Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Moim zdaniem pali Ci normalnie jak na quattro, moja ośka przed czipem również paliła w tych granicach tylko ja mam ciężką noge, po czipie spadło spalanie mniej więcej o litr do 6.5l:wink: Ale przed wszystkim zrób logi, sprawdź czy nie masz błędów i wtedy będzie wiadomo czy jest coś nie tak
  2. A no to git:) Proponuje dać ranty do wypolerowania, wtedy będą rwać
  3. Trochę mało rantu jak na 10j:whistling: Chyba że na zdjęciu są 2 szt 8.5?
  4. Będzie dobrze:naughty: Jak wrzucisz pochwal się co i jak:whistling:
  5. Auto widziane na SCP, bardzo mi się spodobała:kox:
  6. Czarne lampy wyglądają tylko dobrze na fotach, na żywo było mega średnio... W tym wydaniu mega mi pasują, grill jest i będzie czarny, lustra oba duże:whistling: Co do zobaczenia na żywo, może lepiej nie, w tym sezonie auto jest mocno pokaleczone i tego nie ukrywam, ale mam cichą nadzieję że na przyszły sezon będzie perełka pod tym względem:wink: Aparat domaga, tylko fotograf musi się odnaleźć w tej roli, jak pisałem wcześniej to jego pierwsza sesja:wink: Wracając jeszcze do lamp nigdy mi czarne lampy na czarnym aucie nie pasowały, swoje tak zrobiłem bo mi nie wyszła inna rzecz:grin: Wtedy były czarne lustra to i lampy pasowały, teraz trochę więcej chromu i tak narazie zostanie, w ostateczności kupi się plasti i chromy zamaluje a na przód trafią czarne lampy, ale wcześniej jest mnóstwo innych spraw do ogarnięcia a mam teraz ważniejsze wydatki:wink: Kowi jeśli chodzi o zderzak z miłą chęcią bym taki przygarnął albo się wymienił za mój polift z spryskami, w poniedziałek dostanę progi s4, dziś doszły hample 312 od Boostera, także narazie jest co robić Cały czas szukam 2 rantów 4.25' i czekam na zakończenie sprawy w sądzie co sąsiad przytrzasnął mi nogę i drzwi przytarł W każdym razie planów na przyszły sezon sporo, ale jak u wszystkich jest to zależne od gotówki:wink: Narazie szukam informacji jaką lodówkę i pralkę kupić
  7. szafa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Wybierz overburn, musi nadpalić płytę by gra hulała Dobrym sposobem jest też nagrać pierwszą płytę na pendrive czy dysk usb a drugą normalnie wypalić: [Tutorial] Zgrywanie Contentu na pendrive [GTA V DVD1]
  8. W ostatnim czasie namówiłem znajomego na strzelenie paru fotek, jego pierwsza sesja samochodu:naughty: Może z czasem się wyrobi i będzie konkretna sesja:kox: Z nowości wpadły seryjne ramki lamp zamiast czarnych, duże chromowane lusterka od Duffiego, kompletna podsufitka s4 oraz dołożyłem lampki oświetlające przestrzeń po otwarciu drzwi, ale nie ma co przynudzać o to fotki:wink:
  9. szafa odpowiedział(a) na Zemis temat w Układ Jezdny
    Niestety ale amortyzaotry się różnią i bez większych przeróbek nie da rady, druga sprawa że air za 2500zł jest to zestaw budżetowy który napewno nie będzie bezawaryjny. W Twoim wypadku proponuje poszukać firm co zajmują się takimi przeróbkami i wziąć bezpośrednio od nich, z swojej strony mogę polecić Czesław Customizer, znam wiele osób co śmiga na ich zestawach i są zadowoleni:wink:
  10. szafa odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    chciałem robic góre boczków we floku ale Ragga twierdził ze od deszczu i warunkow atmosferycznych szybko go c**j strzeli Wiadomo, że to nie jest mega trwałe, ale ja bym zaryzykował, wtedy miało by to jakąś spójność, zresztą boczki można tanio dostać przerobić i zobaczyć jak się to będzie trzymać, a w razie dewastacji podmienić W każdym razie w takiej wersji też ryje beret:kox:
  11. Jak Ci pisałem na pw, prżód zmieścisz przy dorbym obniżeniu, znaczy będą delikatnie wystawać, tył niestety mega szeroko ale da rade na takim zestawie jeździć Widok od tyłu jak auto się toczy na takich wystajacych walcach jest mega:slina: Zasłyszane od osób co za mną jechały hehe:wink: Co do opony hardcorowa opcja 205/35 przód, tył 215/35, ale cięzko w używkach:whistling: Bezpieczna opcja dla rantów 205/40 przód, 215/40 tył, ewentualnie na tył 225/35 I polecam pożyczyć rolkę do poszerzania od Mrogala, jak dobrze pokombinujesz to wyprofilujesz tak błotnik że nie będzie trzeć
