Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Gracja powiem tylko tyle, na wiosnę podstawiam mojego avanta i też ma tak lśnić
  2. szafa odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Gwerty a jeśłi wysłałbym Ci lampy razem z sprayem by długie przemalować na zółto i bixa to jaka cena za tą usługę? I drugie pytanie czy w tydzień byś się z tym uwinął? Jeśli tylko Kajtek załatwi mi spray to od razu lampy do Ciebie polecą na przeróbkę Przy okazji jest możliwość dorezania żeby migacze świeciły jak w us??
  3. Graty Buba:kox: musi to teraz nieźle iść
  4. szafa odpowiedział(a) na Reniu temat w Lifestyle i Hydepark
    Powiem szczerze że fajna jest tylko sterowanie mimo wyłączenia wszystkich wspomagaczy dalej łatwo się prowadzi auta, mogli zostawić ster. z 4:wink: a tak spoko nawet wciąga i pewnie na jakis czas spokojnie będzie mi wypełniać wolne chwile:kox: może nawet wykupie golda by pograć przez neta:wink:
  5. szafa odpowiedział(a) na Reniu temat w Lifestyle i Hydepark
    Udało mi się wczoraj trochę pograć Dziś nocka będzie zarwana:naughty:
  6. szafa odpowiedział(a) na Reniu temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak dobrze pójdzie dziś odpale forze:kox:
  7. szafa odpowiedział(a) na Reniu temat w Lifestyle i Hydepark
    Pablo nakręciłeś mnie:facepalm:
  8. Kajtek bierz laminat z allegro czy ebay, sam mam u siebie i zdaje egzamin:wink: A auto jak najbardziej na plus:naughty:
  9. szafa odpowiedział(a) na Reniu temat w Lifestyle i Hydepark
    Pablo jak możesz podeśłij linka na pw
  10. Również podpinam sie pod życzenia:naughty: Wszystkiego najlepszego:kox:
  11. Jasne że pomoże nawet pokusiłbym się o dystans 18mm:wink:
  12. Wystarczy kupić podkład do plastiku i na to już normalnie zwykła farba
  13. Znam kilku ludzi co smiga, śmigało na dare lm i sobie chwalili:wink: Wiadomo że to nie pancerne felgi i trzeba uważać na krawężniki, dziury, itp.
  14. Dzięki Teraz jest dobry czas na szukanie bo większość zmienia felgi po sezonie, także pwoodzenia:wink: Spoko Junior ogarnie się Może dziś wieczorem znajdę chwile i się pobawie:wink: A w krótce kolejne zmiany i kolejne koło wyląduje na aucie:naughty: Ale narazie nie zapeszam:wink:
  15. Niestety, jedyne foty od d*py strony jakie mam to były już w tym wątku, tak centralnie nie mam:kwasny:
  16. Dziś znajomy podrzucił mi takie info http://www.promatt.pl od 2000 pln ProMatt.pl | Facebook Dla tych co nie maja FaceBook'a Firma ProMatt oferuje swoim klientom zmianę koloru auta. Przy zastosowaniu nowoczesnej technologii i produktu jakim jest PlastiDip umożliwiamy stworzyć unikalny wygląd Państwa samochodu. Jest to alternatywa dla oklejania oraz malowania aut. PlastiDip skutecznie chroni przed wilgocią, kwasami, rdzą, korozją, nie kruszy się i nie pęka w tak ekstremalnych warunkach, jak temperatura od -34.4°C do 93.3 °C. W każdej chwili po zmianie koloru mogą Państwo wrócić do poprzedniego w bardzo prosty sposób, zrywając gumową powłokę (tak samo jak folię). Gwarantujemy, iż lakier pokryty PlastiDip’em nie zostanie uszkodzony, nie wyblaknie i nie odejdzie wraz ze zrywaniem powłoki. Dostępna jest szeroka gama kolorów. Czas realizacji to 1-2 dni. Oferujemy także malowanie felg, dachu, maski, motocykli. Zmiana koloru auta już od 2000 zł !!!! Wrocław Numer telefonu 885-011-100 Przykładowe ceny Auta typu: Lupo- 1700 zł Golf - 1800 zł Passat - 2100 zł A6 -2300 zł A8- 2400 zł
  17. Tu bym się nie zgodził mi osłona sie poprostu przetarła na mocowaniach i nie było do czego jej przyczepić Michał fura kosmos:kox:
  18. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy to wszystkiego najlepszego na nowy drodze życia:kox:
  19. Kajtek fura klasa:kox: Jęśli koła zostaną proponuje na przód lekki dystansik by koło się tak mocno nie chowało i będzie szał
  20. Michał dupcia wyszła słitaśnie:kox: czego nie zobaczę to zapika:decayed: Wal ledy na wsteczny, ja mam czarna folia zrobione i ledy wstawione j jest lepiej wiadomo nie tak jak bez foli ale daje rade:wink: Podeślij linka jakie ledy i czy trzeba coś więcej rezać i jak masz to fotkę jak jak wygląda wtedy wsteczny:naughty:
  21. W białych to będzie składać
  22. Trzeba zmierzyć u siebie ale pewnie mniej jak 60 z przodu:kox:
  23. Gracjan takl jak Ci pisałem na 8.5 całkiem nieżle siada 215/35:whistling:, do tego z tyłu jakiś negatyw i będzie kosa:thumbup1: sam widzisz na jakim setupie ja jezdze, jak się chce to się da:naughty:
  24. Klasa foty znając plany na rok 2013 nieciepliwością będe czekać Wreszcie będzie tak jak lubię
  25. Nie wątpię ale po fotach widać że warto poczekać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.