Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    że co, że jezdnie glebą niszczysz ? zaargumentowal mi ze nie podjade pod kraweznik juz nie mowiac o tym ze mialem troche gumy przypalonej na botniku
  2. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Podobno wymagany przeswit samochodu to 12 cm ale nie umial mi potwierdzic tego artykulem, podjade na stacje i zobacze
  3. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy mnie ostatnio zatrzymali i akurat do swiatel nie sapali za to do kol i przeswitu sie przyczepili
  4. Lakierowane Auto wrocilo wczoraj z polerowania i ogolnego czysczenia a dzis poszlo w dol ale z powodu deszczu nie zdazylem zrobic fotek ogolnie to z tylu do opony jest jakies 3 do 5mm
  5. hehe ma byc delikatne poprawienie fabryki jak dla mnie czarny jest idealny i 100 razy lepszy niz carbon
  6. My planujemy w piatek w poludnie, i prawdopodobnie polecimy autostrada
  7. Krycha spokojna Twoja rozczochrana juz sie chlodzi kiedy i ktoredy jedziesz? Moze bym sie podpial z znajomym?
  8. szafa odpowiedział(a) na mostwanted181 temat w Lifestyle i Hydepark
    Moskal jak mozesz zarzuc linkiem na pw bo nie umiem nigdzie znalesc
  9. mala zmiana a cieszy w piatek postaram sie ogarnac deche Foty kalkulatorem
  10. Krycha czyzbys wybierał sie na event? Jak tak to za***iście zobacze fure na zywo i bedzie mozna wypic co nie co
  11. i znow pozamiatal wypas i jedyna sluszna buda
  12. No cos widac ale caly efekt psuje zbiorniczek z pompy :gwizdanie: doczysc go porzadnie
  13. podszybie daje rade ale przy montazu trzeba bylo wziac szmatke i wyczyscic komore ranty sam bedziesz klepac czy dajesz komus?
  14. fajny golf! a audi tez niczego sobie, bardzo fajny kolor i te kola moim zdaniem pasuja idealnie Ale jak bys podkrecil gwinta minimalnie nizej bylo by lux
  15. Krycha mysle ze nie przesadzam, jeszcze w planie mam pare sztuk jak pisalem wczesniej na lakier wlep nie kleje Chodzi mi po glowie szyba tyl, lub tylne male szybki zobacze jak to bedzie wygladac dzieki za propozycje pozdroo
  16. dzieki jakis pomysl na dekielki? co do wydechu szukam ciekawych kraników ale nie ma nic w rozmiarze fi 80 czy 90 :/ a prostych nie chce... narazie spoleruje serie [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 19:55_________________________________________________Nowa partia wlep Jeszcze zastanawiam sie gdzie zapodać wlepe batalionu, moze jakies propozycje? Ale z dala od lakieru, tylko szyby wchodza w gre i ciagle zastanawiam sie czy lampy tylne zrobic na czerwono
  17. http://www.youtube.com/watch?v=NUVZT5-ZEX8&feature=related
  18. moskalowi przy pelnym bucie zasysa pindola i wypluwa odbytem
  19. gaśnie przód a tył daje mocniej prąd przy przyśpieszaniu nie jest w stanie utrzymać się z przodu przekracza predkosc swiatla
  20. Moskal slyszalem ze jak przyspieszasz to gasna Ci swiatla
  21. szafa odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    qrde szkoda ze nie mam teraz wolnej gotowki
  22. bardzo mi sie podoba to wnetrze
  23. raczej 3 mi znany :gwizdanie: Pierwszy Avant 2,5 TDI Drugi sedan 1,9TDI Kowi chodzilo o nasze forum a4 w kat b5 a chyba zadna nie jest tutaj przedstawiona? zreszta nie wazne bo i tak nie bedzie Jozek zakladaj gwinta i sadz swoja
  24. fajnie by bylo cos takiego miec ale watpie, jednak rozsadek wezmie gore
  25. szafa pomyśl nad air ride :kox: :kox: juz dawno mi to po glowie chodzi ale 7 klockow nie wywale na zawias choc nie wiadomo, jak bym felgi sprzedal to mozna pomyslec, ale chyba nastepne 2 lata bym na stali r15 jezdzil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.