Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
"... ale srasz" ---------- Post dopisany at 07:19 ---------- Poprzedni post napisany at 07:18 ---------- BTW :hi:Panie Sebosławie
-
B6 DIVISION
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
RS-a Pewnie weźmie Adam ze Sportmile- B6 DIVISION
- Bukowina '14 Hot-Line
Marianek , Marianek, Marianek oooo Macarena i jest jeszcze jeden świetny tekst Marianka : - kochanie chyba się spociłeś - no przecież w szachy nie grałem :polew: chopin troszkę inaczej było Kacha do mnie - Misiu strasznie śmierdzisz alkoholem a ja jej w te słowa : No to czym mam śmierdzieć szachami Piłem przecież alkohol- Spociki Łódzkie
- Bukowina '14 Hot-Line
Zaczynam żyć Dzięki wszystkim za super zlocik - extra jak zawsze Jeśli byłem dla kogoś męczący, upierdliwy i takie tam to Serdecznie Przepraszam Do następnego Ekipa- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Kocur- Spociki Łódzkie
Seba w sumie temat sprzedaży mojego włącznika powinien Ci wszystko wyjaśnić Włącznik AUTO, CLH, DRL, lustro wew fotochrom etc.- Spociki Łódzkie
Towarzystwo. Porezane ....... BTW Jak by ktoś sobie życzył to bardzo proszę http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/wlacznik-swiatel-nowy-322206/- Bukowina Tatrzańska
Jak to w Łodzi zawsze jakieś delikatne korki będą ale jadąc od Włókniarzy to można lecieć do Rudzkiej i wylatujemy zaraz przed Rzgowem - omijamy wtedy ewentualne korki przy "Matce Polce"- Spociki Łódzkie
:polew: dobre dobre tylko żeby nie spalić :grin: W pierwszej chwili nawet uwierzyłem- F1, Rajdy i Motorsport
Jak by ktoś jeszcze nie widział fajnie zrobiony filmik- Spociki Łódzkie
nie jest tak źle skoro jeszcze masz siłę klikać- Spociki Łódzkie
---------- Post dopisany 22-03-2014 at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2014 at 20:39 ---------- Ale tu spamu dziś kiedy ja to wszystko ogarnę ---------- Post dopisany 23-03-2014 at 06:42 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 11:49 ---------- :polew:- B6 DIVISION
Nie powiem tylko dasz puścić pare buszków :decayed:- B6 DIVISION
wladi może to "maryśka" w nasionach - co Ci szkodzi zasiać :grin:- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Niby pierdółka ale fajnie robi robotę w komplecie z carbonikiem- [B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
o to to to i jeszcze może znaczek S-Line w Gril oraz Q :grin:- [B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Pięknie się autko prezentuje- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Witek na moje po prostu - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE