Skocz do zawartości

Misior

Pasjonat
  • Postów

    227
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Misior

Informacje

  • Imię
    Piotr
  • Miasto
    Dobczyce

Auto

  • Model
    A4 B8 Allroad
  • Nadwozie
    Avant
  • Rok produkcji
    2013
  • Silnik
    3.0 TDI V6
  • Kod silnika
    CKVB
  • Napęd
    quattro
  • Skrzynia
    S-Tronic
  • Paliwo
    ON

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Witam. Albo słabo czytam albo nie widziałem Podpowie ktoś które komponenty sprawdzić żeby zobaczyć czy da się w moim samochodzie założyć tempomat? Mam B8 Allroad 2013r czyli już polift. Z góry dziękuję.
  2. Witam Panowie i Panie. Sorki za mały odkop. Kupiłem Q5 '16(takie podniesione A4 ) z USA gdzie jak wiadomo sterownik homelinka jest o numerze 4G0907410A. Po demontażu okazało się, że jest na nim numer o 4G0907410A jak i pod spodem 4H0907410A. W związku z brakiem używek z numerem 4G0907410 kupiłem 4H0907410 z Touarega/Q7. Po podmianie okazało się, że w MMI menu odnośnie homelinka jest nieaktywne (szare). Da radę to jakoś odpalić? Z góry dzięki za pomoc.
  3. lol - chyba tylko olejem
  4. no wlasnie dlatego zawsze u nas w kraju bedzie syf no offence - ja tez niemam kata
  5. najpierw przegladnij forum a pozniej zadawaj takie pytania.
  6. doładowania - lol
  7. No ja wiem, tylko wydaje mi sie ze wszystkie olejki sa identyczne. Ale moze sie myle
  8. Kup sobie olejek K&N w jakims IC albo porzadnym sklepie.
  9. pierwsze slysze zeby ktos lotosa polecal zalewaj motulem 10w40 i bedzie albo wczesniej na probe mozesz jeszcze wlac 5w40 motula i zobaczyc co bedzie.
  10. A potem jak zacznie cieknąć to bedziesz znowu rozbierał przod zeby wymieniac albo kupowal calą pompe zamiast wkladu i męczyl sie z wymiana
  11. Firma ruville to jest firma ktora zajmuje sie pakowaniem produktów innych firm (zawsze z górnej półki) i sprzedaza pod swoimi barwami. Czesto mozna znalezc w ich pudelkach wlasnie NTN (japonska firma produkująca rolki itp do japończyków na pierwszy montaz) SKF (wiadomo), INA(producent roznego rodzaju rolek itp, a takze hydronapinaczy orginalnie montowanych w audi, jakość na poziomie skf'u) albo FAG i inne. Tak wiec niemasz sie co przejmowac tylko zakladac.
  12. U mnie w aeb tez nie za bardzo jest dostep do calej ale nie odkrecalem jej jeszcze nigdy. Pol miski jest tak jak piszesz nad kołyska.
  13. i kolor troche nie pasuje...
  14. chcesz moc i oszczednosc to szukaj AFN i jedz do Rogala
  15. jak wam to wyszlo na kompie? strumienica - bardzo dobra rzecz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...