Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. fajne ale zdecydowanie za wysoki profil opony
  2. szafa odpowiedział(a) na m-d5 temat w Audi A4 B5
    odkopie kotleta, jak skasowac luz na maglownicy? gdzie ona jest i jak sie do niej dostac by ja dokrecic?? z gory dzieki za wszelka pomoc
  3. w sumie nie ma sie co dziwic w aucie zmienione jest tylko zawieszenie i kolo, brakuje detali ale mam nadzieje wkrotce sie cos zmieni chyba, ze masz jakis pomysl co by wypelnilo ten niedosyt? jestem otwarty na propozycje
  4. fajnie siedzi nie przyciera na wybojach?
  5. fajnie sie to czyta dzieki Nie, kupilem od kolesia Pati983
  6. tyle ze braciki na rudzie to nie te same co w chorzowie ale dobrze przekaze dalej ze psuja opinie wiec jak co to szukac armanda na serwisie:) ok zapamietam co do tych z rudy to moze mieli slabszy dzien ale w kazdym razie mnie do siebie jak i do calej marki zrazili, ale w razie czego odezwe sie do Ciebie jak cos bede potrzebowac
  7. co do calej firmy braciki mam do nich uraz, na wirku raz mi poniszczyli rant i sie wypierali a pare razy sie zdazylo, ze mnie splawili bo im sie nie chcialo bawic w strzelanie itp... ja mam swojego zaufanego wulkanizatora na karbiu
  8. fotki po lekkiej obrobce z mini spota z Gracjanem
  9. Jozek jak Ty wybrzydzasz ja bym bral te keskiny! srodek w kolor samochodu rant poler lub cale poler i bedzie szal http://moto.allegro.pl/alu-felgi-keskin-5x112-5x120-8-5-9-5-18-cali-i1563522067.html
  10. gratki, pochwal sie pucharkiem
  11. fura ladnie wyszla fele robia robote ale jak najszybciej maluj na bialo!! a na tyl koluj znaczek turbo, dope lub ccco bo bez wyglada tak pusto
  12. mikrofon w fonie czy kamerce i tak nie ogarnie jak to chodzi :gwizdanie: to trzeba posluchac w realu
  13. po przejazdzce banan z twarzy mi nie schodzil auto jest mega zadbane i chodzi jak szwajcarski zegarek a dzwiek wydechu to muzyka dla uszu :kox: do nastepnego
  14. dzieki wszystkim za slowa uznania napewno zacheca mnie do dalszego pracowania nad furka bo niestety idealem nie jest Stickery kupowałem pojedynczo z allegro, jak coś mi sie podobalo to poprostu klikalem kup teraz sa zabronione ale jak narazie nie mialem stycznosci z panami policjantami unikam ich jak moge wogole co do lamp mial byc full black maras ale nie udalo mi sie ich rozkleic moze za niedlugo sie cos zmieni :gwizdanie: narazie zostaja zawsze to cos innego Czasami tamtedy przelatuje, glownie w weekendy Moze dzis bedzie jakas fotka po malym spocie z Gracjanem Taki maly bonusik
  15. szafa odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    jest śliczna :slina:
  16. Witam! Rok temu zakupiłem czarne audi a4 avant w wersji indyvidual z 2000r, które zastąpiło wysłużonego forda escorta mk4 cabrio. Auto sprowadzone z germani, miało być w idealnym stanie i w takim sie okazało Auto przejechało ponad 248 tys. km i do końca było serwisowane Zaraz po zakupie dostało nowy olej motul specific 504 00-507 00, komplet filtrów MAN oraz cały nowy rozrząd i zawór n75 Potem z biegiem czasu auto przechodziło delikatne modyfikacje które odróżniały go od mnóstwa innych a4 które to śmigają po naszych pięknych drogach 8-) Poniżej fotki Wszelkie komentarze pozytywne i negatywne przyjmę na klatę SILNIK: AJM 1.9 115PS, program 230ps i 450Nm?? UKLAD DOLOTOWY: Intercooler 550x180x65mm wraz z orurowaniem z kawsówki oraz silikonami. UKŁAD WYDECHOWY: Downpipe 3' + ostatni tłumik. ELEKTRONIKA: Licznik z fisem, pakiet dod. oświetlenia wnętrza, elektryczne i podgrzewane lusterka chrom, climatronic, 4xelektryczne szyby, domykanie szyb z pilota, centralny zamek, asp, esr, podgrzewane spryskiwacze szyb, 10 poduszek, wyświetlanie stacji radiowych na fisie. UKŁAD NAPĘDOWY: GTB2056, wtryski HF-80,mapsensor 4b, sprzęgło 240mm obite kevlarem, sztywne koło. ZAWIESZENIE: Przód KW V1 innox, tył KW V2 innox, przód rozpórka góra, dół. UKŁAD HAMULCOWY: przednie hamulce 345mm na zacisku s4, tylne hamulce 325mm na zacisku z vw t5 by Dev BODY-KIT: Kompletne body rs4, brak oznaczeń, spryskiwacze reflektorów, grill rs4, polerowane końcówki wydechu, pakiet chrom, lusterka chromowane, bixenon d2s by Fafnasty, KOŁA: Rotor audi s5 19x9 et33 opona uniroyal 3 225/35, dystans przód 18, tył 30mm, ŚRODEK: W pełni elektryczne fotele Recaro, podgrzewane, z pompowaną częścią lędźwiową, czarna podsufitka S4, obszyta kierownica S4, mieszek, gałka oraz ręczny, listwy dekoracyjne black piano, radio audi symphony + zestaw Nokia, pakiet oświetlenia drzwi, fis, czarne ringi na zegary wzór rs4 CAR-AUDIO: Zestaw Nokia 6 głośników + subwoofer. 2011 r. RH ZW3 r17/9, 10j (205/40, 225/35) 2012 r. Rotiform NUE r19/8,5 (215/35) OZ Mito III r18/8,5, 10j (215/35, 225/35) 2013 r. Chrysler LHS custom r18/8,5, 10j (215/35) 2014 r. Body RS4 + Chrysler LHS custom + OZ Mito III r18/10, 10,75j (225/35, 235/35)
  17. jak poskladane to kiedy jakis spocik? chetnie poslucham jak to mruczy na zywo
  18. W tym roku kupiłem sobie rower Avalanche GT 2.0 i jak dla mnie spisuje sie idealnie Trasy to asfalt i czesto las hamulce spisuja sie swietnie, amor dobrze wybiera nierownosci, przerzutki plynnie chodza takze jak najbardziej polecam
  19. czerwony rwie suty :slina:
  20. Jak skonczysz, daj znac ogarniemy jakiegos spota
  21. moim zdaniem ta fela w tym kolorze w tej budzie robi mega robote!! Jak dla mnie fura na wypasie pozdroo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.