Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
bylby kox wtedy choc ja chce nizej i inne fele
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
duuuuuuzo nizej
-
[B5 AFN] Regeneracja amortyzatorow KW
polecam firme Pecar z Katowic, gosc ogarniety w tym co robi a jak z nim gadalem to wysylka tez jest mozliwa
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
fajnie sie prezentuje!! ale wrzuccie wszystkie foty do tematu o majowce
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
dzieki jeszcze dluga droga przedemna co do opon to na 8.5 proponuje 195/40 ktore sa nieosiagalne w uzywce a na tyl 225/35 lub nowki 215/40 to wtedy jest szansa ze beda trzymac cisnienie i naciagi beda konkretne
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
ja mam na 9' te 205 na 10 Ci nie wejdzie, probowalem nawet 215/40 nie trzymalo powietrza wysokos przodu od ziemi do blotnika to 58cm tyl 59cm. Fotki jak siedzi sa u mnie w temacie, na dniach planuje jeszcze zbic po 1cm
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jak ustawisz tak jak Krycha mial to bedzie
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
ladna
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
nie ma zle mam 17 i opone 205/40 i nic nie puka
-
[ALL B5] Audi S4
moim zdaniem wyglada dobrze sam chcialem ale ja bym stracil to zaraz przy wyjezdzie z parkingu
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Krycha mialem oklejone ale nie lezalo mi to i w koncu zrobilem tylko polowki zadnej zmiany stolkow nie bedzie, tylko dla nich kupilem to auto jak zrobie to sie pochwale
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
z racji fajnej pogody i dnia wolnego wypastowalem sobie wnetrze i komore silnika Wkrótce wnetrze sie troszke zmieni pozdroo
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nie, nawet spoko wszystko schodzi najwięcej problemów jest z jedną spinką (tą za konsolą centralną) bo dostęp jest praktycznie zerowy, ale wszystko do ogarnięcia[br] ahaa dobrze wiedziec, bo za nie dlugo tez mnie to czeka :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ok to czekam na info fajnie by bylo jak bys do konca czerwca dal rade je ogarnac Michal duzo problemow z odkreceniem dekorow z deski?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Michal wnetrze prezentuje sie pieknie !Tommy jak z wlepami, bo na pw nie odpowiadasz? jest szansa ze beda czy mam szukac po allegro?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
jak nie to allegro albo sam pobawie sie w wektory i dam u siebie do zrobienia [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 19:28_________________________________________________Obiecane foty przod, tyl Jak widac aura sprzyja modzeniu
-
[ALL B5] Audi S4
na zywo robi robote ogarnoles hamulce?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
nic kontrowersyjnego jak beda to sie pochwale
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
dzieki, zapomniałem o tym ujeciu nastepnym razem cykne narazie takie se w rodzinnym gronie Wkrotce dokończe polerke fifek, bo poki co nie ma nic co by mnie interesowało zeby zmienic i czekam na info od kolegi !Tommy w sprawie wlep Foty qmpla
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ja bym pomyslal nad pomaranczowym albo czerwonym
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb graty za projekt, jak poskladasz bedzie kosa
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dobrze też jestem ciekaw, bo to taki w sumie kompromis, nie chciałem wydawać 1,5k na Lema bo drogi mamy jakie mamy Jeśli ruville zrobił wahacze podobnej jakości co pompy itd to jestem spokojny, czas pokaże... fotka wnętrza reszta będzie niebawem okaze sie po czasie wnetrze kosmos
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy składaj fure i kołuj jakieś fotki
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
widze lecisz z koksem wachacze ruville dobrze wypatrzyłem? Daj znać potem na jak długo starczają po naszych śląskich dróżkach, bo myślę, że na jesień będzie trzeba wymienić co nie co i zapodaj zdjęcia środka z wszystkimi dekorami, bo mnie też korci :gwizdanie:
-
[ B5 AHH] nisko i szeroko
fotki w pyte