Treść opublikowana przez szafa
-
Qlimax b5 by Ramirez01
Wsadź lampy od Gwerty-eg przerobione na bix, do tego żarniki d2s i nikt się nie będzie czepiać A zaczniesz wreszcie coś widzieć przed autem:kox: Grill na razie kup zwykły polift i maźnij go cały na czarno:jerk:
-
Qlimax b5 by Ramirez01
Moim zdaniem błądzisz, bra z wlepą na masce + przednie lampy wieją WT:thumbdown: Proponuje sprzedać lampy kupić org., dać bre bez napisu i z noskami oraz zmienić grill na taki z znaczkiem a dodatkowo przemalować go na czarno, i auto nabierze charakteru Mimo wszystko życzę bezawaryjnej jazdy
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Wlasnie dlatego pisze ze cza miec mega farta by dostac w okazynej cenie przeplacic to nie problem hehe
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Trzeba mieć farta uszczelić taki grill, u mnie w okolicy na złomowcach to nawet żadnej a4 nie ma:facepalm:
-
Pytanie o awaryjnośc turbo w b5 1.9 tdi afn/avg
Ja zawsze gasze na wciśniętym sprzęgle i nic nie szarpie, możliwe że dwumas na wykończeniu ale niech się wypowiedzą osoby bardziej ogarniające temat:wink: Ja bym Ci jeszcze zaproponował by szukać wersji 115konnych na pompowtryskach, spalanie w meiście przy w miare dynamicznej jeździe z klimą to okolice 6 - 7l, awaryjność taka jak w wersji 90 i 110 konnej:wink: Aha i zmieniłbym mechanika bo widać ten albo słabo ogarnia temat albo poprostu naciąga na większe koszta
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Targa to oznaczenie nadwozia zamkniętego, które ma zdejmowaną część sztywnego dachu:wink: Dziadek mnie uprzedził
-
Demontaż przedniego zderzaka.... objechana śruba
Tez byłem w tej sytuacji to blacharz wziął i przyspawał kawałek imbusa, na to zwykła 6 kątna nasadka i obyło się bez niszczenia zderzaka:wink:
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
szafa, dać ci link do doczytania? Tak też myślałem, że Sid by nie skąpił na laminaty
-
Tylny zderzak S do avanta polifta
Jeśli zderzak z polifta to tylko i wyłącznie malowanie + dorobienie wiązki pod pdc:wink:
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Max i poważnie body to laminat? Jeśli tak jak to jest połączone? Wogóle masz jakieś felgi 10j żeby przymierzyć, ciekawi mnie czy ładować błotniki z rs-a czy wstawiać poszerzenia z jdm-a :eusathink:Boję się że rs może być za mało szeroki:thumbdown:
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Taki amerykański:kox: Konkret :jerk:Jesli chodzi o vipera to uważam że model z początku produkcji ma to coś w sobie i nawet zaakceptowałbym plastikowe tandetne wnętrze Oby furka służyła bezawaryjnie i sprawiałą frajde:naughty:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Cymek zakładaj air:slina: Auto kosi na zdjęciach:kox:
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Nawet to wygląda:kox:
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Graty fury Max:kox: Czekam co z tegow wyrzeźbisz:naughty: Będzie 2.7 czy coś innego nietuzinkowego? Ostatnio znajomy wspominał że fajny silnik jest w maserati qutaroporte 4.0, podobno kompatkowy i w miarę tani silniczek:naughty: A dźwiek poezja:jerk:
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
Fajnie się prezentuje, tego koła jeszcze w b5 nie widziałem, graty za pomysł Napisz jeszcze jakie opony siedzą, moim zdaniem mogłeś poszukać niższego profilu np. 215/35 lub 205/35 koło by dużo zyskało:wink:
-
Sezon Rowerowy 2016
w którym sklepie zamówiłeś ? napewno 2.4 ? bo chyba sa tylko 26x2.5 .... Zamówiłem tutaj Sklep rowerowy - Bikestacja.pl i dokładnie 26x2.5, mam nadzieję że mi wejdą do roweru, jak nie będziemy ciąć Mam je dostać gdzieś na początku przyszłego tygodnia, dam później relacje jak się spisują
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Wow :eek:
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Kris ostro walczysz, choć przyznam, że umiejscowienie tylnych twiterów do mnie nie przemawia, ciekawie jak to będzie łupać hehe:kox: Wogóle śmigasz dalej z przednią szybą przyciemnioną? Jak wygląda jazda w nocy? Kiedyś w maluchu miałem wszystkie szyby full black razem z przednia i w nocy to była masakra, widać było tylko światła w samochodach i nic więcej:facepalm:
-
Sezon Rowerowy 2016
Wszystko zależy do jakich celów mają służyć opony:wink: Ja w ostateczności zamówiłem Maxiss hookworm 26x2,4:kox: Zobaczę jak się spiszą, rowerem śmigam głównie po asfalcie, ale do tego dochodzą odcinki też po lesie:wink: W każdym razie oponę którą podał Kowi, Maxiss Holly Roller ma dobre opinie i w supełności wystarczy, ma również dobrą mieszankę gumy która Ci nie zejdzie po 3 tys. km a będzie dobrze kleić
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Podoba mi się
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ślepy jest mega dobrze:kox:
-
Sezon Rowerowy 2016
Zobacze jak się spiszą te panaracer, a jak mi nie podpasują to wystawie na allegro a kupie te maxisy:wink:
-
Sezon Rowerowy 2016
Zwykły góral, ale dużo po asflacie śmigam, a w lesie po utwardzonych ścieżkach, po opiniach na necie wnioskuje że się nadają do mnie Zresztą lubię też poskakać
-
Sezon Rowerowy 2016
U mnie w tym roku sezon rowerowy się jeszcze nei zaczął Brak czasu, ale mam andzieję w najbliższym czasie się to zmieni oponki nowe juz zamówione Opona Panaracer UFF'DA! 26x2.3 Jeszcze odpowietrzyć hamulce i można zacząć zabawe:kox: Do neidzieli mam nadzieję przygotować rower i zrobić sobie wycieczkę nad jezioro
-
[B5 APS] by czorny
Medik dawaj na pw jak masz kompletne progi za 500