Treść opublikowana przez szafa
-
karta Benefit Multisport plus
Ja mam za 130zł/osoby:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Nie wiem mi te stołki nie podchodzą, myślałem że wrzucisz coś fajniejszego, ale znając Ciebie już jakiś plan na nie pewnie w głowie siedzi:wink: Jak wepchniesz je daj znać podjadę zobaczyć i ocenić na zywo:naughty:
-
karta Benefit Multisport plus
Mieszkałbyś bliżej bym Ci załatwił, bo w wysyłki się nie bawie:wink:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Jest idealnie:kox: I nic nie dobija ?? U mnie był ten problem że jak dodałem odboje to auto nei schodziło tak nisko jak chciałem a jeden za mało i targa nadkola:facepalm: Ale widać seryjne są za miękki i będzie trzeba pomyśleć o tych jajach:kox:
-
A4 Diesel
Powiem szczerze, że mimo kiepskich zdjęć dokłądka naprawdę fajnie pasuje, jeśli by dokładke zespawać z zderzakiem i pomalować to wyglądało by to jeszcze lepiej:naughty: W każdym razie przydało by się też minimalnie niżej
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Tak ludzie robią, ale komplet nowych śrubek bbs rs to koszt 600zł A imitacje kiedyś widziałęm 160 śrubek za prawie 300zł
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Tam są plastikowe śrubki które są wciskane, dlatego robiąc polerkę rantów trzeba zaopatrzyć się w nowe imitacje:wink:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Pisał wcześniej że 18:wink:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Tak ale jeśli założysz 18 z taką samą oponą to co ma się stać?? Weź sobie 2 felgi różne szerokości i ta sama opona, gdzie jedna będzie z naciągiem drugą bez i porównaj wysokości... błotniki seria
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi i tak byś musiał kupić nowe imitacje śrubek, bo wątpie że da rade te ściągnąć bez niszczenia to wtedy można ogarnąc w jakimś kolorze O zapas się nie martw, ja mam zwykłą dojazdówke 15, gdzie na przód mi już nie wejdzie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi nie przesadzaj, dasz 215/40 ew 35 i nie odczujesz tego:wink: Na zdjęciach dziwnie wyszło ale przód i tył wystaje podobnie, opony na kołach to 215/35:whistling:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Czyżby pocięte bycze jaja:naughty:?? Ja czekam na foty w dzień bo zapowiada się syto:kox:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi, wreszcie kiumpel podesłał mi foty jak siedzą fele dare RS r18 4x9.5' et38 w ośce Fura podniesiona bo nowy właściciel nie dał rady wyjechać z podwórka:grin:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
- [ALL B5] Audi S4
Widzisz a moim zdaniema Gracek dobrze kombinuje, nie robi typowego auta na tor, zreszta co komu do tego!! Ale zgodze sie z Juniorem ze obecna zabudowa slabo wyglada, zmien oslone lub wkomponuj glosnik zeby tak nie wystawal powinno byc lepiej Wysłane z mojego GT-I9001- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
A co tu więcej napisać, dla mnie wiocha i tyle, podobne odczucie mam jak na co drugim aucie widzę wlepe "dam Ci ciastko....". Po takiej wlepie widać że nie wyżyty małolat za kierownicą, przynajmniej ja mam takie odczucie:facepalm:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
sex- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Halo zostaw czarne, a dokładkę na gładko:wink:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Zobacze co da sie zrobic, ale ciezko bo teraz siedze na stacji i praktycznie cale 2 tyg mam za***ane... Ale postaram sie cos zalatwic fwd Wysłane z mojego GT-I9001- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi ale szukaj 4x9.5, znajomy ma w seledynowej b5 i pasuja jak ulal, nie rob wiochy i nie bierz 8.5 :banghead: Wysłane z mojego GT-I9001 z przodu 9,5:naughty: kurfa osiagi dla mnie też jakieś tam sie licza:polew: http://tyrestretch.com/9.5_215_40_R18/9.5_215_40_R18_Achilles_ATRSport_2.jpg http://tyrestretch.com/9.5_215_40_R18/9.5_215_40_R18_Achilles_ATRSport_3.jpg najbardziej by mi pasował rozmiar 18/9, no ale nie ma:thumbdown: Kowi pomiedzy 9 a 9.5 nie zauwazysz roznicy, a powaznie 9.5 et38 pasuje idealnie Wysłane z mojego GT-I9001- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi ale szukaj 4x9.5, znajomy ma w seledynowej b5 i pasuja jak ulal, nie rob wiochy i nie bierz 8.5 :banghead: Wysłane z mojego GT-I9001- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
- [ALL B5] Audi S4
Wyszło świetnie:kox:- Grand Theft Auto V
ja jak narazie 35% Ale biorę to sobie na spokojnie, bez pośpiechu- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Gratulacje Pochwal się potem co tam nabroiłeś - [ALL B5] Audi S4