Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Buba to jest Artec L?? Parametry fajne, ale żeby to koło wyglądało fajnie w b5 trzeba sowicie posadzić i naciągnąc 205/35 i 215/35 lub 4 x 215/35:kox:
-
[B5 APS] by czorny
Ładnie tutaj siadło to koło:kox: Ale pobawiłbym się gwintem i jeszcze deczko w dół zszedł
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
ale ten brak klimy to kutwa tylko zboczeniec cos takiego uprawia da sie przeżyć, powoli zbieram sie do tego moda, ale co nóż coś innego wyskakuje:grin: slepy, dobrze zapłacisz i mogę ci moją klimę wypożyczyć, ja nie używam Arek, sorry za OT spoko Nie wiem, ciężko z kasą zobaczę ile dostanę z oc sprawcy a potem ile mi znajomy weźnie i na jak długo by potrzebował auto, może do 20 czerwca uda się auto odmalować A jak nie to ten sezon takim poobijanym pośmigam:decayed:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Nie kupiłem, hajs potrzebny narazie na wesele i odpuszczam temat:wink: po weselu moze sie odwidzi i pogonisz b5, ja ciagle szukam i nie moge znalesc progow:facepalm: Nie ma takiej opcji:kox: Auto jest wygodne, pali mało, jest frajda z jazdy to czemu się go pozbywać Mam jeszcze parę planów i jak tylko gotówka pozwoli to będę dalej bezsensownie pakować kasę w brykę
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Nie kupiłem, hajs potrzebny narazie na wesele i odpuszczam temat:wink: Niestety impreza zamknięta, a wejściówki już rozsprzedane Lipa Mialem nadzieje ze obejrze cos z forum i nie tylko na zywo:kox: Nie ma co oglądać auto na zdjęciach wygląda zdecydowanie lepiej jak na żywo, poobijana z każdej strony:facepalm: Aaa i proszę już nie pisać na pw ile felgi kosztowały itp., bo robi się to męczące...
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Niestety impreza zamknięta, a wejściówki już rozsprzedane Ok dzięki za info, w najbliższym czasie się tam zarejestruje i poczytam:wink:
-
[B5 AFN] by BARTEK
W pełni się zgodzę z tym stwierdzeniem, masz taki za***isty kolor że wystarczyło pomalować dokładki + progi, wpakować konkretne koło, dobrze zgrać z nadkolem i byłby szał macicy:jerk: A tak niestety wieje f&f Ale czekam na koniec prac i może zmienię zdanie i przyznam że było to dobre posunięcie:wink:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Na tych fotach w parku auto wygląda zdecydowanie lepiej:jerk: Junior chowaj przód, wyroluj tył i posadź auto odpowiednio:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
To te same koła:wink: Widać w tym sezonie będzie ich troche, dziwie się że dopiero teraz zauważono ich potencjał Kadet wygląda ślicznie na tej feli:slina: Podrzuć na pw link do tematu:wink: Coś czuję Arek że jak pojedziemy na event może być podobnie :grin: Podobno trasę się da przejechać bez jakiegokolwiek przejazdu przez próg:naughty: Ale jak coś deski w aucie będą, a na pomoc chyba nie będę musiał narzekać
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Nic nie kombinowałem, nawet mam oryginalną osłonę pod autem tylko dobrze złapaną na śrubach:kox: Na skos da rade się prześlizgiwać
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Pożycz maszynkę od Mrogala:wink: Niestety ja z moimi umiejętnościami spieprzyłem sprawę, ale i tak udało mi się wyciągnąć błotniki, a do tego mam dołożone odboje z golfa mk3 kombi i jeżdżę tylko w 2 osoby:decayed:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
pokusiłbym się o stwierdzenie że jedna z najładniejszych:whistling: +1 btw, szafa a4 to to daily? Kłóciłbym się o miano najładniejszej, w rzeczywistości to jest lekki rat pod względem lakierniczym:thumbdown: I tak, to jest moje daily:decayed: Nie powiem na tym setupie jeździ się ciężko ale drogi u Nas są w coraz lepszej kondycji i można się przyzwyczaić Plan jest taki że w najbliższym czasie chcę jeszcze przód posadzić około 1cm, tył parę mm:whistling: Pozdroo
