Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Poprawka na wiosnę Teraz tylko graty kolekcjonuje:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
No niby szeroki ale jak tak patrzyłem to różnica między serią a rs4 to tylko 32mm na stronę, oby to pomieściło koła, czyli 10j et10, i 10.75et5:whistling:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Widać nic się nie ukryje:decayed: To tu też się pochwale:decayed: Auto jak niektórzy wiedzą przejdzie pewną transformację, co wyjdzie to się okaże, poniżej parę fotek gratów jakie do tej pory kupiłem:wink: Kilku rzeczy jeszcze brakuje ale powoli do celu Zobaczymy co da się ulepić z tego na wiosnę A aktualnie setup zimowy czyli felgi r16 z oponami 205/55/16 i zawias 1be:kox: Już zapomniałem że audi jest wygodne:grin: Pozdroo
-
Negatyw przednich kół v2
Wystarczy dobrze posadzić auto a negatyw z przodu sam się robi:wink:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Szukaj 9,5 z et okolicach 40, wtedy nie będzie wystawać
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
8J przód i 9J tył, ale wiosnę rant będę zmieniał na 1.75 żeby uzyskać na przodzie szerokość 8,5J zastanawiam się też na jaki kolor pomalować rotor bo moim zdaniem w kolorze wyglądają lepiej... może czerwień lub bordo + polerowany rant? Do czarnego tylko i wyłącznie złoty:kox:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Pierwszy wzór spoko, ale nie w tych szerokościach, wygląda jak koło rowerowe:thumbdown:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jak bys chvial sie jej pozbyc pisz na pw koszta Bo ja po zdjeciach Kaffara coraz bardzien sie przekonuje do niej na czarnym aucie A w razie w wpadnie zdes rs4 a tam juz na bank pasuje hehe Wysłane z mojego GT-I9001
-
[ALL B5] Audi S4
Spoko, mi akurat mega pasuje klimat rola i niewykorzystywanej kanapy, tak dostojnie:kox: Ale z drugiej średnio by to pasowało do aktualnych kubełków na przodzie:wink: Może w najbliższym czasie uda się wygospodarowac trochę czasu to wpadne na klachy:whistling: Ale to się jeszcze zdzwonimy:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Kolego a powiedz mi kto modząc tak auto zwraca uwagę na użyteczność?? Gracek przy rolu kanapa zagości czy odpuszczasz ją całkowicie?? Mnie fest kręci kanapa + roll:kox:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ja bym malował
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie dość że 16, to jeszcze wzór zajeżdżający wt:facepalm:
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
- A4 Diesel
Ale który, mój czy jego? Kris no chyba Kaffara:grin:- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Da rade, przetestowane hehe:decayed: A tak wracając do fot felg to czym się oprócz koloru różni nr1 od nr3?? Co do kasy jak by moja wiedziała ile wpakowałem w same koła to myślę że musiałbym jej wybaczyć pare rzeczy hehe:whistling:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ja zmieniałem górne na lema i jak narazie trzymają dobrze:wink:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Lecisz z tematem Przy malowaniu klapy mógł ściągnąć tą gume co jest widoczna na zdjęciu...- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Wesele to najlpsza opcja ukrycia pewnych wydatków:naughty: przyszła małżonka wcale nie musi o wszystkim wiedzieć- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
W ostateczności zastanowiłbym się nad tym kołem z audi tt 9j r18, ktoś z klubu miał je na sprzedaż- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Moim zdaniem żadnafelga z tych co pokazałeś na b5 nie zrobi takieo szału jak zw3, ja bym je tylko odświeżył i jeszcze pozbierał na nowe koło bo niestety za 2.5 klocka nie kupisz fajnego kółka:whistling:- [ALL B5] Audi S4
Gracek każdy kolor ale nie niebieski, za dużo tego na aucie, ja bym pomalował pod kolor kół, niech się wyróżnia, albo tak jak Moskal pisał, na biało i koła na biało:kox: Niech ktos ogarnie dobre vt, np. Michał- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Nie wyjdzie taniej jak zrobil czorny? Jak nie chcesz robić zaslepki z starego zderzaka, możesz mi podesłać 2 kawałki:wink: Jak coś pisz na pw:decayed:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jak już jest ściągnięty to spawaj:wink:- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Dziwne, że dopiero teraz zauważyłem ten temat:facepalm: Widze budujesz kolejne auto na wysoki poziom, koła moim zdaniem strzał w dyche:jerk: Polo będzie teraz bardziej hardcorowo przebudowane, czy powoli szykujesz się je sprzedać??- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
W takim razie czekamy:whistling: - A4 Diesel