Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Ja mam za 130zł/osoby:wink:
  2. Nie wiem mi te stołki nie podchodzą, myślałem że wrzucisz coś fajniejszego, ale znając Ciebie już jakiś plan na nie pewnie w głowie siedzi:wink: Jak wepchniesz je daj znać podjadę zobaczyć i ocenić na zywo:naughty:
  3. Mieszkałbyś bliżej bym Ci załatwił, bo w wysyłki się nie bawie:wink:
  4. Jest idealnie:kox: I nic nie dobija ?? U mnie był ten problem że jak dodałem odboje to auto nei schodziło tak nisko jak chciałem a jeden za mało i targa nadkola:facepalm: Ale widać seryjne są za miękki i będzie trzeba pomyśleć o tych jajach:kox:
  5. szafa odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Powiem szczerze, że mimo kiepskich zdjęć dokłądka naprawdę fajnie pasuje, jeśli by dokładke zespawać z zderzakiem i pomalować to wyglądało by to jeszcze lepiej:naughty: W każdym razie przydało by się też minimalnie niżej
  6. Tak ludzie robią, ale komplet nowych śrubek bbs rs to koszt 600zł A imitacje kiedyś widziałęm 160 śrubek za prawie 300zł
  7. Tam są plastikowe śrubki które są wciskane, dlatego robiąc polerkę rantów trzeba zaopatrzyć się w nowe imitacje:wink:
  8. Pisał wcześniej że 18:wink:
  9. Tak ale jeśli założysz 18 z taką samą oponą to co ma się stać?? Weź sobie 2 felgi różne szerokości i ta sama opona, gdzie jedna będzie z naciągiem drugą bez i porównaj wysokości... błotniki seria
  10. Kowi i tak byś musiał kupić nowe imitacje śrubek, bo wątpie że da rade te ściągnąć bez niszczenia to wtedy można ogarnąc w jakimś kolorze O zapas się nie martw, ja mam zwykłą dojazdówke 15, gdzie na przód mi już nie wejdzie
  11. Kowi nie przesadzaj, dasz 215/40 ew 35 i nie odczujesz tego:wink: Na zdjęciach dziwnie wyszło ale przód i tył wystaje podobnie, opony na kołach to 215/35:whistling:
  12. Czyżby pocięte bycze jaja:naughty:?? Ja czekam na foty w dzień bo zapowiada się syto:kox:
  13. Kowi, wreszcie kiumpel podesłał mi foty jak siedzą fele dare RS r18 4x9.5' et38 w ośce Fura podniesiona bo nowy właściciel nie dał rady wyjechać z podwórka:grin:
  14. Widzisz a moim zdaniema Gracek dobrze kombinuje, nie robi typowego auta na tor, zreszta co komu do tego!! Ale zgodze sie z Juniorem ze obecna zabudowa slabo wyglada, zmien oslone lub wkomponuj glosnik zeby tak nie wystawal powinno byc lepiej Wysłane z mojego GT-I9001
  15. A co tu więcej napisać, dla mnie wiocha i tyle, podobne odczucie mam jak na co drugim aucie widzę wlepe "dam Ci ciastko....". Po takiej wlepie widać że nie wyżyty małolat za kierownicą, przynajmniej ja mam takie odczucie:facepalm:
  16. Halo zostaw czarne, a dokładkę na gładko:wink:
  17. Zobacze co da sie zrobic, ale ciezko bo teraz siedze na stacji i praktycznie cale 2 tyg mam za***ane... Ale postaram sie cos zalatwic fwd Wysłane z mojego GT-I9001
  18. Kowi ale szukaj 4x9.5, znajomy ma w seledynowej b5 i pasuja jak ulal, nie rob wiochy i nie bierz 8.5 :banghead: Wysłane z mojego GT-I9001 z przodu 9,5:naughty: kurfa osiagi dla mnie też jakieś tam sie licza:polew: http://tyrestretch.com/9.5_215_40_R18/9.5_215_40_R18_Achilles_ATRSport_2.jpg http://tyrestretch.com/9.5_215_40_R18/9.5_215_40_R18_Achilles_ATRSport_3.jpg najbardziej by mi pasował rozmiar 18/9, no ale nie ma:thumbdown: Kowi pomiedzy 9 a 9.5 nie zauwazysz roznicy, a powaznie 9.5 et38 pasuje idealnie Wysłane z mojego GT-I9001
  19. Kowi ale szukaj 4x9.5, znajomy ma w seledynowej b5 i pasuja jak ulal, nie rob wiochy i nie bierz 8.5 :banghead: Wysłane z mojego GT-I9001
  20. Wyszło świetnie:kox:
  21. szafa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja jak narazie 35% Ale biorę to sobie na spokojnie, bez pośpiechu
  22. Gratulacje Pochwal się potem co tam nabroiłeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.