Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
same chciałyście równouprawnienia :polew: :polew: :good: :good:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 13:33_________________________________________________"mysza" wypucowana :naughty: o ktorej bedzieicie na Manufakturze 15.00 lub kilka minetek po :wink4:
-
Spociki Łódzkie
same chciałyście równouprawnienia :polew: :polew: :good: :good:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 13:33_________________________________________________"mysza" wypucowana :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Spiję i spadam pucować swoją "myszę"
-
Spociki Łódzkie
:polew: będę stał przodkiem do grilla :polew:
-
Spociki Łódzkie
jest pięknie chociaż tylko 2C Czyli norma - u nas też 2C :kox: to kalesony wkładaj na tego dzisiejszego grilla w zyciu nie nosiłem kalenonów :sick3: :sick3:
-
Spociki Łódzkie
jest pięknie chociaż tylko 2C Czyli norma - u nas też 2C :kox:
-
Spociki Łódzkie
Jaka pogoda na południu - też tak pięknie, choć mroźno, jak u nas ????
-
Spociki Łódzkie
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :wink4: Mówiłem ze zycie jest nieprzewidywalne ??? No mówiłem - "budzisz się rano" i jest :wink4: Opić go trzeba koniecznie :evil: [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 08:49_________________________________________________Zachowałem się jak jakieś chamidło :hi: :hi: Dzień Doberek wszystkim
-
Spociki Łódzkie
tak Seba, my wszystko kupimy, spokojna twoja potargana [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 21:14_________________________________________________GENERALNIE DLA PRZYJEZDNYCH RÓWNIEŻ - piszę jakby ktoś czytał z poza łodzi [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 21:16_________________________________________________tylko grzecznie mi na tym jutrzejszym grilu, żeby nie było ..... http://c.wrzuta.pl/wi13633/b91dc2f800197ca3469f9bcb/0/udana%20impreza http://fajne-zdjecia.pl/impreza-u-kazika
-
Spociki Łódzkie
A ha - ty nie przepraszaj tylko kierowcę załatwiaj :naughty:
-
Spociki Łódzkie
nie ma za co :polew: faktycznie niech Kasia kupi - podjęła się w sumie kupi na tyle dużo że wystarczy dla wszystkich
-
Spociki Łódzkie
najświeższa będzie jutro raniutko :naughty: dodatkowo weźmiemy ze sobą "całą zastawę" grilla też weźmiemy ze sobą :good:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:55_________________________________________________ Kasia szkoa zachodu niech kazdy cos sobie kupi :gwizdanie: albo jak bedzie na manu mozna szybko wleciec i cos kupic :gwizdanie: Tomcio, nie mieszaj już :!: :!: :!: :!:
-
Spociki Łódzkie
Swoją drogą mam nadzieję ze jeszcze coś się wyklaruje i będziecie mogli Pyknąć jednego i drugiego i ............
-
Spociki Łódzkie
Dam radę, będę pił z Michałem - szkoda że nie umoczycie "dziubków" - śliwowica :slina: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Michała przecież Ci wiozę To Michał nie wie gdzie jest Manufaktura :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: czy nie chce się przyznać że wie :naughty:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:26_________________________________________________ Seba najpierw się pisze ze się nie pije :wink4: a potem ze "niestety nie mogłem dojechać" :polew:
-
Spociki Łódzkie
coś mi się wydaje że jutro będę pił tylko ja :confused4:
-
Spociki Łódzkie
i Pani Aniu również
-
Spociki Łódzkie
Siemanko Panie Tomku
-
Spociki Łódzkie
Witka gościu nie żartuj sobie na jutro na 15.00 widzę cię pod Loreyem :bicz3: :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
tak jak wcześniej było napisane zjazd między 15-16 pod Loreyem, potem wyjazd na grillika ( w trakcie się okaże gdzie) kiełbaski etc. będą już zakupione ( zrzutka do oddania na miejscu).
-
Spociki Łódzkie
Siemanko wszystkim coś tak cienko ostatnio z frekwencją na tym łódzkim klikanku :mysli: czy coś się stało
-
Spociki Łódzkie
Pozwolę sobie zacytować Gospodarza " :dance: piątek, piąątteecczzeekk, ppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiąąąąąąąąąąąąątttttttttttttttuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiooooooooooooooo :dance: :dance: :dance: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:" Piątek, tygodnia koniec i początek - joł :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
nie, nie pojedziemy na koło starego wysypiska, tam gdzie ostatnio był grillik.
-
Spociki Łódzkie
:gwizdanie: ja już też po robocie wwwwwwwrrrrrrrrreeeeeesssssssszzzzzzzzzzcccccccccciiiiiiiiiiiieeeeeeeeeee :dance: strasznie mnie męczy ostatnio
-
Spociki Łódzkie
no dobra nie będę taki :hi: :hi: i znowu do roboty :sick3: :sick3: szkoda ze człowiek nie urodził się w Emiratech Arabskich :pali: a nie tylko praca i praca ....... :wallbash: tam bym miał pracę jak wyrezać swojego 12-go Veyrona :naughty: :naughty: :naughty: