Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
No powiem Ci, że "dorota" zagrał w kilku filmach gdzie po jego grze, przynajmniej w mojej ocenie, można by postrzegać że chyba film jest lepszy dzięki niemu- B6 DIVISION
no paczta wziął i pousuwał :decayed: - och nie dobry Ty- Spociki Łódzkie
też myślałem o tym co by w najbliższym czasie to luknąć Jest opinia - jest reakcja bukuję bilety- B6 DIVISION
wiem, to tak z rozpędu bo cieszyłem się, że działa :grin: ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- PW w temacie- Śruby mocujące nadkola
Kupowałem to ASO - groszowe sprawy Pewnie mają na miejscu.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Spociki Łódzkie
Kobiety, Wino, Auta, Powodzenie - do tego wszystkiego potrzebne są $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ więc Seba/Świstak zawija te złotka póki może i ma siłę :grin:- B6 DIVISION
W marcu byku, ale na tą chwilkę nie powiem - czekam na grafik mojej pierwszej żony- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Pany take pytanko techniczne, jakiego programu używacie teraz do wrzucania fotek na forum Imageshack jakiś taki pokur...ony teraz- Spociki Łódzkie
a masz Tomciu jakieś koszulinki do sprzedania :polew:- Spociki Łódzkie
- B6 DIVISION
nie, bo mi na głowę deszcz padał Przez zamkniętą klapę ciężko to ogarnąć trza było otworzyć klapę i wtedy nie pada- B6 DIVISION
jozek726 ogarnąłeś tapicerkę tylnej klapy- B6 DIVISION
jozek726 z tą tapicerką tylnej klapy dasz sobie spokojnie radę wystarczy porządnie szarpnąć na początku i będzie git http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-awx-demontaz-tapicerki-klapy-bagaznika-avant-14529/- Spociki Łódzkie
jak tylko ta nute uslyszalem od razu mi sie skojarzyla z toba +1- Spociki Łódzkie
ale że podoba Ci się muza czy główna bohaterka- Spociki Łódzkie
i tak "szacuken", że tyle wytrzymałeś- B6 DIVISION
Szkoda, że nie jestem w Divisionie bo chętnie bym przygarnął no to wysylaj zgloszenie:wink: nie mam autka tak pomodzonego jak Wasze a dodatkowo nie mam swojego wątku to zakladaj swoj watek i juz komisja rozpatrzy:wink: Ostatnio chodzi mi to po głowiźnie więc może któregoś wieczorka...- Spociki Łódzkie
kłysiu widzę, że wreszcie wróciłeś do normalności - necik hula aż miło- B6 DIVISION
Szkoda, że nie jestem w Divisionie bo chętnie bym przygarnął no to wysylaj zgloszenie:wink: nie mam autka tak pomodzonego jak Wasze a dodatkowo nie mam swojego wątku- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie - Spociki Łódzkie