Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. ale koza grill org. czy rs4look?
  2. Jak bym nie miał już kupionych kól na lato to długo bym się nie zastanawiał nad nimi http://allegro.pl/rial-imola-race-2-tgl-skrecane-rarytas-i2085730829.html
  3. również poszło
  4. Najlepsze jest to ze zderzak kupilem przerobiony na przod gosciu niewiedzial ze byl przerabiany teraz szukam jakiegos Magika kto mi zrobi tył z kombika na sedana oczywiscie RS [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 14:52 to się nazywa fart pozazdrościć
  5. Egon jak walka z zderzakiem? Znalazłeś magika co ogarnia taki temat dobrze?
  6. Gracjan jak tak dalej pójdzie to odstawie auto do Ciebie na przygotowanie do sezonu
  7. NIedawno zakupiłem daszek od tego gościa Przesyłak doszła szybko, wykonanie ok, polecam
  8. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak z AGO, 72zł z przesyłką , w poniedziałek wieczorem zamówiłem, i dzis przyszła Mam taką samą od nich i jak najbardziej polecam profi robota i bardzo miła obsługa Slepy co za koła wpadną na sezon? w styl celujesz? Coś z rysunku jaki u Moskala zapodałeś?
  9. szafa odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy widze zgadzasz sie ze mna:naughty: Medik parametry sa bardzo dobre
  10. szafa odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    moim zdaniem w tej kasie dostac fele 3tlg to jest okazja, wzor tez mocno daje rade i jak bym nie mial kol to bym sie nie zastanawial
  11. szafa odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Moska wyskakuj z kasy i kupuj bo mega okazja http://moto.allegro.pl/work-equip-jdm-cult-felgi-nie-bbs-rs-skrecane-i2071759976.html
  12. Relingi zostaję, podoba mi się linia dachu z nimi nie chce ich paćkać farbą, jak mi się znudzą to po prostu odkleje folie w sumie myślałem kupić czarne ale to znów trzeba by ściągać podsufitkę i pewnie już bym tego nie poskładał jak fabryka skoczę do qmpla na garaż i poprubujemy pokombinować z folią
  13. dzięki, więcej fotek nie ma bo koła w piwnicy a to powyżej to tylko słabe VT hehe no w Twoje strony mało śmigam przyjdzie wiosna będzie trzeba gdzieś wyskoczyć Już dawno mi to chodziło po głowie teraz szukam opon Egon jak byś miał dojście to szukam 4 szt. 215/35/19 :gwizdanie: Michał mam nadzieję że teraz uda się zawitać i poznać Was osobiście a nie tylko cyfrowo Ok dzięki Kowi daszek to laminat z allegro także będe uważać to jest VT koła jescze w piwnicy leża srebrne :gwizdanie: hehe tak jak wcześniej chłopcy pisali to tylko VT [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 06:22_________________________________________________dziś przyszedł listonosz i od razu skoczyłem przymierzyć daszek, mała rzecz a cieszy Za oklejenie chromów wokół szyb i relingów na czarno w firmie http://zmianakoloruauta.pl/zmiana-koloru-samochodu-oferta.html policzyli mi 1500zł trzeba będzie samemu powalczyć
  14. Dzięki i do zobaczenia Jako, że wątek zaginął w gąszczu innych a coś się dzieje to up-ne sobie temat Ostatnio komuś spodobała się moja tablica rejestracyjna i sobie ja przygarnął a po za tym wpadł xenony h7 na cyfrowych slimach, w drodze jest daszek rs4 look, wpadły też koła 19/8,5 rotiform nue, jakieś plany na zawieszenie pneumatyczne i grill rs4 lub rs4look a także wpadła tablica USDM. Na wiosnę jak nic nie pokrzyżuje planów mniej więcej tak będzie wyglądać fura Do wiosny jeszcze daleko ale powoli zaczynam szukać lakieru na koła i jakąś firmę co oklei relingi i chrom wokół szyb na czarno oraz magika co przerobi przedni zderzak na gładko a później to już będzie z górki Jeszcze wizyta u lakiernika, wymiana wahaczy bo coś zaczyna stukać i można znów bezproblemowo prześmigać okres letni Wszelkie uwagi są jak najbardziej mile widziane Osoby które montowały daszek rs4 mogą podpowiedzieć jak ściągnąć ten stary czy nie ściągać i tylko dokleić do niego? Pozdrawiam
  15. Zaniedługo widok seryjnego polifta na forum to będzie nieżly rarytas, jak wszyscy zaczną swoje plany realizować
  16. Ive szkoda fury ale naprawisz i powinno starczyć jeszcze na tjuny łączymy się z Tobą w bólu
  17. Co wcale nie oznacza, że ranty Ci łatwo zejda :gwizdanie: jeszcze jak felgi nigdy nie były rozkręcane to możesz sie trochę namęczyć ale to wtedy polecam opalarkę podgrzać rant i powinno pójść z górki
  18. Polecam tą stronke http://www.willtheyfit.com/index.php?width=&aspect=&diameter=&wheelwidth=&offset=&width2=&aspect2=&diameter2=&wheelwidth2=&offset2=&Submit=Submit możesz porównać rozmiar i szerokości nowych kół z obecnymi i samemu sobie odpowiedzieć czy warto się w to bawić moim zdaniem jest to do przełknięcia, jak by pokombinować z negatywem ale to rozwiązanie dla hardcorów którzy nie przejmują się wymianą opon co sezon czy że gdzieś nie wjadą Pozwole sobie zacytować kolegi "koło z debilnym offsetem i idiotycznym naciągiem oraz bezsensownie duża gleba"
  19. hehe dobrze że pozbyłem się moich kół co do opon to tylko i wyłącznie 215/35/18 i będzie klasa Pozdrawiam
  20. Fly osobiscie to w mw3 mi sie lepiej grało bf jakoś męcze i nie umiem się zebrać by to skończyć
  21. Trzeba czytać z zrozumieniem ja również polecam większy dysk, nie męczy sie tak napęd i w związku z tym ciszej działa konsola bierz dysk , bedziesz mógł zrzucac gry na twardy , krótsze loadingi , itp
  22. Duffy na fotce są 19 pw
  23. Duffy respect mi by się już nie chciało tak kombinować szkoda włożonego worka siana na malowanie, ale może sie dobrze sprzeda powodzenia
  24. U siebie miałem wsadzoen 9j et 22 i wystawało jakis max 1 cm, także powinno się zmieścić, a min. szer. dystansu zmieniającego rozstaw to 17mm choć znam ludzi co jeżdzą na 15mm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.