Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Moim zdaniem ta afryka przekombinowana:facepalm: fakt niektóre teksty dobre ale reszta nudna, jak narazie najgorszy odcinek tej serii:thumbdown: Zobacze dziś jak wygląda ta 2 część
  2. Wczorej odpaliłem Tomb Raider-a i poiwem że pozytywnie mnie ta gra zaskoczyła:naughty: Podoba mi się klimat, moim zdaniem jest lepsza od wcześniejszych części w jakie grałem na psx-ie:wink: W każdym razie polecam:thumbup1: A grafa tak jak Pablo pisze, jak na 7 letnią konsole daje rade:naughty:
  3. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Polecam się na przyszłość
  4. Jak jest dobry magik to ogarnie Ci dobrze zbieżność Ale nie chce teoryzować i u siebie jak zrobie negatyw to napiszę co i jak:wink:
  5. Jeśli ustawisz zbieżność, to nie tnie tak szybko opon:wink: Mam dużo qmpli co w hondach śmigają na negatywch -5st i opon im nie ścina:wink:
  6. Kajtek ja u siebie będe zakładać tego cambera ale dopiero gdzieś w połowie kwietnia:wink: To Ci potem napisze co i jak:naughty:
  7. Junior jak już chcesz zmienić na inne b5 to szukaj w q, co nie będziesz potem żałować Bo tak to moim zdaniem zmiana z papucia na lać
  8. Bartosz weź popracuj jeszcze nad rantami bo mleko wyszło, a stop z rh bardzo fajnie się poleruje:wink:
  9. Heheh na BANK nie ma takiej opcji żebym taki kolor miał nie bede kserował czyjegoś koloru, wolał bym już różowe hehe, fakt było by to kopiowanie ale akurat mi to lotto:decayed: Jak Ci się podoba kolor wal w złoto:wink: U mnie będzie teraz złoty z bbs e50 + polerka czoła i rantu:kox: Tylko że ja nie mam rh zw3:wink:
  10. Tak, tylko mi chodziło o to by wszystko pomalować na czarno, ranty i bębny i wtedy śrubki się fajnie wyróżniają
  11. jeśli czarne fele to w polerze parapet zostaw, bo całe czarne zginą na aucie Znów przy czarnych środkach felgi się optycznie zmniejszą Ja bym dał całe czarne a śrubki w chromie:naughty:
  12. Moim zdaniem przepisy nie regulują takich zachowań, i na pewno nie jest to karane:wink:
  13. A na ślonsku czorno:thumbdown:
  14. Fajne wnętrze dużo zabawy miałeś z el. szybami?? Bo sam powoli zaczynam szukać gratów do przekładki:naughty: Jeszcze zmień na sufit z s4 i będzie full na koxie:kox: Jak szukasz 215/35/18 mam 2 sztuki dunlop sp sport maxx prawie nówki po przejechaniu jakiś 2 tys. km, cena 900zł +kw:wink:
  15. Kowi nie mów że u Was dzisiaj tyle śniegu naj***o:kox: Fotki fajne, zapodaj coś do kalendarza:naughty:
  16. MI jak i mojej 2 połówce mega zasmakowała soplica z orzechów laskowych:kox: Bez popijania wchodzi:thumbup1:
  17. Tego nie da się wyliczyć. Wystarczy, że na liście masz dużo pijusów i już psują Ci średnią Hehe no właśnie niby w tym 100 dorosłych jest ale obie rodziny potrafią sporo wytrzymać Pomyśle jeszcze czy eei zwiększyć zapasów, w sumie jak zostanie to się nie zamrnuje:kox:
  18. A powiedzcie czy 200 butele starczy na jeden dzień dla 120 osób?? Ja skłaniam się ku stock-owi:wink: Podoba mi się wygląd butelki a w smaku też dobra:decayed: W sumie Palace Vodka też jest dobra a cena nie wygórowana:wink:
  19. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy popsułeś to koło ta oponą Sprzedawaj to i kupuj 4x215/35:kox:
  20. Po pierwsze nie warto się spinać, aura coraz lepsza wrzuć lepsze fotki auta na których będzie coś widać Co do kół proponuje 18, łatwiej jest spasować wtedy koło z błotnikiem i nie ma ciężko z jazdą a w komforcie różnicy między 17 a 18 nie zauważysz Jeśli jeszcze chcesz szukać jakiś inspiracji to przeglądnij ten temat: http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/galeria-b5-zdjecia-139072/ Pozdroo
  21. Spokojnie najpierw popraw posta i na przyszłość nie pisz z capslockiem, jeśli chcesz się wyróżniać w dobrym tego slowa znaczeniu proponuje wywalić stickerbomb, pomalować dokładki i zderzaki w kolor, spasować elementy by wszystko równo do siebie pasowało, posadzić auto na gwincie i kupić jakies ciekawe koła w męskiej szerokości:wink:
  22. A moim zdaniem raczej tego jak ktoś jeździ, sam śmigam na glebie i jakoś nie wysiadają mi wachacze co pół roku, trzeba poprostu omijać studzienki, dziury itp. wtedy zawias jest trwały ale jak ktoś napier*** po dziurach z pedałem w podłodze to co się dziwi że zawias pada:doh:
  23. no wlansie tez tak mysle...bo nie moge nikogo znalezc kto jezdzil w podobnej konfiguracji w quattro Żaden naciag nie zmienie obowdu/srednicy calego kola, czy opona bedzie na 11 czy na 9 calach, obwod bedzie taki sam:wink:
  24. Można by coś rozpocząć od lutego:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.