Treść opublikowana przez szafa
-
S3 by Nelson
Fajna, obu służyła:kox:
-
[B5 APS] by czorny
Mówisz wąsko:whistling:
-
[B5 APS] by czorny
A po co ma zbierac, auto usiadzie i fela wskoczy do srodka!!
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Napisy sciagniete ale nie odpalaja, pusty plik, trzeba jednak chwile poczekac
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Napisy juz sa, wlasnie sciaglem
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Tą kierownice sprzedaj Paco z forum, proponował mi ją ostatnio jak pytałem gdzie robił swoją co siedzi w rs6:whistling:
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
No oczywiście, tylko trzeba szukać i mieć szczęście 3mam kciuki by się udało, a jak znajdziesz więcej daj znać
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Wszystko zależy od wprawy, ja śmigałem na 18 z oponą 215/35 i gleba z przodu 56cm, tył 56,5cm:naughty:
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Też chciałem do siebie ściętą u dołu ale koszta przeróbki powiem szczerze mnie rozłożyły:decayed: Wahają się od 1000 do 1200zł z obszyciem:whistling:
-
Strefa biegaczy, triathlon
U mnie pogoda w niedziela dopisała i sobie z rana wyskoczyłem pobiegać, jakoś 11km pękło:wink:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Debilizm ludzki nie zna granic... A co to ma wspólnego z debilizmem?? Obraża Cie to czy jak bo nie rozumiem?? Moim zdaniem mega pomysł i bardzo możliwe że sobie przyozdobie x-a:whistling:
-
W co teraz gracie na telefonach (android) ??!!
Mój Ojciec 52 lata i jest miłośnikiem wszelkich fpp
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
kogo Ty chcesz oszukac? ja tak mowie, a we wtorek przyjechal nowy zderzak a dzis kupilem licznik S Mrogal nikt nie mówił że będzie łatwo:grin: Najprościej konto oddać małżonce, szybko by się wszystko skończyło:decayed: starość jest wtedy, gdy zamiast za instalacją air-ride rozglądasz się za C.O. jestem stary... Ty to ja byłem stary w tamtym roku:doh:, teraz patrze za dachem i elewacją a co ja mam powiedzieć? dom postawiony i umeblowany 6 lat temu, a rok temu urządziłem sobie drugie mieszkanie więc ja już moge iść do piachu..... ale wole taką starość niż być młodym tuningowcem i żyć nadal na garnuszku u mamy.... Arek wiadomo że są rzeczy ważne i ważniejsze, chyba że ktoś wcześniej dobrze pokombinował i teraz nie musi się martwić
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Dokladnie, ja pytalem o bezawaryjny zestaw na 2 kompresorach, skrecany z zabudowa i zalozeniem wszystkiego i gwarancja, takze moim zdaniem wcale nie duzo zwazajac ze samo zalozenie wolaja jakies 2k... Moze kiedys u mnie zawita air choc narazie mam inne wydatki, z drugiej strony po b5 juz koncze z tjuningami, trzeba splacic kredyt i zamienic mieszkanie na jakis domek
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Czorny jak ja pytalem to kwstia 8k na moich amorach
-
Przednie Lampy Yellow
Matt dokładnie o tą tamiye mi chodzi:wink: Ja niestety malowałem pędzelkiem, nie jest idealnie ale narazie musi tak zostać, co do świecenia mam bixy także nie zależało mi na fabrycznych długich ale i tak nie widać różnicy Akurat do lamp odkąd pomalowałem odbłyśniki mi się nikt nie przyczepił, jak była folia to dowód co chwile leciał ale nie tylko za lampy:whistling:
-
W co teraz gracie na telefonach (android) ??!!
Hill Climb Racing i Mahjong:kox:
-
Przednie Lampy Yellow
Pozostaje Ci rozkleić lampy i odbłyśnik pomalować farbą Ja u siebie użyłem farby tamiya x12 jak dobrze pamiętam:wink:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Jak zwykle w tym temacie za każdym up-em gwarantowany opad szczeny:kox:
-
Przednie Lampy Yellow
Folia która jest na powyższych zdjęciach to laminX dostępna chyba tylko w US, zobacz link poniżej: Audi A4 B5 (1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001) Headlight Covers
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ceramiczne klocki nie pylą przez pierwsze 10 tys km potem pylą gorzej jak zwykłe:facepalm: Kowi bierz 4x9.5j, do tego opony 215/35 czy 215/40 jak masz i napęd Ci nie strzeli
-
[ALL B5] Audi S4
Jest grubo, okleiłbym folią listwy w czarny połysk:naughty:
-
Po jakim czasie silnik przy mrozach 10-15 st.C osiąga 90st
Wszystko tez zalezy od tego jak sie cisnie auto, wiadomo jak ktos jedzie przepiswe 50km/h, auto sie bedzie dluzej nagrzewac
-
Mycie auta a temperatura minusowa?
Tak jesli ma sie garaz mozna, niestety jesli auto stoi caly czas pod chmurka ciezko to widze...
-
Mycie auta a temperatura minusowa?
Raz tylko w zimie popelnilem ten blad i umylem samochod, i pozniej pylalem busem bo nie dalo sie otworzyc drzwi, wszystko poprzymarzalo, nie polecam!