Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
NIE PIJE WIĘCEJ NIE PIJĘ :no: :no:
-
Spociki Łódzkie
czuje się okropnie :sick3: :sick3: lekuchno chyba przesadziłem a tak nie pozornie zaczynał się ten wczorajszy wieczór[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 10:51_________________________________________________Kasia przyjedz no z kroplówką bo umre :kox:
-
[ALL] Gdzie sprawdzić kolor lakieru
dokładnie jam mam 2004 B6 Avant i też jest pod siedziskiem kanapy
-
Spociki Łódzkie
Seba, czapki nie zapomniałeś ?
-
Spociki Łódzkie
:punish: jaki czerwony. Fele mam stalowe z zimówkami - były czarne tylko lekko przyrdzewiałe i maluje na czarny macik [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 14:20_________________________________________________właściwie to już skończyłem :punk: :beach:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
dobranoc mówią miśki
-
Spociki Łódzkie
no to nieźle Seba współczuję [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 21:29_________________________________________________ jakiego shreka? ....Widzew z Legią się pocą :gwizdanie: co to za mecz jak Widzew przegrywa
-
Spociki Łódzkie
ale towarzycho rozgadane dziś ze ho ho :gwizdanie: :gwizdanie: Shrek'a oglądają czy jak - nawet nie ma się z kim napić, Sebaaaaaaaaaaaa :!: :!: :!: może chociaż ty :!: :!: :!:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 20:47_________________________________________________ zlitował się chociaż jeden :good: :notworthy:
-
Spociki Łódzkie
:gwizdanie: no to se pykne jednego :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
:doh1: :doh1: :doh1: ja głupi myślałem że Kimi przechlał naklejki :doh1: :doh1: :doh1: :polew: [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 20:21_________________________________________________ moze byc makro - w sumie tam jeszcze fotek nie mamy :naughty:
-
Spociki Łódzkie
jak to nie ma :?: :?: :?:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 20:06_________________________________________________Kimi przepiłeś naklejeczki :polew:
-
Spociki Łódzkie
Tomek schowamy się pod daszek obok koszyków :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 20:01_________________________________________________Kimi jak tam naklejeczki - przyklejone :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
no to co kilery ??? po kruku :naughty:
-
Spociki Łódzkie
niektórzy już weekendują :naughty: :drunk: :buhaha: :drinks: :dance: :thumbup: ;)[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 17:30_________________________________________________ z tym niedzielnym to możemy z tym że ma być brzydka pogoda
-
Spociki Łódzkie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164309.0 jak ktoś nie widział :good: Szczególnie polecam filmik nr 1 dla Raikkonena [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 08:40_________________________________________________Mili Państwo - spadam do robutki Narciarz
-
Spociki Łódzkie
Siemanko Pani Basiu
-
Spociki Łódzkie
zawsze ten ostatni dzień tygodnia to na luzaku :decayed: nawet w kiblu na szelkach :polew:
-
Spociki Łódzkie
:dance: :dance: piątunio :naughty:
-
Spociki Łódzkie
no i na "balety" zarobione - ale nie obyło się bez nerwów i ofiar - jednej koleżance oberwało się i to ostro :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: od rana śpiewałem sobie to co Kimi pisał wcześniej "jak tu się nie wk......ić mam kiedy widzę to w koło" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Kimi czytałeś w moich myślach normalnie :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Pobudka ludziska !!! :hi: Trzeba wstać aby zarobić na jakąś fajną imprezkę w weekend :naughty: :drunk: :laghing2: :laghing2: :drinks: :buhaha:
-
Spociki Łódzkie
działajcie sobie z tą jesienią ide w kokon
-
Spociki Łódzkie
śmieje się - są wieszakami są :polew:
-
Spociki Łódzkie
Seba nie czepiaj się
-
Spociki Łódzkie
:naughty: :good: