Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. bylby kox wtedy choc ja chce nizej i inne fele
  2. polecam firme Pecar z Katowic, gosc ogarniety w tym co robi a jak z nim gadalem to wysylka tez jest mozliwa
  3. fajnie sie prezentuje!! ale wrzuccie wszystkie foty do tematu o majowce
  4. dzieki jeszcze dluga droga przedemna co do opon to na 8.5 proponuje 195/40 ktore sa nieosiagalne w uzywce a na tyl 225/35 lub nowki 215/40 to wtedy jest szansa ze beda trzymac cisnienie i naciagi beda konkretne
  5. ja mam na 9' te 205 na 10 Ci nie wejdzie, probowalem nawet 215/40 nie trzymalo powietrza wysokos przodu od ziemi do blotnika to 58cm tyl 59cm. Fotki jak siedzi sa u mnie w temacie, na dniach planuje jeszcze zbic po 1cm
  6. jak ustawisz tak jak Krycha mial to bedzie
  7. nie ma zle mam 17 i opone 205/40 i nic nie puka
  8. moim zdaniem wyglada dobrze sam chcialem ale ja bym stracil to zaraz przy wyjezdzie z parkingu
  9. Krycha mialem oklejone ale nie lezalo mi to i w koncu zrobilem tylko polowki zadnej zmiany stolkow nie bedzie, tylko dla nich kupilem to auto jak zrobie to sie pochwale
  10. z racji fajnej pogody i dnia wolnego wypastowalem sobie wnetrze i komore silnika Wkrótce wnetrze sie troszke zmieni pozdroo
  11. nie, nawet spoko wszystko schodzi najwięcej problemów jest z jedną spinką (tą za konsolą centralną) bo dostęp jest praktycznie zerowy, ale wszystko do ogarnięcia[br] ahaa dobrze wiedziec, bo za nie dlugo tez mnie to czeka :gwizdanie:
  12. ok to czekam na info fajnie by bylo jak bys do konca czerwca dal rade je ogarnac Michal duzo problemow z odkreceniem dekorow z deski?
  13. Michal wnetrze prezentuje sie pieknie !Tommy jak z wlepami, bo na pw nie odpowiadasz? jest szansa ze beda czy mam szukac po allegro?
  14. jak nie to allegro albo sam pobawie sie w wektory i dam u siebie do zrobienia [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 19:28_________________________________________________Obiecane foty przod, tyl Jak widac aura sprzyja modzeniu
  15. na zywo robi robote ogarnoles hamulce?
  16. nic kontrowersyjnego jak beda to sie pochwale
  17. dzieki, zapomniałem o tym ujeciu nastepnym razem cykne narazie takie se w rodzinnym gronie Wkrotce dokończe polerke fifek, bo poki co nie ma nic co by mnie interesowało zeby zmienic i czekam na info od kolegi !Tommy w sprawie wlep Foty qmpla
  18. ja bym pomyslal nad pomaranczowym albo czerwonym
  19. Nosb graty za projekt, jak poskladasz bedzie kosa
  20. dobrze też jestem ciekaw, bo to taki w sumie kompromis, nie chciałem wydawać 1,5k na Lema bo drogi mamy jakie mamy Jeśli ruville zrobił wahacze podobnej jakości co pompy itd to jestem spokojny, czas pokaże... fotka wnętrza reszta będzie niebawem okaze sie po czasie wnetrze kosmos
  21. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy składaj fure i kołuj jakieś fotki
  22. widze lecisz z koksem wachacze ruville dobrze wypatrzyłem? Daj znać potem na jak długo starczają po naszych śląskich dróżkach, bo myślę, że na jesień będzie trzeba wymienić co nie co i zapodaj zdjęcia środka z wszystkimi dekorami, bo mnie też korci :gwizdanie:
  23. fotki w pyte

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.