ze wlasnie owy silniczek od zegarow byl zatarty ale wszystkie wskazowki chodza jak nalezy. dlatego w tym tygoniu znow zaczne krok po kroku wymieniac wszystko i zobaczymy czy to wina czujnika (bo mozliwe ze ten ktory kupilem za pierwszym razem byl trafiony) czy moze ktorys z przewodow sie "utlenil"
-
[ALL B7] Gdzie usunąć DPF-sprawdzone warsztaty.
Dzieki za info
-
[B5 ABC] Kompletna wymiana racz i klockow jakie klocki niepylace??
Jezeli szukasz klockow ktore naprawde nie pylą, to polecam ATE ceramiki. z tego co sie orientuje to chyba jedyne klocki na rynku ktore sa godne polecenia.
-
[ADP B5] Łożysta kół - pytanie
Tak jak napisał **przepychacz** w pudełkach ruvilla jest FAG albo INA wiec przed samym kupnem sprawdz co masz w pudełku, bo mozesz kupic "cos" w pudełku ruvilla co jest rownie dobre albo lepsze od SKFu a bedzie o wiele tansze.. dzis nadszedł dzien kiedy to musialem wymienic łożyska najgorsze w tym wszystkim jest to ze do wymiany mialem Lewy Przód i Prawy Tył Tak jak wczesniej pisalem przed zakupem warto sprawdzic co siedzi w pudełku. Kupiłem owczywiscie Ruvilla - za kpl. na przód (bo wymieniam juz cały przod i cały tyl) zaplacilem 190zł [w opakowaniu był FAG:!:] a za kpl. na tył zaplacilem 150zł i w środku było KOYO
-
[B5 AFN] Tarcze + klocki tył
Widze ze niektorzy maja słabe zdanie o Bosch'u. Ja musze sie przyznac ze własnie na tył zalozylem tarcze boscha i klocki Lucas TRW i poki co spisuja sie na 5+ Ale wiadomo ze w dzisiejszych czasach prawie wszystko jest robione w Chinach :gwizdanie: Wiec wybor nalezy do Ciebie kolego..
-
[ALL B7] Gdzie usunąć DPF-sprawdzone warsztaty.
A słyszal ktos kiedys aby "wyciac" DPF poprzez VAGa?? czy jest to wogóle możliwe?
-
Spociki Łódzkie
To samo Łaszczu mi powiedzial hehe
-
Spociki Łódzkie
tez na zdjeciu jest stary i leci do kosza a dzis juz sobie załatwilem używke ale w b. dobry stanie, bez wycieków seryjne IC podobno daje rade przy takiej mocy
-
Spociki Łódzkie
wszystko byloby juz dzis skonczone gdyby nie ta chłodniczka ;/ Ale wujo Łaszcz mnie poratowal i jutro ciag dalszy modzenia
-
Spociki Łódzkie
plany są na 130 -140 KM ale wczesniej musze wymienic intercooler