Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Wsadź lampy od Gwerty-eg przerobione na bix, do tego żarniki d2s i nikt się nie będzie czepiać A zaczniesz wreszcie coś widzieć przed autem:kox: Grill na razie kup zwykły polift i maźnij go cały na czarno:jerk:
  2. Moim zdaniem błądzisz, bra z wlepą na masce + przednie lampy wieją WT:thumbdown: Proponuje sprzedać lampy kupić org., dać bre bez napisu i z noskami oraz zmienić grill na taki z znaczkiem a dodatkowo przemalować go na czarno, i auto nabierze charakteru Mimo wszystko życzę bezawaryjnej jazdy
  3. Wlasnie dlatego pisze ze cza miec mega farta by dostac w okazynej cenie przeplacic to nie problem hehe
  4. Trzeba mieć farta uszczelić taki grill, u mnie w okolicy na złomowcach to nawet żadnej a4 nie ma:facepalm:
  5. Ja zawsze gasze na wciśniętym sprzęgle i nic nie szarpie, możliwe że dwumas na wykończeniu ale niech się wypowiedzą osoby bardziej ogarniające temat:wink: Ja bym Ci jeszcze zaproponował by szukać wersji 115konnych na pompowtryskach, spalanie w meiście przy w miare dynamicznej jeździe z klimą to okolice 6 - 7l, awaryjność taka jak w wersji 90 i 110 konnej:wink: Aha i zmieniłbym mechanika bo widać ten albo słabo ogarnia temat albo poprostu naciąga na większe koszta
  6. Targa to oznaczenie nadwozia zamkniętego, które ma zdejmowaną część sztywnego dachu:wink: Dziadek mnie uprzedził
  7. Tez byłem w tej sytuacji to blacharz wziął i przyspawał kawałek imbusa, na to zwykła 6 kątna nasadka i obyło się bez niszczenia zderzaka:wink:
  8. szafa, dać ci link do doczytania? Tak też myślałem, że Sid by nie skąpił na laminaty
  9. Jeśli zderzak z polifta to tylko i wyłącznie malowanie + dorobienie wiązki pod pdc:wink:
  10. Max i poważnie body to laminat? Jeśli tak jak to jest połączone? Wogóle masz jakieś felgi 10j żeby przymierzyć, ciekawi mnie czy ładować błotniki z rs-a czy wstawiać poszerzenia z jdm-a :eusathink:Boję się że rs może być za mało szeroki:thumbdown:
  11. Taki amerykański:kox: Konkret :jerk:Jesli chodzi o vipera to uważam że model z początku produkcji ma to coś w sobie i nawet zaakceptowałbym plastikowe tandetne wnętrze Oby furka służyła bezawaryjnie i sprawiałą frajde:naughty:
  12. Cymek zakładaj air:slina: Auto kosi na zdjęciach:kox:
  13. Nawet to wygląda:kox:
  14. Graty fury Max:kox: Czekam co z tegow wyrzeźbisz:naughty: Będzie 2.7 czy coś innego nietuzinkowego? Ostatnio znajomy wspominał że fajny silnik jest w maserati qutaroporte 4.0, podobno kompatkowy i w miarę tani silniczek:naughty: A dźwiek poezja:jerk:
  15. Fajnie się prezentuje, tego koła jeszcze w b5 nie widziałem, graty za pomysł Napisz jeszcze jakie opony siedzą, moim zdaniem mogłeś poszukać niższego profilu np. 215/35 lub 205/35 koło by dużo zyskało:wink:
  16. w którym sklepie zamówiłeś ? napewno 2.4 ? bo chyba sa tylko 26x2.5 .... Zamówiłem tutaj Sklep rowerowy - Bikestacja.pl i dokładnie 26x2.5, mam nadzieję że mi wejdą do roweru, jak nie będziemy ciąć Mam je dostać gdzieś na początku przyszłego tygodnia, dam później relacje jak się spisują
  17. Kris ostro walczysz, choć przyznam, że umiejscowienie tylnych twiterów do mnie nie przemawia, ciekawie jak to będzie łupać hehe:kox: Wogóle śmigasz dalej z przednią szybą przyciemnioną? Jak wygląda jazda w nocy? Kiedyś w maluchu miałem wszystkie szyby full black razem z przednia i w nocy to była masakra, widać było tylko światła w samochodach i nic więcej:facepalm:
  18. Wszystko zależy do jakich celów mają służyć opony:wink: Ja w ostateczności zamówiłem Maxiss hookworm 26x2,4:kox: Zobaczę jak się spiszą, rowerem śmigam głównie po asfalcie, ale do tego dochodzą odcinki też po lesie:wink: W każdym razie oponę którą podał Kowi, Maxiss Holly Roller ma dobre opinie i w supełności wystarczy, ma również dobrą mieszankę gumy która Ci nie zejdzie po 3 tys. km a będzie dobrze kleić
  19. Podoba mi się
  20. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ślepy jest mega dobrze:kox:
  21. Zobacze jak się spiszą te panaracer, a jak mi nie podpasują to wystawie na allegro a kupie te maxisy:wink:
  22. Zwykły góral, ale dużo po asflacie śmigam, a w lesie po utwardzonych ścieżkach, po opiniach na necie wnioskuje że się nadają do mnie Zresztą lubię też poskakać
  23. U mnie w tym roku sezon rowerowy się jeszcze nei zaczął Brak czasu, ale mam andzieję w najbliższym czasie się to zmieni oponki nowe juz zamówione Opona Panaracer UFF'DA! 26x2.3 Jeszcze odpowietrzyć hamulce i można zacząć zabawe:kox: Do neidzieli mam nadzieję przygotować rower i zrobić sobie wycieczkę nad jezioro
  24. Medik dawaj na pw jak masz kompletne progi za 500

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.