Treść opublikowana przez MarianekZg
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
znaczy sie nowy nabytek :naughty: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
Michał badzmy szczerzy - my nie pamiętamy ze w ogóle tam siedzielismy :kox: :kox: :drunk: :drunk:
-
Spociki Łódzkie
moze i za***iście ale chyba naje....ny :decayed:
-
Spociki Łódzkie
:doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: jak ja wyglądam :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: Wiedziałem ze jestem brzydki ale nie myslałem ze az tak :shocked: :polew:
-
Spociki Łódzkie
:polew: ja mam to samo tylko, ze do mnie dzwonią :kox: :polew:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
uważaj bardzo na siebie. Kasia .- Spociki Łódzkie
bul jak ch....j a myślałem ze znajdziesz troche czasu na mój układ hamulcowy :(- Spociki Łódzkie
kiedy to Panie Bartku - dzisiaj :mysli:- Spociki Łódzkie
strona 881 i 886 klik klik- Spociki Łódzkie
:wink4: :good: pozdrawiamy - szerokości i przyczepności [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 22:25_________________________________________________jak to przecież są fotki :mysli:- Spociki Łódzkie
Panie i Panowie jak by ktoś chciał to mam takie kołpaki 15' oddam za pare groszy - u mnie i tak leżą niepotrzebne. [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:58_________________________________________________zdjęcie oczywiście dla przykładu - swoje muszę zfotkować [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:59_________________________________________________no dziewczynki przyznać się która tak pracuje http://www.maxior.pl/film/147252/Skaczaca_na_pilce- Spociki Łódzkie
u nas piękne słoneczko aż miło tylko znowu temp. ;( -3C ;(- Spociki Łódzkie
:hi: Ja myślę, że w któryś weekend tylko u ciebie byśmy płyniki hamulcowy wymienili :mysli:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 07:26_________________________________________________oczywiście przy okazji :wink4:- Spociki Łódzkie
Dobra Pany ja zawijam ale mnie dziś trząsało cały dzień - poalkoholowo :kox:- Spociki Łódzkie
Kimi to już lepiej to http://allegro.pl/radio-chorus-i-audi-a3-a4-a6-a8-tt-okazja-bcm-i1265026580.html całkiem ori- Spociki Łódzkie
:notworthy: dopiero teraz zobaczyłem pocztę :notworthy: :good:- Spociki Łódzkie
Kimi grzecznie spytał raz jeszcze :baseball: chcesz ku....a te naklejki czy nie :?: :?:- Spociki Łódzkie
siemanko znowu poniedziałek :sick3: Kimi ja mam dwie naklejeczki "z gołąbkami" jak chcesz to mogę ci podrzucić.- Spociki Łódzkie
właśnie , tak myślałem trochę mało tych zdjęć . Ogarnijcie resztę fotek i wrzucajcie na pewno będą zacne :naughty:- Spociki Łódzkie
kiedy zdjęcia :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:- Spociki Łódzkie
Sebciu, bujaj się z tymi fotami, bo my z Krakowem usilnie czekamy- Spociki Łódzkie
Witka for all nie powiem było wczoraj na bogato ale chyba spocik można zaliczyć do udanych :good: Seba czekam na fotki oczywiście najpierw na PW bo trzeba ocenzurować :polew:- Spociki Łódzkie
będzie i ulubieniec i ulubienica :naughty: - Spociki Łódzkie