Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Ogólnie jest fajnie ale efet mógłby być lepszy zmieniając opony na 205/35 i obniżyć go zdrowo bo lekko kozą wieje:naughty:
  2. Jak narazie felga ledwo wystaje i mieści się w błotniku także odpuszczam:wink: Z drugiej strony przy tak wąskim kole śmiesznie by to wyglądało:facepalm:
  3. Dokładnie tego brakowało:slina: mam nadzieję będzie tego dużo więcej:kox:
  4. Gracjan jesteś zawsze mile widziany Jutro prawdopodobnie będę kopać dalej to jak masz chwilkę to wpadaj:decayed:
  5. Pablo też tak mnie nosi ale jeszcze powalczę z vt:wink:
  6. Ragga nie bawią mnie takie kolory:wink: Z tyłu muszę wytnąć plastikowe nadkole bo charata mi fele na większych nierównościach a na przód potrzebuje maszynkę do rolowania żeby można było 0,5cm opuścić Zastanawiam się też nad dekielkami, czy pod kolor z czarnym napisem, czy polerowane z wygrawerowanym napisem, czy czarne z złotym napisem Jutro postaram się ogarnąć montaż anteny z radia, bo stara się połamała, później chromy wokół szyb na czarno i jeszcze mam rozkmine czy relingi w black czy na złoto pod kolor felg, wszelkie sugestie mile widziane A potem mam nadzieje uda się dograć fajną sesję, której te auto jeszcze nie miało
  7. czym oklejales znaczy jaka tasma zeby dobrze sie lepila do opony? Zwykła taśma malarską boll-a, i tak złapała że nie idzie odkleić Koła już gotowe na aucie, gwint podregulowany i wrzucone dystanse:kox: Jak dostanę fotki od qmpla to się pochwale:banan: jest dużo lepiej jak było:naughty: Spy photo zegarkiem:grin:
  8. Zmiana koloru:naughty: Może wreszcie zaczną mi się te koła podobać A jak nie idą na allegro:wink:
  9. Bronek myślę że te 11 cali będziesz mieć ciężko upchnąc ale jak byś chciał się zamienić to mam felgi rotiform nue w kolorze złota 19/8,5 2xet45, 2x35 z nowymi oponami 215/35/19 które na pewno Ci wejdą Możliwa zamiana samych felg
  10. Ale to pewnie też kwestia czasu:naughty: podziwiam za upór z jakim działasz:kox:
  11. Max nie chcesz może moich kół Z powietrzem będzie kosmos:kox:
  12. Może jakis fanklub założymy jestem za
  13. Na forum jest 2 sprawdzonych sprzedawców, kolega Dzik i Tom77, polecam z nimi porozmawiać!!
  14. Panowie mam dylemat:strzal: na jaki kolor pomalować te pier**** fele:facepalm: Zrodził mi się plan na black bitch ale sam nei wiem:kwasny: Chyba że ktoś chętny na koła to bez opon sprzedam za 2900zł z oponami 1600zł więcej:whistling:
  15. hahah co Ty tam chcesz myć?
  16. Buba to podrzuć namiary na kogoś kto to ogarnia:wink:
  17. Pucek sprzedaj Mrogalowi i bierz roti:decayed:
  18. Pucek zarzuć keidyś fotke swojej a jak nie to podrzuć na pw Świr taki jest plan ale na przód potrzebuje maszynke do zrolowania nadkoli:wink: zresztą dużo nie chce, 1,5cm niżej i będe w raju:decayed:
  19. No szkoda:wink: Pucek a co kupiłeś? Ja chce wrócić do parapetów ale w 18:decayed: i min. 10 na tyle i 9,5 przód:kox:
  20. Duffy chcesz bierz je:wink: mi totalnie nie spasowały:thumbdown:
  21. Siemka Panowie:hi: W aucie się trochę pozmieniało, oprócz rzeczy eksploatacyjnych jak wahacze, płyny, filtry odwiedziło lakiernika na pozbyciu się paru niedoróbek, jeszcze raz do niego wróci na malowanie zderzaków i maski jak wpadnie trochę kaski :wink:Założyłem koła rotiform nue w mega kiczowatym kolorze który sam wybrałem:doh: pozbyłem się większości wlep, trochę opuściłem dziada, wpadł daszek rs4 z laminatu, hid 6k i tyle:decayed: w maju koła znów zmienią kolor wraz z relingami i chromy na czarno, powoli rozglądam się za grillem z s4 i to by było na tyle, chyba że uda się koła sprzedać to będzie powrót felg z parapetem bo płaskie mi jednak nie leżą Marny ze mnie fotograf także poniżej słabe foty z kalkulatora:facepalm: Cziss!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.