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Na pierwszej fotce nie wygląda to źle, ale z bliska chyba jednak darowałbym sobie to halo:thumbdown:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Z zlotów w tym roku to jedynie event raceism, na więcej nie wyrobie się, zresztą z taką blacharką to nie ma co jeździć po zlotach:facepalm: Kowi niestety nie dam rady załatwić fot w większej rozdziałce, bo ich już nie ma:wink: ---------- Post dopisany 11-05-2013 at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 11:20 ---------- Po ułożeniu się zawiasu z ciekawości zmierzyłem wysokość do błotnika I oto efekty, auto brudne, nie zwracajcie uwagi na lakier, auto wkrótce wskoczy do lakiernika na spaa Prawy przód: Lewy przód: Lewy tył: Prawy tył:
-
[B5 APS] by czorny
nie chce też przesadzić z naciągiem na 9,5J, latam na codzień, a 215/35 w dobrej kasie to też wyzwanie Nie martw się o naciąg, ja mam na 10j naciągniete 215/35 i wcale źle nie ma a śmigam codzień
-
[B5 APS] by czorny
Tak jak WhyMe pisze tylko i wyłącznie 215/35 żeby koło wyglądało na większe, wyższy profil zniszczy efekt:thumbdown:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
tutaj się zgodzę, auto stoi 3 piętra wyżej niż na 18stkach Dlatego ja roti bardzo szybko popchnąłem dalej:decayed: mimo że u mnie dało się zejść nisko bo poniżej 60cm to i tak na 18 z rantem jest lepsze jebnięcie:wink: Ale działaj, bo wiadomo że ostateczne szlify dopiero dają efekt:wink: Jak możesz podeślij fotkę z przodem gdzie dobrze widać lampy bo zastanawiam się czy malować ramkę na czarno, czy zostawić srebrną
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Jak schowasz przód będzie igła, ale niestety uwydacznia się feler 19, auto stoi kilometr nad ziemią co mi osobiście się nie podoba, ale jak by ten wzór był w 18 rozbiłby bank:kox:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Lustra zostaw w spokoju, teraz wygląda obłędnie:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Fajnie że się podoba:kox: Auto to moje daily, także dzień w dzień na*rwia kilometry:wink: Nie powiem jeździ się ciężko ale u Nas drogi są fajne i jest coraz lepiej:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dzięki, wkrótce będą dalsze up-y:naughty: Na tych lepiej bo ze mnie d*pa a nie fotograf:grin: Kowi długie pójdą albo w metalizacje albo w kolor:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Bartosz fele to customy na bazie moich poprzednich felg oz mito:wink: Wczoraj z racji spota raceism.pl wpadło parę fotek od znajomego:naughty: Auto na fotach wygląda dużo lepiej jak na żywo:decayed: Dziś może odwiedzi mnie kurier z bixami, pójdą pod jeszcze jedną przeróbkę, potem wnętrze i wpadnie jakaś grubsza sesja:wink: Pozdroo
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dokładnie każdy ma inny gust i nie każdemu się dogodzi:wink: Dla mnie obecna felga jest prze kot, ale to trzeba na żywo zobaczyć Michał jak zrealizuje jeszcze parę pomysłów to wtedy wpadnie sesja, narazie muszę nazbierać na lakiernika bo auto z zewnątrz przypomina rata:thumbdown:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dzięki, mam nadzieje uda się go choć trochę umyć na spota:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dobra już parę wyjazdów na glebie było, a dziś z racji mega pogody postanowiłem zrobić małe foto jak auto leży:naughty: I dupcia Miał być negatywy z tyłu ale narazie odpuszczam Wpadnie trochę gotówki to auto skoczy do lakiernika W najbliższym czasie wpadną lepsze fotki jak ogarnę podsufitkę z s4, bixy, i osłonę pod miskę Pozdroo