Treść opublikowana przez szafa
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Moim zdaniem ta afryka przekombinowana:facepalm: fakt niektóre teksty dobre ale reszta nudna, jak narazie najgorszy odcinek tej serii:thumbdown: Zobacze dziś jak wygląda ta 2 część
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Wczorej odpaliłem Tomb Raider-a i poiwem że pozytywnie mnie ta gra zaskoczyła:naughty: Podoba mi się klimat, moim zdaniem jest lepsza od wcześniejszych części w jakie grałem na psx-ie:wink: W każdym razie polecam:thumbup1: A grafa tak jak Pablo pisze, jak na 7 letnią konsole daje rade:naughty:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Polecam się na przyszłość
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Jak jest dobry magik to ogarnie Ci dobrze zbieżność Ale nie chce teoryzować i u siebie jak zrobie negatyw to napiszę co i jak:wink:
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Jeśli ustawisz zbieżność, to nie tnie tak szybko opon:wink: Mam dużo qmpli co w hondach śmigają na negatywch -5st i opon im nie ścina:wink:
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Kajtek ja u siebie będe zakładać tego cambera ale dopiero gdzieś w połowie kwietnia:wink: To Ci potem napisze co i jak:naughty:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Junior jak już chcesz zmienić na inne b5 to szukaj w q, co nie będziesz potem żałować Bo tak to moim zdaniem zmiana z papucia na lać
-
[ALL B5] Audi S4
- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Bartosz weź popracuj jeszcze nad rantami bo mleko wyszło, a stop z rh bardzo fajnie się poleruje:wink:- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Heheh na BANK nie ma takiej opcji żebym taki kolor miał nie bede kserował czyjegoś koloru, wolał bym już różowe hehe, fakt było by to kopiowanie ale akurat mi to lotto:decayed: Jak Ci się podoba kolor wal w złoto:wink: U mnie będzie teraz złoty z bbs e50 + polerka czoła i rantu:kox: Tylko że ja nie mam rh zw3:wink:- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Tak, tylko mi chodziło o to by wszystko pomalować na czarno, ranty i bębny i wtedy śrubki się fajnie wyróżniają- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
jeśli czarne fele to w polerze parapet zostaw, bo całe czarne zginą na aucie Znów przy czarnych środkach felgi się optycznie zmniejszą Ja bym dał całe czarne a śrubki w chromie:naughty:- [B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi
Moim zdaniem przepisy nie regulują takich zachowań, i na pewno nie jest to karane:wink:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A na ślonsku czorno:thumbdown:- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Fajne wnętrze dużo zabawy miałeś z el. szybami?? Bo sam powoli zaczynam szukać gratów do przekładki:naughty: Jeszcze zmień na sufit z s4 i będzie full na koxie:kox: Jak szukasz 215/35/18 mam 2 sztuki dunlop sp sport maxx prawie nówki po przejechaniu jakiś 2 tys. km, cena 900zł +kw:wink:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi nie mów że u Was dzisiaj tyle śniegu naj***o:kox: Fotki fajne, zapodaj coś do kalendarza:naughty:- Jaka wódka na wesele ?
MI jak i mojej 2 połówce mega zasmakowała soplica z orzechów laskowych:kox: Bez popijania wchodzi:thumbup1:- Jaka wódka na wesele ?
Tego nie da się wyliczyć. Wystarczy, że na liście masz dużo pijusów i już psują Ci średnią Hehe no właśnie niby w tym 100 dorosłych jest ale obie rodziny potrafią sporo wytrzymać Pomyśle jeszcze czy eei zwiększyć zapasów, w sumie jak zostanie to się nie zamrnuje:kox:- Jaka wódka na wesele ?
A powiedzcie czy 200 butele starczy na jeden dzień dla 120 osób?? Ja skłaniam się ku stock-owi:wink: Podoba mi się wygląd butelki a w smaku też dobra:decayed: W sumie Palace Vodka też jest dobra a cena nie wygórowana:wink:- [B5 1Z] A4 TDi
Slepy popsułeś to koło ta oponą Sprzedawaj to i kupuj 4x215/35:kox:- [ALL B5] A4 b5 fourious
Po pierwsze nie warto się spinać, aura coraz lepsza wrzuć lepsze fotki auta na których będzie coś widać Co do kół proponuje 18, łatwiej jest spasować wtedy koło z błotnikiem i nie ma ciężko z jazdą a w komforcie różnicy między 17 a 18 nie zauważysz Jeśli jeszcze chcesz szukać jakiś inspiracji to przeglądnij ten temat: http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/galeria-b5-zdjecia-139072/ Pozdroo- [ALL B5] A4 b5 fourious
Spokojnie najpierw popraw posta i na przyszłość nie pisz z capslockiem, jeśli chcesz się wyróżniać w dobrym tego slowa znaczeniu proponuje wywalić stickerbomb, pomalować dokładki i zderzaki w kolor, spasować elementy by wszystko równo do siebie pasowało, posadzić auto na gwincie i kupić jakies ciekawe koła w męskiej szerokości:wink:- Komplet Wahaczy ??
A moim zdaniem raczej tego jak ktoś jeździ, sam śmigam na glebie i jakoś nie wysiadają mi wachacze co pół roku, trzeba poprostu omijać studzienki, dziury itp. wtedy zawias jest trwały ale jak ktoś napier*** po dziurach z pedałem w podłodze to co się dziwi że zawias pada:doh:- różna szerokość opon na osiach w quattro
no wlansie tez tak mysle...bo nie moge nikogo znalezc kto jezdzil w podobnej konfiguracji w quattro Żaden naciag nie zmienie obowdu/srednicy calego kola, czy opona bedzie na 11 czy na 9 calach, obwod bedzie taki sam:wink:- Kto chętny do rywalizacji?
Można by coś rozpocząć od lutego:wink: - [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika