Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djbojus

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djbojus

  1. Panowie ja tez sie pisze
  2. Wiec pozostalo tylko zrobic liste znalesc jakies fajne miejsce i termin pozdrawiam
  3. W iec musimy sie kiedys wszyscy z okolicy zebrac i moze jakies ognisko zrobic
  4. Makowiece jestem na 100%
  5. Czesc wszystkim ostatnio cisza w naszym watku gdzie sa a4 z goleniowa i okolic pozdrawiam
  6. Jedzie ktos z Nowogardu lub Goleniowa w niedziele
  7. Jestem za i slyszalem ze pogoda ma byc ladna
  8. kolego jak ci zrobi wstaw zdjecia pozdrawiam
  9. W Goleniowie jest tapicer co sie tym zajmuje slyszalem ze naprawdo warto za kiere bierze 150 zl pozdrawiam
  10. Bylo super wiecej takich pozdrawiam
  11. Dzisiaj na rondzie kolo galerii w Goleniowie o godz.18.30 widziany kolega bert851 mrygałem swiatłami pozdrawiam.
  12. czesc to ja byłem 2 autem machalem reka poznałem cie po a6 pozdrawiam
  13. -cze kolego zgadzam sie z toba . moze jutro kolo stadionu ja bede wracał z pracy 18-19 to podjade koło stadionu pozdrawiam ---------- Post dopisany 21-12-2012 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2012 at 19:48 ---------- Halo Goleniów Nowogard i okolice może jakaś ustaweczka przed świetami ?? pozdrawiam kolegów
  14. Dzisiaj koło kaskady widziana srebrna a4 z klubowymi ramkami o godz 16.00 pozdrawiam
  15. Witam kolegów poszukuje dobrego isntruktora jazdy w Koszalinie pozdrawiam!
  16. Super pomysł wreszcie coś by się działo i wierze ze jeszcze kilka audi z ciekawości by wpadło :> jestem za :>
  17. ja bym był za stadionem w goleniowie jak zawsze A pozniej sie cos pomysli , mi odpowiada sobota niedziela pozdrawiam
  18. witam dajcie jakis konkretny termin i godzine to sie spodkamy pozdrawiam !!
  19. no musimy sie zgadac na jedna godzinei sie poznac pozdrawiam jak cos to piszcie na moj nr .
  20. to ja swój nr 509-903-324 zostawiam jak cos sie bedzie działo dzwoncie lub piszcie pozdrawiam :>
  21. trzeba sie wziac i na jaskis dzien pod stadionem w goleniowie sie zjechac mi np. pasuja soboty bo tak to codziennie do 18 pracuje pozdrawiam kolegów :>
  22. witam nowego kolege a no musimy sie zgadaC Na którys dzien pozdrawiam !!! :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.