Treść opublikowana przez jarecki55
-
[ALL B5] Problem z szybami elektrycznymi
Zacznij od diagnozy Vag-iem modułu komfortu. czasem winne są zamki które wrzucają błędy do modułu i wtedy w trybie awaryjnym przestają działać szyby. Inną przyczyna mogą być przełamane kable miedzy drzwiami a karoserią.
-
[B6 AWX] Świecąca kontrolka ESP po przekładce
Podzielam opinie kolegi Antonio ja już walczyłem 2 razy z podobnym problemem w Audi i w Borze za każdym razem niestety wymiana czujnika, i może tylko ja miałem takiego pecha ale ciężko trafić sprawna uzywkę.
-
[B5 1Z] OBD II
Przydał by się troszkę szerszy opis problemu. Ale zaczął bym od tego na którym com-ie wykrywa ci kabelek jeśli ma na USB potem sprawdzenie tego w programie VAG. Zapraszam na GG chętnie pomogę sprawdzić i rozwiązać problem. PS. IMMO blokujące Linie K raczej bajka szybciej zwarcie Lini-K gdzieś na aucie lub porostu upalony bezpiecznik
-
[B5 ALL] Czy pompkę centralnego zamka można podmienić na jakąś inną
Zastąpić ale pytanie po co? Jeśli już to czemu chińskim zestawem który nie wiadomo czy jesieni dożyje Zestaw + robota ojoj . Pompkę można kupić za 120zł z przesyłka, tylko trzeba zadbać o nią i pamiętać ze to nie kwiatek wilgoci nie lubi
-
[ALL B5] Jak wyjąć wskazówki licznika
1. Zawsze możesz coś popsuć http://humor2003.webpark.pl/Dowcipy/Murphy/murphy1.htm 2. Jeśli nie masz potrzeby innej niż korekcja to nie ściągaj wskazówki 3. Na wyłączonym zapłonie delikatnie palcem przesuń wskazówkę o 360stopni w prawo aż poczujesz opór 4. Delikatnie przesuń dalej mniej więcej o tyle ile potrzebujesz 5. Wróć w lewo do zera, jeśli przesadziłeś i nie jest w żądanym miejscu skoryguj w lewo 6. Włącz zapłon, podłącz Vaga i sprawdź... 7. Jeśli jest ok to sukces jeśli nie wróć do punktu 3 powodzenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Służę pomocą z zakresu Auto Elektroniki między innymi licznikami z fis-em do A4 i wszelkiego typu innymi przeróbkami i naprawami Ostatnio posiadane Audi niestety RIP na zdjęciu widoczna tez była narzeczona nie szanowała samochodu to i nie po szanowała zaręczyn ;(