Treść opublikowana przez szafa
-
[b5 1z] 96" ly3h oem+
Jest to prawda ze kola byly na sprzedaz? Jesli dalej aktualne napisz nr na pw z cena Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
-
[b5 1z] 96" ly3h oem+
ja bym nie malował ani klamek ani progów ładnie to ze soba współgra, bardzo ładnie zmodzona, ja bym tu widział Stickersa B5B:wink: Zgodzę się z Slepym, tak jak jest jest idealnie:kox:
-
A4 B5 Us'a By majkel Sprzedaz
Kolejne konkretnie porobione b5:kox: Do batalionu go:naughty:
-
[B5 AFN] A4 Avant by blant88
Przyciemniałeś razem z przodem, czy powstał karawan?
-
[ALL B5] moja skromna audi a4
Fajny białas Pomaluj dokładki i progi w kolor, co do obniżenia to chyba 62.5cm, na 56cm wachacze opierają się o bude i niżej bez cięcia budy nie zejdziesz, sprawdzone:kox: Drążek skraca się by ruch był krótszy i zmiana biegów zajmowała mniej czasu:wink:
-
[b5 ADR] A4 by Cuba
To tym bardziej jeśli nie masz hajsu to nie ma co kombinować z kołami, zrób ważniejsze sprawy a potem szukaj innych kół, z tych nic dobrego nie wyczarujesz...
-
[b5 ADR] A4 by Cuba
NIe maluj na czarno, rotor zostaw jak jest, a rant spoleruj, ale i tak nie oczekiwałbym cudów, i najważniejsze na glebe z nią Bo stoi jak terenówka:facepalm:
-
[ALL B5] czerwone TDI
Mega przemiana:kox: Jest kox:kox:
-
A4 b7 1.8t
Chodzilo o mala tablice w wymiarze usdm, zamiast tego wielkoluda a nie o kolor Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Respect Nosb:slina: Koła pasują idealnie, czekam aż zaryczy V10:kox:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
chinczyk na windowsie:wink: DEDYKOWANE AUDI A4/SEAT EXEO OD ARTAX-T2S PROMOCJA (3400116017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. szafa Ty sie nie pytaj tylko wpadnij w sobote na zlota:decayed: Dzięki:wink: Chciałbym ale raz, że w pracy będe a 2 mam jeszcze kupe rzeczy do zalatwienia na wesele, a zostały tylko 3 tygodnie i zaczyna brakować czasu :wallbash:Nawet jeszcze nie mam auta które by mnie zawiozło:whistling: Jedź swoim Jechałbym jak by to nie było kombi, a druga sprawa nawet jak bym chciał to nie wjadę z powodu krawężnika i torów tramwajowych:grin:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
chinczyk na windowsie:wink: DEDYKOWANE AUDI A4/SEAT EXEO OD ARTAX-T2S PROMOCJA (3400116017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. szafa Ty sie nie pytaj tylko wpadnij w sobote na zlota:decayed: Dzięki:wink: Chciałbym ale raz, że w pracy będe a 2 mam jeszcze kupe rzeczy do zalatwienia na wesele, a zostały tylko 3 tygodnie i zaczyna brakować czasu :wallbash:Nawet jeszcze nie mam auta które by mnie zawiozło:whistling:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Wnętrze jest szykowne, sam bym chciał mieć tak doposażony egzemplarz:kox: Radio to ori rnse czy jakiś chińczyk? Jesli chińczyk to jak się sprawuje, jesteś zadowlony?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Kto stoi w miejscu sie cofa:wink: Na początku mówiłem tylko, koło i gleba nic więcej nie kombinuje, ale potem pojedziesz na jeden zlot, poczytasz forum, widzisz co inni dokładają i zaczynasz kombinować, może zmienie zderzak, dołoże progi itp:facepalm: Dobrze jest mieć jakieś plany, ale co z tego wyjdzie to się okaże, bo nie ukrywam że czeka mnie teraz sporo dużych wydatków, jak wesele, mieszkanie, urządzenie się itp. w każdym razie tak łatwo się nie poddam:naughty:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Odbłyśnik długich jest pomalowany farbą modelarską tamiya x-24 jak dobrze pamietam:wink: Bo za dużo rzeczy na głowie, a qmpel który robił foto jest na wakacjach i nie ma jak podesłać oryginału Postaram się załatwić na sierpień foto Michał mnie po tej fotce ciągnie do czarnych wnęk:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dziś zrobiłem przymiarkę 10j z przodu Przydał by się dystans 15mm żeby o zacisk nie tarło, a na tył wrzuci się może 11j:naughty: Do tego opony 225/30 i 235/30 + fender flares + air i powinno być nietuzinkowo:kox: Foto przodu Aha i co do kół to oprócz poszerzenia przodu na 11j, myślę całe dać do polerki maszynowej ew. wnęki na czarno lub zostawić złote, co wy na to?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Niestety nie sprzedaje, wymienię tylko ramkę z migaczem:wink: A czarną ramke przełoże do seryjnych i będę mieć na przeglądy:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dzięki, ale nic nie rozbiłem, seryjne auto na gwincie i kole, są dużo bardziej dopieszczone auta u Nas na forum
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
mówiłem, światowy poziom:kox: u amerykanów też namieszałeś VWVortex.com - Some custom 18's from Poland Michał to Ty tam namieszałeś A do światowego poziomu mega daleko, bliżej mi w drugą stronę Ale na przyszły sezon jak nic się nie wykrzaczy to może będę zadowolony z stanu auta, chciałbym żeby było dużo szerzej i niżej ale już nie na staticu Zobaczymy, plan jest a jak będzie z realizacją to wszystko zależy od funduszy
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
hahahaha dobre:grin: Ale auto załapało się fartem na fotki z rejsizmu:wink: Ty już swoją upalasz?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Hehe Ogr przesadzasz, ja jestem płodką w tym temacie Wszystko robi mi ktoś, ja umiem tylko gwintem kręcić Fota znaleziona na Stancenations:kox:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Z tego co pamietam Michal ma 205/40 Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] Audi S4
Gratulacje Gracjan wreszcie poskładanej fury, oby teraz już jeździła tak jak wygląda:kox:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
+1 Bardzo ładnie to się wszystko komponuje pod maską
-
[ALL B5] szerokie s4
Pakuj tą dokładkę, front esowy nabiera wtedy agresora:naughty: