Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
ale koza grill org. czy rs4look?
-
poszukuje 5-ramiennych felg z rantem 18 cali
Jak bym nie miał już kupionych kól na lato to długo bym się nie zastanawiał nad nimi http://allegro.pl/rial-imola-race-2-tgl-skrecane-rarytas-i2085730829.html
-
Prośba o wypełnienie ankiety do pracy mgr
również poszło
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Najlepsze jest to ze zderzak kupilem przerobiony na przod gosciu niewiedzial ze byl przerabiany teraz szukam jakiegos Magika kto mi zrobi tył z kombika na sedana oczywiscie RS [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 14:52 to się nazywa fart pozazdrościć
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Egon jak walka z zderzakiem? Znalazłeś magika co ogarnia taki temat dobrze?
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan jak tak dalej pójdzie to odstawie auto do Ciebie na przygotowanie do sezonu
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
NIedawno zakupiłem daszek od tego gościa Przesyłak doszła szybko, wykonanie ok, polecam
-
[B5 1Z] A4 TDi
tak z AGO, 72zł z przesyłką , w poniedziałek wieczorem zamówiłem, i dzis przyszła Mam taką samą od nich i jak najbardziej polecam profi robota i bardzo miła obsługa Slepy co za koła wpadną na sezon? w styl celujesz? Coś z rysunku jaki u Moskala zapodałeś?
-
[B5 AGB] VIAGRA
Slepy widze zgadzasz sie ze mna:naughty: Medik parametry sa bardzo dobre
-
[B5 AGB] VIAGRA
moim zdaniem w tej kasie dostac fele 3tlg to jest okazja, wzor tez mocno daje rade i jak bym nie mial kol to bym sie nie zastanawial
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moska wyskakuj z kasy i kupuj bo mega okazja http://moto.allegro.pl/work-equip-jdm-cult-felgi-nie-bbs-rs-skrecane-i2071759976.html
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Relingi zostaję, podoba mi się linia dachu z nimi nie chce ich paćkać farbą, jak mi się znudzą to po prostu odkleje folie w sumie myślałem kupić czarne ale to znów trzeba by ściągać podsufitkę i pewnie już bym tego nie poskładał jak fabryka skoczę do qmpla na garaż i poprubujemy pokombinować z folią
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
dzięki, więcej fotek nie ma bo koła w piwnicy a to powyżej to tylko słabe VT hehe no w Twoje strony mało śmigam przyjdzie wiosna będzie trzeba gdzieś wyskoczyć Już dawno mi to chodziło po głowie teraz szukam opon Egon jak byś miał dojście to szukam 4 szt. 215/35/19 :gwizdanie: Michał mam nadzieję że teraz uda się zawitać i poznać Was osobiście a nie tylko cyfrowo Ok dzięki Kowi daszek to laminat z allegro także będe uważać to jest VT koła jescze w piwnicy leża srebrne :gwizdanie: hehe tak jak wcześniej chłopcy pisali to tylko VT [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 06:22_________________________________________________dziś przyszedł listonosz i od razu skoczyłem przymierzyć daszek, mała rzecz a cieszy Za oklejenie chromów wokół szyb i relingów na czarno w firmie http://zmianakoloruauta.pl/zmiana-koloru-samochodu-oferta.html policzyli mi 1500zł trzeba będzie samemu powalczyć
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dzięki i do zobaczenia Jako, że wątek zaginął w gąszczu innych a coś się dzieje to up-ne sobie temat Ostatnio komuś spodobała się moja tablica rejestracyjna i sobie ja przygarnął a po za tym wpadł xenony h7 na cyfrowych slimach, w drodze jest daszek rs4 look, wpadły też koła 19/8,5 rotiform nue, jakieś plany na zawieszenie pneumatyczne i grill rs4 lub rs4look a także wpadła tablica USDM. Na wiosnę jak nic nie pokrzyżuje planów mniej więcej tak będzie wyglądać fura Do wiosny jeszcze daleko ale powoli zaczynam szukać lakieru na koła i jakąś firmę co oklei relingi i chrom wokół szyb na czarno oraz magika co przerobi przedni zderzak na gładko a później to już będzie z górki Jeszcze wizyta u lakiernika, wymiana wahaczy bo coś zaczyna stukać i można znów bezproblemowo prześmigać okres letni Wszelkie uwagi są jak najbardziej mile widziane Osoby które montowały daszek rs4 mogą podpowiedzieć jak ściągnąć ten stary czy nie ściągać i tylko dokleić do niego? Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Zaniedługo widok seryjnego polifta na forum to będzie nieżly rarytas, jak wszyscy zaczną swoje plany realizować
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive szkoda fury ale naprawisz i powinno starczyć jeszcze na tjuny łączymy się z Tobą w bólu
-
[ALL] Czym kleić niektóre felgi 2częściowe
Co wcale nie oznacza, że ranty Ci łatwo zejda :gwizdanie: jeszcze jak felgi nigdy nie były rozkręcane to możesz sie trochę namęczyć ale to wtedy polecam opalarkę podgrzać rant i powinno pójść z górki
-
19zoll i 11 zoll szerokosci w B7 ktos juz zakładał
Polecam tą stronke http://www.willtheyfit.com/index.php?width=&aspect=&diameter=&wheelwidth=&offset=&width2=&aspect2=&diameter2=&wheelwidth2=&offset2=&Submit=Submit możesz porównać rozmiar i szerokości nowych kół z obecnymi i samemu sobie odpowiedzieć czy warto się w to bawić moim zdaniem jest to do przełknięcia, jak by pokombinować z negatywem ale to rozwiązanie dla hardcorów którzy nie przejmują się wymianą opon co sezon czy że gdzieś nie wjadą Pozwole sobie zacytować kolegi "koło z debilnym offsetem i idiotycznym naciągiem oraz bezsensownie duża gleba"
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
hehe dobrze że pozbyłem się moich kół co do opon to tylko i wyłącznie 215/35/18 i będzie klasa Pozdrawiam
-
[B5 ADR] A4 poprawianie fabryki-zdjęcia po modach w pierwszym poście
poszło pw
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Fly osobiscie to w mw3 mi sie lepiej grało bf jakoś męcze i nie umiem się zebrać by to skończyć
-
PS3 vs XBOX360
Trzeba czytać z zrozumieniem ja również polecam większy dysk, nie męczy sie tak napęd i w związku z tym ciszej działa konsola bierz dysk , bedziesz mógł zrzucac gry na twardy , krótsze loadingi , itp
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Duffy na fotce są 19 pw
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Duffy respect mi by się już nie chciało tak kombinować szkoda włożonego worka siana na malowanie, ale może sie dobrze sprzeda powodzenia
-
[ALL B6] jaki dystans do bmw 9Jx19 ???
U siebie miałem wsadzoen 9j et 22 i wystawało jakis max 1 cm, także powinno się zmieścić, a min. szer. dystansu zmieniającego rozstaw to 17mm choć znam ludzi co jeżdzą na 15mm