  12. szafa odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Moskalowa "padlina" oblukana na mini spocie:kox: Powiem szczerze że wnętrze zrobiło na mnie wrażenie, flok wyglądą mega grubo, tylko brakuje połączenia deski z górą boczków:wink: A kierownica to poezja, wczesniej na fotach mi jakoś nie robiła, wyglądała za nowocześnie do wnętrza a4, ale na żywo:slina: Szkoda że nie było więcej czasu bo pewnie zwinąłbym ją do siebie
  13. hmmy kozowatym... każdy ma inny punkt patrzenia na glebę, autem pomykam na codzień wiec gwint jest skręcony aby ładnie się prezentowała, lecz każda próba podjazdu pod krawężnik kończy się tak samo - każdy inteligentny człowiek wie jak. Ja swoim tez pomykam na codzień i nie mam problemów, trzeba umieć jeździć ale jak ktoś widać jest ynteligentny to ma problemy z tym:grin: Z drugiej strony nie wiem po co Ci gwint jak takie obniżenie uzyskujesz na ori zawieszeniu 1be, w każdym razie Twój cyrk, Twoje małpy, dorośniesz trochę i sam dojdziesz do wniosku, że nie tędy droga...
  14. Auto jak auto oby sluzylo bezawaryjnie W pelni sie zgodze sie z kolegami w sprawie lamp, tandetnie wygladaja.... Ale jedna rzecz duzo mocniej irytuje, wlepy na seryjnym kozowatym aucie :banghead:
  15. Męski rozmiar zaczyna się od 9' Wogóle moim zdaniem wzór d*py nie uryw w tych rotach:thumbdown:
  16. Oba komplety spokojnie wejdą po zastosowaniu pierścieni centrujących i śrub pływających:wink:
  17. Krycha ale chodzilo mi o pilota na kablu Choc nie powiem polaczyc to z zamkie centralnym i jak otwierasz auto od razu sie podnosi do ustawienia do jazdy, bylby kox Wysłane z mojego GT-I9001
  18. Czysto i schludnie:kox: Pokaz zabudowę bagażnika przy następnych fotkach i wnętrze:naughty: Jak masz zrobione sterowanie, pilot czy przyciski?
  19. A ja polecam do sgs-a ten rom: [ROM][i9001][4.2.2] SlimBean [v8.1][kernel 3.4] (11-08-13, krislibaeer) link: [ROM][i9001][4.2.2] SlimBean [v8.1][kernel 3.4] (11-08-13, krislibaeer) Śmiga u mnie już o jakiegoś czasu, telefon normalnie trzyma a szybkość zdecydowanie lepsza jak na romach gb:wink:
  20. szafa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Wreszcie sie udalo Szkoda ze na jutro mam szkolenie i musialbym sobie powtorzyc material ale chwile sobie pogram
  21. Ja dziś spróbuję na pendrive nagrać Szkoda że jestem uzależniony od qmpla a ostatnio ciężko znaleść wspólny czas na wypalenie kolejnych kopii:kwasny:
  22. Felgi jak każde inne, znajomy ma u siebie podjebke BBS RS, wyglądają na solidne i jak narazie sobie chwali:wink: Z drugiej strony jak ktos nie uważa to i orginały połamie, ewentualnie pokrzywi:facepalm:
  23. a w jakim celu mam to robić? To git że fura już chodzi,ciekawe ile wypluje po korekcie:kox: Kraverowi pewnie chodziło o wycięcie miejsca na wachacze by się bliżej ziemi kładł
  24. szafa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Czyli przekładamy dziś spota z Moskalem?
  25. Większośc polskich kierowców rajdowych zaczynała od kjs-ów, i od tego proponuje zacząć Ja bym od razu na crx-a się nie porywał, a zacząłbym od fiata 126p, tanie części, podniesienie mocy w autku to kwestia paru groszy a jak się zepsuje to na miejscu naprawisz przysłowiowym śrubokrętem i młotkiem:kox: potem tylko nabierać doświadczenia:wink: W każdym razie jakim autem byś nie startował musisz mieć trochę gotówki na boku, a może keidyś Ci się poszczęści ktoś Cie zauważy i da Ci szanse w innej klasie, poczytaj fora rajdowe, tam pewnie dostaniesz dokłądniejsze info co i jak:wink: Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.