Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. "Rurki" odpuszczam, po wstępnych rozmowach z Ireco doszedłem do wniosku że jednak za duża ingerencja w budę i to sobie podaruje... Będzie jak jest Może pokombinuje z jakimiś "smaczkami" i to by było na tyle PS. Ale mi na tych Porsche robi dobrze Szkoda że roll nie wpadnie:thumbdown: A co do kół, nie chce podpuszczać ale mega dobrze wyglądają
  2. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie drażnij:jerk: Slepy odpuść sobie te felgi, podobno 3 szt spawane, wszystkie pogięte, info z raceism od kogoś kto je oglądał
  3. Bylem wczorsj z moja 2 polowka na rashu, i powiem szczerze film za***isty!! A od gangu tych kosiarek przez caly film mialem gesia skorke polecam!! Wysłane z mojego GT-I9001
  4. Dokładnie, a na przyszłość poszukałbym materiału który odpowiada wykładzinie w bagażniku ewentualnie cały bagażnik obiłbym w materiał z tej zabudowy, bo narazie średnio to wygląda moim zdaniem:thumbdown:
  5. Był bosko posadzony i pomyśleć że tak śmigałem na codzień Jeden jedyny minus tego auta to spalanie, po mieście w granicach 18l, bo nikt w okolicy nie umiał go wyregulować słynny k-jetronik z forda hehe:doh:
  6. Znam ten sposób, maiłem robione tak nadkola w escorcie, ale jest zdecydowany minus tego rozwiązania, linia nie do końca jest taka jak powinna, nawet widać to na ostatniej fotce Pokaż zdjęcia tego escorta pewnie ciekawy projekt powstał. Czy ciekawy nie wiem, napewno był indywidualny:kox: 2008r: 2009r: 2010r: W 2010 roku kupiłem audi i escort stał się zabawką, niestety znajomy mocno nalegał by mu sprzedać auto bez kół i zawiasu, w końcu uległem, a koleś rozwalił go w ciągu 2 tygodni:facepalm: Do dziś żałuje, że go nie zostawiłem bo puściłem auto za grosze a była niezła frajda z jazdy tą deskorolką banan na gembie nie schodził
  7. Znam ten sposób, maiłem robione tak nadkola w escorcie, ale jest zdecydowany minus tego rozwiązania, linia nie do końca jest taka jak powinna, nawet widać to na ostatniej fotce
  8. właśnie o to pytałem:thumbup1: fender flares odpuszczasz? Tak, myślałem żeby zrobić na torowo ale to jest kombi i tego nie zmienie, będzie klasycznie:wink:
  9. Tzn?? Blacharz dostanie polecenie zeby poszerzyc blotniki tak zeby bylo seryjnie aczkolwiek szeroko, zobacze co jak chyba ze trafi sie tanio jakis blotnik z rs-a i spasi to szukam jeszcze 3 szt i zrobilbym przeszczep jak Nosb w pomaranczowej od Kaska Progi od esy juz czekaja w piwnicy, takze bedzie ulep hehe
  10. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    18 i 4 x 10j:jerk:
  11. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zbrojenia ciąg dalszy hehe:kox: Slepy koło zostaje czy masz coś innego już na oku?? Wpadnie tu wreszcie ładna 18 z rantem:naughty:
  12. Z okazji założenia zimówek, znalazłem chwile na zweryfikowanie wiosennych planów ale to za chwile, najpierw zdjęcie jak wygląda osłona silnika po setupie 56.5cm A teraz zdjęcia z wstępnej przymiarki kół na przyszły sezon, docelowo obecne tylne felgi wskoczą na przód + dystans 15mm, a na tył przerobi się przednie felgi z marnych 8.5 na 11j:jerk: Na zdjęciach felga 10j z dystansem 15 co powinno mniej więcej odwzorować ile trzeba poszerzyć Z przodu opony zostawię w spokoju, natomiast na tył wpadną 235/30:jerk: Narazie temat aira odpuszczam do wiosny, a potem zobaczymy czy starczy hajsu na blacharza, lakiernika i ar Przód: Tył: Widok jak tarcza 312 wpasowuje się z przodu:naughty: Dostane koła z przeróbki to pochwale się fotkami:whistling: Aaa i szukam pomysłu na kolor rotora, złoty już mi się trochę znudził i do głowy wskoczyły 2 opcje, albo rotor z rantem poler i wnęki na czarno, albo rant poler a rotor na jasny grafit:whistling: Śrubki czarne w obydwu wersjach. Jak macie jakieś propozycje piszcie:wink: Pozdroo Ps. Parę fotek z rock'n'low
  13. Bardzo fajnie już wygląda, a plany też zacne:kox: 11j na tyle:jerk:
  14. Wygodnie i bezstresowo:decayed: Fajne te ultragripy, nawet ciche jak na zimówki. Chociaż ostatnio się zapomniałem i prawie mnie bokiem postawiło na rondzie:doh: Ja dopiero wczoraj zalozylem, jak narazie zrobilem moze ze 3 km takze za duzo powiedziec nie moge
  15. U mnie juz tez pakiet zalozony, jeszcze tylko zawias z przodu na 1be i mozna sie brac za zimowe modzenie A jak wygodnie hehe
  16. To tyle dobrze:wink: U mnie na mieście policja mnie już totalnie ignoruje, pewnie do pierwszych chwil wiosny hehe:naughty:
  17. Białe koła robią robote:jerk: ---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ---------- U mnie 1 osoba z tyłu:kox:
  18. szafa odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kaffar powiem Ci, że coraz bardziej przekonujesz mnie do dokładki z seata:kox: A halo zostaw czarne, żółte do niczego nie będzie pasować!
  19. Ostatnio mocno mnie wzieło na taką zabawkę Myślę że mając kogoś ogarniętego da rade się zmieścić w 10 tys zł albo CC
  20. A co ma kombinować, jak cały wydech nowy? Czytasz temat czy tylko przeglądasz obrazki?
  21. http://pl.memgenerator.pl/mem-image/tu-sie-jebnij-pl-ae0808-1
  22. Na rejsizmie pisze że około 100kg:wink: Mi osobiście fotele nie podchodzą, i jak narazie transformacja moim zdaniem na minus, ale zobaczę na żywo wtedy powiem coś więcej, z drugiej strony to jeszcze nie koniec zmian i nie ma cospianć pośladów:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.