Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
fajne ale zdecydowanie za wysoki profil opony
-
[B5 ADP] Maglownica ??
odkopie kotleta, jak skasowac luz na maglownicy? gdzie ona jest i jak sie do niej dostac by ja dokrecic?? z gory dzieki za wszelka pomoc
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
w sumie nie ma sie co dziwic w aucie zmienione jest tylko zawieszenie i kolo, brakuje detali ale mam nadzieje wkrotce sie cos zmieni chyba, ze masz jakis pomysl co by wypelnilo ten niedosyt? jestem otwarty na propozycje
-
ABC black by okidoki :)
fajnie siedzi nie przyciera na wybojach?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
hehe paskudne czy nie narazie zostaja
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
fajnie sie to czyta dzieki Nie, kupilem od kolesia Pati983
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
fpyte fura
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
tyle ze braciki na rudzie to nie te same co w chorzowie ale dobrze przekaze dalej ze psuja opinie wiec jak co to szukac armanda na serwisie:) ok zapamietam co do tych z rudy to moze mieli slabszy dzien ale w kazdym razie mnie do siebie jak i do calej marki zrazili, ale w razie czego odezwe sie do Ciebie jak cos bede potrzebowac
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
co do calej firmy braciki mam do nich uraz, na wirku raz mi poniszczyli rant i sie wypierali a pare razy sie zdazylo, ze mnie splawili bo im sie nie chcialo bawic w strzelanie itp... ja mam swojego zaufanego wulkanizatora na karbiu
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
tak
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
fotki po lekkiej obrobce z mini spota z Gracjanem
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
pochwal sie co to leci
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Jozek jak Ty wybrzydzasz ja bym bral te keskiny! srodek w kolor samochodu rant poler lub cale poler i bedzie szal http://moto.allegro.pl/alu-felgi-keskin-5x112-5x120-8-5-9-5-18-cali-i1563522067.html
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
gratki, pochwal sie pucharkiem
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
fura ladnie wyszla fele robia robote ale jak najszybciej maluj na bialo!! a na tyl koluj znaczek turbo, dope lub ccco bo bez wyglada tak pusto
-
[ALL B5] Audi S4
mikrofon w fonie czy kamerce i tak nie ogarnie jak to chodzi :gwizdanie: to trzeba posluchac w realu
-
[ALL B5] Audi S4
po przejazdzce banan z twarzy mi nie schodzil auto jest mega zadbane i chodzi jak szwajcarski zegarek a dzwiek wydechu to muzyka dla uszu :kox: do nastepnego
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
dzieki wszystkim za slowa uznania napewno zacheca mnie do dalszego pracowania nad furka bo niestety idealem nie jest Stickery kupowałem pojedynczo z allegro, jak coś mi sie podobalo to poprostu klikalem kup teraz sa zabronione ale jak narazie nie mialem stycznosci z panami policjantami unikam ich jak moge wogole co do lamp mial byc full black maras ale nie udalo mi sie ich rozkleic moze za niedlugo sie cos zmieni :gwizdanie: narazie zostaja zawsze to cos innego Czasami tamtedy przelatuje, glownie w weekendy Moze dzis bedzie jakas fotka po malym spocie z Gracjanem Taki maly bonusik
- Wąskie e30
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Witam! Rok temu zakupiłem czarne audi a4 avant w wersji indyvidual z 2000r, które zastąpiło wysłużonego forda escorta mk4 cabrio. Auto sprowadzone z germani, miało być w idealnym stanie i w takim sie okazało Auto przejechało ponad 248 tys. km i do końca było serwisowane Zaraz po zakupie dostało nowy olej motul specific 504 00-507 00, komplet filtrów MAN oraz cały nowy rozrząd i zawór n75 Potem z biegiem czasu auto przechodziło delikatne modyfikacje które odróżniały go od mnóstwa innych a4 które to śmigają po naszych pięknych drogach 8-) Poniżej fotki Wszelkie komentarze pozytywne i negatywne przyjmę na klatę SILNIK: AJM 1.9 115PS, program 230ps i 450Nm?? UKLAD DOLOTOWY: Intercooler 550x180x65mm wraz z orurowaniem z kawsówki oraz silikonami. UKŁAD WYDECHOWY: Downpipe 3' + ostatni tłumik. ELEKTRONIKA: Licznik z fisem, pakiet dod. oświetlenia wnętrza, elektryczne i podgrzewane lusterka chrom, climatronic, 4xelektryczne szyby, domykanie szyb z pilota, centralny zamek, asp, esr, podgrzewane spryskiwacze szyb, 10 poduszek, wyświetlanie stacji radiowych na fisie. UKŁAD NAPĘDOWY: GTB2056, wtryski HF-80,mapsensor 4b, sprzęgło 240mm obite kevlarem, sztywne koło. ZAWIESZENIE: Przód KW V1 innox, tył KW V2 innox, przód rozpórka góra, dół. UKŁAD HAMULCOWY: przednie hamulce 345mm na zacisku s4, tylne hamulce 325mm na zacisku z vw t5 by Dev BODY-KIT: Kompletne body rs4, brak oznaczeń, spryskiwacze reflektorów, grill rs4, polerowane końcówki wydechu, pakiet chrom, lusterka chromowane, bixenon d2s by Fafnasty, KOŁA: Rotor audi s5 19x9 et33 opona uniroyal 3 225/35, dystans przód 18, tył 30mm, ŚRODEK: W pełni elektryczne fotele Recaro, podgrzewane, z pompowaną częścią lędźwiową, czarna podsufitka S4, obszyta kierownica S4, mieszek, gałka oraz ręczny, listwy dekoracyjne black piano, radio audi symphony + zestaw Nokia, pakiet oświetlenia drzwi, fis, czarne ringi na zegary wzór rs4 CAR-AUDIO: Zestaw Nokia 6 głośników + subwoofer. 2011 r. RH ZW3 r17/9, 10j (205/40, 225/35) 2012 r. Rotiform NUE r19/8,5 (215/35) OZ Mito III r18/8,5, 10j (215/35, 225/35) 2013 r. Chrysler LHS custom r18/8,5, 10j (215/35) 2014 r. Body RS4 + Chrysler LHS custom + OZ Mito III r18/10, 10,75j (225/35, 235/35)
-
[ALL B5] Audi S4
jak poskladane to kiedy jakis spocik? chetnie poslucham jak to mruczy na zywo
-
Jaki rowerek
W tym roku kupiłem sobie rower Avalanche GT 2.0 i jak dla mnie spisuje sie idealnie Trasy to asfalt i czesto las hamulce spisuja sie swietnie, amor dobrze wybiera nierownosci, przerzutki plynnie chodza takze jak najbardziej polecam
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
czerwony rwie suty :slina:
-
[ALL B5] Audi S4
Jak skonczysz, daj znac ogarniemy jakiegos spota
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
moim zdaniem ta fela w tym kolorze w tej budzie robi mega robote!! Jak dla mnie fura na wypasie pozdroo