Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Gwerty kiedy jakaś sesja?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
I tak właśnie zrobię
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Pomyślę nad zderzakiem ale z tym złotym odpuszczę Reszta będzie powoli realizowana, ale najpierw muszę się uporać z policją w mieście:wink: Długie pomalowane farbą modelarską tamiya x-24, oczywiście lampy to bixy od Gwerty-ego:wink: Ale mam zamiar zmienić to, bo całe czarne mi nie pasują na czarnym nadwoziu, i teraz będzie już profi, czyli w metalizacji próżniowej na złoto, zastanawiam się tylko czy zrobić jak jest czy na złoto zrobić całą część razem z soczewką?? A reszta standard srebrne:whistling: Do gleby można się przyzwyczaić, niestety w tym setupie auto staje się tylko i wyłącznie 2 osobowe, i raczej do lżejszych osób:kox: Dlatego w niedługim czasie muszę trochę podnieść bo potrzebuje poprzewozić parę rzeczy, ale zaraz po ślube wraca na ten setup:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Jak mi sie awanty nie podobaja to ten jest naprawde ładny:slina: tak jak slepy mowi slij do kalendarza moj głos masz:decayed: PS Jak tam przygotowania do ślubu Dzięki:wink: Coś tam się dzieje, ale jeszcze dużo do załatwienia:decayed: A Ty jak?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Auto przyjechalo na nich z niemiec Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Nie chwalil sie na forum ale sa 2 mozliwosci metalizacja prozniowa albo pozlacane, ale wydaje mi sie ze to efekt metalizacji prozniowej Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Cale auto kwalifikuje sie do poprawy, i tak bedzie malowane Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Nie mow ze nie wyglada, dobre foty i kazde auto bedzie wygladsc bosko Moje wlasnie jest takim przykladem hehe Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Mówisz że się nadaje? W takim razie poproszę kumpla o fotę bez podpisu i podeślę na lipiec:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Michał farba tamiya x-24, ale będe zmieniać lampy bo kolorystycznie czarne mi jednak nie pasują do czarnego lakieru:wink: Poleciał za brak tablicy i wystające koła:facepalm: 500zł w plecy, a miały byc progi s4:grin: Niestety jestem osobą dość samokrytyczną i wiem jak wygląda u mnie lakier, a w porównaniu z innymi to niestety jest dno, ale z biegiem czasu wszystko się poprawi:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dobra wreszcie chwila czasu Auto zajechało na event i z powrotem bez przygód, a ostatnie 60km robiło za holownik dla del sola qmpla w którym na a4 wybuchł silnik Auto fajnie wygląda tylko na zdjęciach co może potwierdzić Nelson którego miło było poznać, szkoda że już zbieraliśmy się do domu można by dłużej pogadać A oto parę fotek jakie znalazłem na necie + to co znajomy robił Plan na najbliższe dni, odzyskać dowód, zapłacić mandat i cieszyć się z jazdy:kox: Powoli szukam gratów i natchnienia co by tu pozmieniać by to jednak nie było nudne kombi:grin:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zauwaz ze filmik zostal dodany w 2010 roku :sly: Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2- [ALL B5] Black With Red - na X5
Mega furka mam tylko jedna uwage umow sie z jakims fotgrafem na pozadna sesje z dala od lasu bo tylko tego brakuje temu autu Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2- [ALL B5] Audi S4
mialem taki zamiar tylko chciałem mu powiedziec o tym dopiero jak troche go rozbierze Moskal to może jakiś spocik u Gracka:eusathink:- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
pokaz wiecej fot tej spierdoliny, szczegolnie progi mnie interere Dokładnie pokaż jak to wygląda po otwarciu drzwi bo sam chce do siebie progi dać a neiw iem jak to blacharzowi wytłumaczyć wytlumacz mu ze chcesz jednak progi z S wsadzic sa dlkitaniejsze do oem bumperow +1 szafa bierz te od eski póki są i tak malujesz i tak to bez listw ładuj Jak się dorzucicie to biorę od eski:decayed: Narazie trzymają mnie fundusze, zobaczę jak WhyMe wrzuci foty i wtedy zdecyduje, z drugiej strony na czarnym i tak wszystko zginie:facepalm:- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Smacznie to wyszło:kox: pokaz wiecej fot tej spierdoliny, szczegolnie progi mnie interere Dokładnie pokaż jak to wygląda po otwarciu drzwi bo sam chce do siebie progi dać a neiw iem jak to blacharzowi wytłumaczyć- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Widzę, szkoda że tak daleko bo maska też by się przydała- W co kto gra (X360 & PS3) ?
przede wszystkim to poczekaj na E3, tam dowiesz się konkretów. To typowo teaserowa konferencja, której w sumie mogłoby nie być... Ja czekam na konkretne info na temat exclusive'ów, chcę zobaczyć gameplay'e, wtedy zacznę oceniać nowego X'a. Poza tym kaman... poczekajmy aż ta konsola zostanie w 100% odkryta, niech pokaże pełnię możliwości, komplet usług. Nowej PS nawet nie widzieliśmy, tylko kilka gameplaye'ów, które też nie powaliły na kolana. OT fajna grafika i tyle. Jak ktoś teraz podejmuje decyzję co kupi... to przepraszam, ale nie skomentuję tego Nie no w zupełności się z Tobą zgodzę ale na tą chwilę X można powiedzieć że mnie odrzucił, oczywiście wszystko się wyprostuje jak konsole wejdą na rynek i dopiero wtedy będzie można wydać jakiś sensowny werdykt:wink: Jeszcze po cichu liczę, że się miło rozczaruje:wink:- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dla mnie równiż konsola to tylko do grania i odstresowania po ciężkim dniu:whistling: Wiem że nie będe na tym oglądać filmów ani serfować po necie bo od tego mam pc-ta, laptopa, itp. O tym podłączeniu przeczytałem na polygami, ile w tym prawdy się okaże:eusathink:W każdym razie nie pasuje mi kierunek w którym podąża ms, nie lubie czuć się podglądanym, a takie bym miał napewno odczucie mając kinecta podłączonego do konsoli z netem:thumbdown: Już nie wspominam o tym że większość usług u Nas na rynku będzie nie dostępna:doh:- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Powiem szczerze, że byłem mocno napalony na nowego x-a ale po tej prezentacji chyba wybiore ps4, najbardziej frustruje mnie zdanie: "nie robimy maszyny do grania" Nie wiem do czego to wszystko zmierza, ale widać czasy gdzie wkładało się gre i poprostu grało odchodzą w niepamięc, nie mówiąc już o wymuszonym podpięciu kinecta i podpięciu do sieci przynajmniej raz na dobę Jest jeszcze jedna rzecz dla której jestem w stanie przejśc na konsole sony, dużo większy wybór wszelkiej maści kierownic, a nie w ms gdzie tylko 3 modele współpracują z konsolą- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
żaba:decayed: i jeszcze jedno z wczorajszego wypadu http://img834.imageshack.us/img834/938/23572636.jpg za***iste foto Paput walnij ramki szyb na czarno, bo ten chrom średnio się komponuje z resztą auta:wink:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Można coś pomyśleć Michał fura gniecie czystością- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
hehe, ciekawe kiedy ten wzór wyjdzie z rantem:naughty:- [B5 APS] by czorny
Jaki problem, skosem bierzesz i powoli się prześlizgujesz:wink: Taki próg to nie próg:decayed: - [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo