Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    same chciałyście równouprawnienia :polew: :polew: :good: :good:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 13:33_________________________________________________"mysza" wypucowana :naughty: o ktorej bedzieicie na Manufakturze 15.00 lub kilka minetek po :wink4:
  2. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    same chciałyście równouprawnienia :polew: :polew: :good: :good:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 13:33_________________________________________________"mysza" wypucowana :naughty:
  3. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spiję i spadam pucować swoją "myszę"
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: będę stał przodkiem do grilla :polew:
  5. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jest pięknie chociaż tylko 2C Czyli norma - u nas też 2C :kox: to kalesony wkładaj na tego dzisiejszego grilla w zyciu nie nosiłem kalenonów :sick3: :sick3:
  6. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jest pięknie chociaż tylko 2C Czyli norma - u nas też 2C :kox:
  7. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jaka pogoda na południu - też tak pięknie, choć mroźno, jak u nas ????
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :oklaski: :oklaski: :oklaski: :wink4: Mówiłem ze zycie jest nieprzewidywalne ??? No mówiłem - "budzisz się rano" i jest :wink4: Opić go trzeba koniecznie :evil: [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 08:49_________________________________________________Zachowałem się jak jakieś chamidło :hi: :hi: Dzień Doberek wszystkim
  9. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak Seba, my wszystko kupimy, spokojna twoja potargana [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 21:14_________________________________________________GENERALNIE DLA PRZYJEZDNYCH RÓWNIEŻ - piszę jakby ktoś czytał z poza łodzi [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 21:16_________________________________________________tylko grzecznie mi na tym jutrzejszym grilu, żeby nie było ..... http://c.wrzuta.pl/wi13633/b91dc2f800197ca3469f9bcb/0/udana%20impreza http://fajne-zdjecia.pl/impreza-u-kazika
  10. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ha - ty nie przepraszaj tylko kierowcę załatwiaj :naughty:
  11. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie ma za co :polew: faktycznie niech Kasia kupi - podjęła się w sumie kupi na tyle dużo że wystarczy dla wszystkich
  12. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    najświeższa będzie jutro raniutko :naughty: dodatkowo weźmiemy ze sobą "całą zastawę" grilla też weźmiemy ze sobą :good:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:55_________________________________________________ Kasia szkoa zachodu niech kazdy cos sobie kupi :gwizdanie: albo jak bedzie na manu mozna szybko wleciec i cos kupic :gwizdanie: Tomcio, nie mieszaj już :!: :!: :!: :!:
  13. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Swoją drogą mam nadzieję ze jeszcze coś się wyklaruje i będziecie mogli Pyknąć jednego i drugiego i ............
  14. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dam radę, będę pił z Michałem - szkoda że nie umoczycie "dziubków" - śliwowica :slina: :naughty:
  15. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Michała przecież Ci wiozę To Michał nie wie gdzie jest Manufaktura :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: czy nie chce się przyznać że wie :naughty:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:26_________________________________________________ Seba najpierw się pisze ze się nie pije :wink4: a potem ze "niestety nie mogłem dojechać" :polew:
  16. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    coś mi się wydaje że jutro będę pił tylko ja :confused4:
  17. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i Pani Aniu również
  18. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko Panie Tomku
  19. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witka gościu nie żartuj sobie na jutro na 15.00 widzę cię pod Loreyem :bicz3: :bicz3:
  20. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak jak wcześniej było napisane zjazd między 15-16 pod Loreyem, potem wyjazd na grillika ( w trakcie się okaże gdzie) kiełbaski etc. będą już zakupione ( zrzutka do oddania na miejscu).
  21. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko wszystkim coś tak cienko ostatnio z frekwencją na tym łódzkim klikanku :mysli: czy coś się stało
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pozwolę sobie zacytować Gospodarza " :dance: piątek, piąątteecczzeekk, ppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiąąąąąąąąąąąąątttttttttttttttuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiooooooooooooooo :dance: :dance: :dance: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:" Piątek, tygodnia koniec i początek - joł :polew: :polew:
  23. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie, nie pojedziemy na koło starego wysypiska, tam gdzie ostatnio był grillik.
  24. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :gwizdanie: ja już też po robocie wwwwwwwrrrrrrrrreeeeeesssssssszzzzzzzzzzcccccccccciiiiiiiiiiiieeeeeeeeeee :dance: strasznie mnie męczy ostatnio
  25. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no dobra nie będę taki :hi: :hi: i znowu do roboty :sick3: :sick3: szkoda ze człowiek nie urodził się w Emiratech Arabskich :pali: a nie tylko praca i praca ....... :wallbash: tam bym miał pracę jak wyrezać swojego 12-go Veyrona :naughty: :naughty: :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.