Treść opublikowana przez szafa
-
[ALL B6] rh zw3 8cali 17" i opna 225/50/17
Na 8 calowej feldze naciąg będzie tylko wtedy jak dasz oponę 185/35, moim zdaniem średnio wyglądają balony na felgach z rantem, szukałbym innych pełnych felg!
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
felgi w bieli na samochodzie powinny namieszać powiedz jakie są szerokie i jakie opony planujesz założyć? jak to sa 9 to 215/35 idealnie będzie pasować, większy profil może już nie robić takiego szału Sam kiedyś zastanawiałem się nad nimi ale mi przeszło
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Ale co ma nie pasować podajesz vin i kolega Dzik dobierze Ci takie które pasują! Przynajmniej u mnie nie było problemów a nawet przesyłke dostałem za free
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
u dzika zestaw łożysk na tył fag 115zl
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Aju najlepszego
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
ok to będę uważnie śledził temat
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Arek rzuć na pw ile dałeś i jak wygląda montaż? Bo od jakiegoś czasu mi to zaczęło chodzić po głowie :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Pablo a co teraz masz za grilla? kamei z znaczkiem czy ten rs4 look?
-
Doradzicie!!!Ps3+kieraG27???
Ja bym bral 250 chyba ze cenowo 320 wiele drozej nie wychodzi
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi jak możesz zmierz od ziemi do błotnika ile masz
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Zobaczę ile dostane za swoje koła i czy w ogóle je sprzedam
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
NIe, jak narazie jeszcze nikt na takich u Nas nie śmiga :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
hehe ale Ty weźniesz moje co? Mam już upatrzone koła i rozmiar to 19/8,5 i 9,5 z porsche
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Albo folia albo farba, folie mam ale za małe kawałki także prawdopodobnie dokupię spray i to psikne!
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Arek od qmpla z miasta Tutaj mozesz poczytac o niej http://raceism.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=206 pytam bo trochę jest podobna do Civic'a mojego kumpla troche podobna ale roznia sie szczegolami Tak po tym zlocie chodzi mi mysl po glowie by kupic jakas honde, zalozyc kola, glebe, wybebeszyc bude i smigac weekendowo [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 21:29_________________________________________________Przed chwilą odwiedził mnie kurier z paczką od Dzika W skrócie to tak: - tarcze przód Otto Zimmermann Sport, - klocki przód Ate Ceramic, - tarcze tył Ate, - klocki tył Ate, - łożyska tył Fag, - olej Motul Specific 505.01 - filtr oleju Mann Zobaczę jak będzie się sprawować ten zestaw Jeszcze w najbliższej przyszłości czeka mnie wymiana wachaczy z przodu, bo coś zaczyna stukać i muszę załatwić nową osłonę silnika, bo moja dostała nieźle po d*pie A później rozpórka górna, grill rs4, daszek rs4, lampy tył czerwone, navigation plus i najważniejsze, zmiana koła :gwizdanie: Pozdroo
-
Muzyka w naszych autkach
Ostatnio siadła mi ta muza na bani
-
[B5 AFN] A4 Avant by dandi88
Widac auto wymaga sporego wkladu by zaczelo wygladac, ale przynajmniej nie bedziesz sie nudzic jakos nie jestem przekonany do b5 w avancie bez relingow, ale co kto lubi :gwizdanie: zadbaj o nia a napewno Ci sie odwdzieczy bezawaryjnoscia
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Arek od qmpla z miasta Tutaj mozesz poczytac o niej http://raceism.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=206 są lepsze koła są lepsze np BBS LM nie bedzie zadnych skrecanych felg, mam dosc czyszczenia co jakis czas i rozkrecania zreszta lm-y mi nie podchodza... , ja bym lambo widział :gwizdanie: Zadnych lambo nie bedzie... :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
są lepsze koła są lepsze np BBS LM nie bedzie zadnych skrecanych felg, mam dosc czyszczenia co jakis czas i rozkrecania zreszta lm-y mi nie podchodza...
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Moze i robia ale te kolo ktore mam na uwadze zrobi wieksze zamieszanie zobaczymy jak narazie nie ma chetnych
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Slepy przod 17/9 et 42 i 2cm dystans, tyl 17/10 et30 i 5mm dystans Jozek ostatnio przewinelo sie pare aukcji z recaro to trzeba bylo brac :gwizdanie: masz coś robione z nadolami z przodu? jak Ci to koło tam weszło? nic nie trze? Nadkola nie ruszane, gwint jest tak twardy ze praktycznie sie nie ugina z przodu!! gorzej z tylem, bo juz udalo mi sie przepalic laka na blotnikach
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Slepy przod 17/9 et 42 i 2cm dystans, tyl 17/10 et30 i 5mm dystans Jozek ostatnio przewinelo sie pare aukcji z recaro to trzeba bylo brac :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
to już w przyszłym sezonie , teraz nie mam kasy, a muszę podklepac przednie błotniki i je odmalować, bo ostatnio mi lakiernik tyle szpachli na nie najebał że głowa mała, a teraz wszystko puchnie , myślę nad kupnem nowych i delikatnym ich poszerzeniu tak jak u Armiego , a do tego oponkę na przód 215/40 Slepy kombinuj bo mozna by jeszcze posadzic dziada i wtedy to bedzie bajka
-
[B5 1Z] A4 TDi
jak zamontujesz bedzie robic robote jeszcze posadz ja porzadnie i bedzie bajka!!
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
W weekend odbyl sie zlot z forum Raceism.pl gdzie z qmplem zawitalismy Pogoda jak i ludzie dopisali i byla mega bibka przy okazji beda jakies fotki i gruby filmik, ponizej pare fotek z komorki pOzdroo